צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...

גופיות

הקיץ הישראלי הוא חם מאוד ולח. במהלך הקיץ רובנו סובלים מהחום הקיצוני ומנסים כמו שפחות לצאת החוצה לרחוב. רובנו אוהבים להישאר בתוך הבית עם המזגן המקרר. החום הישראלי נובע מכך שמדינת ישראל נמצאת במזרח התיכון. המזרח התיכון הוא אחד האזורים החמים ביותר בעולם. כאשר אין לנו ברירה ואנחנו חייבים לאת מהבית בימי הקיץ החמים רובנו אוהבים ללבוש גופיות. גופיות הן פריט אופנה שמאפשר לנו להיות בחוץ ולא לסבול כל כך מהחום החזק. כאשר אנחנו לובשים גופיות העור שלנו יכול לנשום. חשוב מאוד לתת לעור לנשום כי כך אנחנו מזיעים פחות ופחות
חם לנו.

גופיות והקשר שלהן ליום כיף בים.....

גופיות הן פריט לבוש שתמיד לובשים ליום כיף בים. בילוי של יום שלם בים הוא בילוי שאהוב מאוד על הציבור הישראלי. כל הישראלים אוהבים מאוד לשבת בים, לתפוס קצת שמש, ליהנות מהגלים ומהחול. בחופי הים הישראלים יש אווירה של משפחתיות, שבטיות וגם של הדדיות. גברים רבים אוהבים ללבוש גופיות כשהם הולכים לים בגלל האופי הלא רשמי שלהם. כאשר אנחנו לובשים גופיה אנחנו מרגישים משוחררים וחופשיים יותר. חופש ושחרור הם שני מאפיינים מרכזיים בתרבות ובאנשים הישראליים. גברים ישראליים אוהבים להתבטא בחופשיות ובצורה משוחררת – גופיות הן חל מהשיח הציבורי ותרבות הדיבור בארץ. ניתן לומר שכל הסוגים השונים של גופיות מאפשרים לשיח הציבורי בארץ להיות נגיש לכולם ונהיר לכל אחד ואחת.

גופיות והקשר שלהן לפעילות ספורטיבית.....

אנשים רבים גם נוהגים ללבוש גופיות כאשר הם הולכים למכון כושר. ניתן ללבוש גופיות גם כאשר אנחנו משתתפים בצעדת ירושלים או כאשר אנחנו עושים הליכה ספורטיבית בפארק. הרבה גברים גם לובשים גופיות כאשר הם נוסעים באופניים או כאשר הם מרימים משקולות. נשאלת השאלה למה הגברים הישראלים אוהבים כל כך גופיות? גופיות הן פריט לבוש נוח מאוד. הן מאפשרות למי שלובש אותם לנוע באופן גמיש. כאשר אנחנו עוסקים בפעילות ספורטיבית גמישות יכולה להקל עלינו את האימון היומי. לסיכום, ניתן לומר שגופיות הן חלק מהמיתוס של הצבר הארץ ישראלי.