צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...

הדפסה דיגיטלית על חולצות


המציאות בה אנחנו חיים היא מציאות דינמית המשתנה השקם וערב. העולם בו אנחנו חיים הוא עולם טכנולוגי. רובנו תלויים מאוד בטכנולוגיה ואנחנו מתעדכנים באופן שוטף אודות שינויים שונים בתחום זה מהאייפון הכי חדש ועד הטלוויזיה הכי מתקדמת. בניגוד לדעה הרווחת, חידושים טכנולוגיים היו קיימים מאז ומעולם. גם המצאת הגלגל והמצאת הדפוס היוו חידושים מפלגי דרך ששינו במרוצות הימים את העולם ואת דורות העתיד. המצאת הדפוס במיוחד שינתה את הדרך שבה אנחנו מתקשרים ומנהלים את השיח הציבורי.

אם בעבר היינו מדפיסים חולצות או דברי דפוס בצורה מיושנת, הרי שהיום אנחנו יכולים להדפיס כל דבר ועל כל דבר בצורה דיגיטלית. הדפסה דיגיטלית היא שיא חדש בקדמה הטכנולוגית שלנו. הדפסה זו מאפשרת לנו ליהנות מהדפסות איכותיות יותר ומשך הליך ההדפסה הוא קצר יותר באופן משמעותי בשיטה זו.

קיימות מספר סוגי הדפסות דיגיטליות על חולצות, המאמר הבא מרכז את השיטות המרכזיות של הדפסה דיגיטלית על חולצות. המאמר מתאר בצורה בהירה ומובנת לכל כיצד תהליך ההדפסה הדיגיטלי מתרחש מא' ועד ת'.

סוג הראשון - הדפסת הזרקה ישירה על חולצות

הדפסה דיגיטלית זו נעשית הישר מקובץ מהמחשב למדפסת המתיזה את הצבע ישיר לחולצה באמצעות טכנולוגיה מעין זו ניתן לקבל הדפסת תמונה צבעונית עם מעברי צבע ושקיפות נהדרת , להדפסה זאת יש עמידות גבוהה, שיטה זו יותר קלה אשר מתבטא בכך שאין בה צורך בהכנת גלופות, שבלונות או רשתות.

סוג הדפסה זה יכול לאפשר לנו ליהנות מחולצות מודפסות איכותיות מאוד. כך אנחנו יכולים להדפיס על החולצה תמונות מטיולים שערכנו בחו"ל, תמונות יקרות ערך של חברים ובני משפחה וגם תמונות של כל דימוי אחר. הדפסה זאת מקלה את תהליך העבודה על החולצה והופכת אותו לנוח יותר.

סוג השני -  מדפיס חותך צורני

הדפסה על חולצות נעשית במדפסת מיוחדת בעלת ביצועים מרהיבים, חיתוך צורני לאחר ביצוע ההדפסה צבעונית,  שמודפסת על גליל. גם בשיטה זאת ההדפסה נעשית הישר מקובץ מהמחשב למדפסת המתיזה את הצבע ישר על חומר קשיח הנשלף מגליל שנקרא וניל להדפסה צבעונית. לאחר ההדפסה המדפסת יוצאת לביצוע חיתוך הצורני סביב הלוגו או התמונה המודפסת, בשלב זה אנו מרימים את הלוגו (החלק שהודפס ונחתך), והוא למעשה מדבקה, אשר אנו מטביעים אתו בעזרת פרס חום לתוך סיבי הבד של החולצה. כך ניתן ליצור תמונה, אותיות או צורות שונות ולהדפיסם על החולצות. יש אפשרות גם להדפסה על לחולצות כהות לדוגמא: שחור ,כחול נייבי ועוד. הדפסה מעין זו היא איכותית במיוחד  ועם היא נעשית על ידי מקצוענים למקצוע, החולצות יכולות לשמש לשנים רבות, הדפסה זו מגיע במגע חלק ובמראה של צבעים חיים ביותר גם מעברי הצבע ברמות גבוהות.
 
הדפסת מדפיס חותך צורני היא ההדפסה המושלמת לסמלים מסוגים שונים ממגן דוד ועד סמל של בית הספר. הדפסה זו מאפשרת לנו להדפיס חולצות אחידות לבית הספר בצורה המונית ואיכותיות. כך הילדים שלנו יכולים ליהנות מחולצות נעימות ואסתטיות לבית הספר שלהם.

סוג השלישי - נייר מדבקות טרנספר

מדבקות הטרנספר מודפסות ומיוצרות ע"י מדפסת לייזר מקצועית המשמשת בעיקרון בתעשייה. מדבקות הטרנספר ייעודם הוא לשם ביצוע העברת ההדפס שאנו מעוניינים להדפיס על החולצה בעזרת פרס אשר המטביע בחום ולחץ את חומר המודפס על הטרנספר לתוך סיבי הבד של החולצה ומייבשם. הדפסה מעין זו מיושמת בתהליך דיגיטאלי המאפשרת לנו אין ספור צבעים להדפסה. הדפסה מעין זו מתאימה לחולצות לבנות בעלות הרכב בד 100% כותנה.

הדפסה זו מתאימה מאוד לבתי מלון או ספא. בעזרתה ניתן להדפיס על מגבות וחלוקים לבנים את הלוגו של בית העסק שלנו. זוהי הדפסה יוקרתית מאוד שמהווה תו תקן להצלחה ואיכות. הדפסה זו יכולה לאפשר לנו לעשות רושם טוב על לקוחות חדשים ועל לקוחות ותיקים.


סוג רביעי - נייר מדבקות סובלימציה

מדבקות הסובלימציה מודפסות ומיוצרות ע"י מדפסת הזרקת דיו סובלימציה  מקצועית המשמשת בעיקרון בתעשייה ההדפסות. הייעוד של מדבקות נייר הסובלימציה הוא לביצוע העברת ההדפס שאנו מעוניינים להדפיס על החולצה או על מוצרים קשיחים כמו כוסות,לוחות פח תמונות עץ, ועוד. ההדפסה נערכת בעזרת פרס לחץ המטביע בחום 200 מעלות את חומר המודפס על נייר הסובלימציה לתוך סיבי הבד של החולצה ומייבשם. הדפסה מעין זו מיושמת בתהליך דיגיטאלי המאפשרת לנו לאין ספור צבעים להדפסה, מתאימה לחולצות לבנות בלבד בעל הרכב סינטטי  100% פוליאסטר.

לסיכום,

ניתן לומר שהדפסה דיגיטלית מהווה התקדמות טכנולוגית משמעותית. אנו מקווים שהמאמר עזר לכם להבין יותר טוב את תחום ההדפסות הדיגיטליות על חולצות וטקסטיל. ניתן להניח שהדורות הבאים ימצאו דרכים חדשות לשפר את הטכנולוגיה ולקדם את כלל האנושות. אנו פועלים על מנת שהטכנולוגיה הקיימת תהיה משורשת לילדנו ותאפשר להם לקדם אותנו עוד צעד אחד קדימה. אין לדעת מה העתיד צופן, אך ניתן להניח שתחום ההדפסה על חולצות יעבור שינויים רבים ותהפוכות.