שירות

מידע כללי

דוגמה לכובעי הברש רקומים

כובעי ברש רקומים
כובעי ברש רקומים הם כובעים איכותיים מאוד ונוחים ללבישה. הכובעים מתאימים למגוון רחב של פעילויות ואירועים מטיולים בטבע ועד יום כיף בבריכה. ניתן לקבל את הכובעים, במגוון רחב של צבעים והדפסות בהתאם לבחירה האישית שלנו. כך לדוגמא, אנחנו יכולים לבחור כובע בצבע ירוק לחג כמו טו בשבט המזוהה עם צבע זה.

כובע הברש הוא כובע איכותי בעל 6 פנלים. הכובע מגיע במידה אחת, שהיא מידה 56, וניתן לשנות את האמצע.  זהו כובע נוח ואיכותי, שמגן מפני השמש. כובע זה, הוא כובע שמתאים לבילויים שאופייניים לקיץ, כמו הליכה לים או לבריכה.

כובע כשי לעובדים

ניתן לתת כובע זה כשי לעובדים. בעל העסק, יכול להחליט שבמסגרת מדיניות של קידום העובדים והחברה, הוא יכול לקנות לעובדים כובע. הכובע יכול להיות, עם צבע והדפסה שתואמים את סמל החברה.  צעד זה, יכול לקרב את העובדים לחברה, ולהגביר את תחושת ההזדהות שלהם עמה ואת הגאווה בכך שהם עובדים בה. זהו יכול להיות שי, שיכול גם להישמר ולהחזיק מעמד לאורך זמן רב אצל העובד. כך שגם במידה והעובד מפסיק לעבוד בחברה נשאר לו זיכרון ממנה.

כובע לים

כובע זה יכול להיות שימושי מאוד ליום בילוי בים. זהו כובע בעל מצחייה עם 6 פנלים, שיכולים לתת הגנה מרבית מפני השמש.  כל משפחה יכולה לקנות, לבני המשפחה כובעים אשר נעשים בהתאם לטעמם. הבילוי בחוף הים, יחד עם הכובע היפה והאופנתי שנעשה על פי בחירה אישית.

כובע לימי כיף

כובע זה יכול לשמש למגוון רחב של ימי כיף. ניתן להשתמש בו בימי ספורט עבור הכיתה בבית ספר, ימי גיבוש עבור היחידה, קייטנות, תנועות נוער ועוד. זהו כובע קיצי ומגניב, שיכול להיתפס כמרשים מאוד בהתאם לצבע וההדפסה שנבחרים עבורו. הכובע יכול להביא להנאה אישית, הגנה מפני השמש, ותחושת גיבוש והתקרבות, בקרב אנשים אשר נושאים כובע דומה, ומשתתפים יחד באירועים יחד עם הכובע.
יש לכם שאלה אודות מוצר זה?

מספר קטלוגי של המוצר: