צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...

דפוס מדבקות

מצב הכלכלה בישראל הוא רגיש. כולנו שומעים בחדשות על הגזרות הכלכליות הרבות ועל הקשיים הכלכליים שצפויים לנו. בעלי העסקים בינינו חוששים במיוחד מאובדן לקוחות והאטה במכירות. בשל כך, דווקא בתקופה זו עלינו לשווק את העסק שלנו יותר. ככל שנשווק את העסק שלנו יותר כך יגיעו עלינו יותר לקוחות, נמכור יותר ונצלח את התקופה הקשה. בשביל להגדיל את המכירות שלנו אנחנו יכולים להוציא הרבה מאוד כסף על קמפיין של פרסומות או שאנחנו יכולים פשוט להדביק מדבקות דפוס בחלון הראווה של החנות שלנו.
דפוס מדבקות שמודבק על גבי חלון הראווה של החנות מושך את העוברים ושבים ברחוב להיכנס לחנות שלנו. דפוס מדבקות גורם לסקרנות ומעורר עניין אצל מי שרואה אותו. מדבקות אלו מושכות את תשומת הלב ומעוררות בלב האנשים ברחוב רצון להיכנס לחנות שלנו ולראות מה אפשר לקנות בה ומה היא מציעה.

דפוס מדבקות לעסקים

דפוס מדבקות מתאים במיוחד לעסקים. דפוס מדבקות מתאים לעסקים מכל הסוגים והמינים מהעסקים הקטנים והשכונתיים ועד העסקים הגדולים של הרשתות. כיום כל עסק שמכבד את עצמו שם מדבקת דפוס בקדמת החנות. מדבקות הדפוס יוצרות גיוון. הן מוסיפות צבע וייחוד לחנות שלנו והן הוכחו ככלי שיווקי שעובד. מדבקות הדפוס יכולות לסייע לנו להגדיל את קהל הלקוחות שלנו. אנחנו יכולים גם להדביק אותם על הרכבים של העסק שלנו ולחלק אותם לכל לקוח שקנה אצלנו או לעוברים ושבים ברחוב.

דפוס מדבקות לחנויות

דפוס מדבקות מתאים במיוחד לחנויות. דפוס מדבקות מתאים במיוחד לחנויות כי רוב החנויות בונות על לקוחות ארעיים ולא על לקוחות קבועים. עיקר הלקוחות של החנויות הם לקוחות שעוברים במקרה ברחוב ומחליטים להיכנס אל החנות מתוך דחף או עניין רגעי. רובנו קונים בצורה ספונטנית ולא מתוך תכנון שנערך שבועות מראש. דבר זה נכון במיוחד לגבי קניות של בגדים, נעליים, מוצרי יצירה ועוד. לכן מדבקות הדפוס יכולות למשוך יותר קונים לחנות שלנו. מדבקות הדפוס הן בולטות והן מבליטות את החנות שלנו ברחוב. ככל שיהיו יותר לקוחות כך נמכור יותר והעסק שלנו ואנחנו נצליח לעבור את המשבר בשלום.