צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...
Print on T-shirts 8

הדפסה על חולצות בירושלים

מזה אלפי שנים ירושלים מהווה מקום עלייה לרגל. ירושלים היא עיר הקדושה לשלוש הדתות המרכזיות בעולם היהדות, הנצרות והאסלאם. בכל שנה רבבות תיירים מגיעים לירושלים בשביל ללכת בשביליה הקדושים המלאים בהיסטוריה ומשמעות. גם כאשר אנחנו הישראלים מטיילים בירושלים אנחנו חווים התרגשות והתעלות רוחנית. ללא כל ספק חופשה או טיול בירושלים הם בעלי ערך מוסף רב. בשביל אנשים רבים ביקור בירושלים מעניק משמעות, הוא מרגש והוא זיכרון לחיים שלמים. בגלל החשיבות הרבה והמשמעות העמוקה של ביקור בירושלים רבים מאתנו רוצים מזכרת או פריט מהעיר שילווה אותנו בחיי היומיום שלנו. אנחנו רוצים מזכרת או בגד שיזכיר לנו את החוויה העמוקה שחווינו בעיר ואת הזמן המיוחד שבילנו שם. אחת המזכרות הכי מומלצות מהעיר היא חולצה מודפסת. בחיי היומיום שלנו כולנו לובשים חולצות בין אם מדובר בסוג חולצה עם קפושון או חולצה אמריקאית החולצות שאנחנו לובשים מגנות עלינו ומציגות אותנו לסובב אותנו. ניתן לומר אם כן, שכדאי לנו לרכוש חולצות מודפסות שסמלי ירושלים מופיעים עליהן. סמליה של ירושלים הם מגוונים ורבים. ניתן לרכוש חולצות לייקרה לנשים אם הדימוי של המנורה עם שמונת הקנים. סמלים נוספים שיכולים להופיע על הבגד שיהוו סממן מיוחד ומזכרת מירושלים הם משכן הכנסת, בית המשפט העליון, העיר העתיקה והכותל, הרובע היהודי ועוד. כאשר אנחנו בוחרים את הסמל שיהיה על החולצה שלנו או על פריט לבוש אחר חשוב שנבחר סמל שאנחנו מתחברים אליו וחשים אליו קשר רגשי. כך כל פעם שנלבש את החולצה נוכל להיזכר החוויה העמוקה והיפה שעברנו במקום זה ולחלוק אותה עם האהובים שלנו.

אופנה ירושלמית – על הייחוד של חולצות מירושלים

חולצות מודפסות עם דימויים מירושלים הן אופנה ירושלמית לכל דבר. לחולצות מירושלים יש ייחוד רב. בשונה מחולצות ממקומות אחרים חולצות מירושלים נושאות בחובן היסטוריה רבה של דימויים, דת ואמונה. ירושלים היא עיר מלאה בפרדוקסים, צבעים וסיפורים. כאשר אנחנו לובשים למשל חולצות פוטר שמודפסים עליהן דימויים הקשורים לירושלים כמו שופר או הכותל אנחנו למעשה מצהירים שאנחנו אוהבים את ירושלים. ירושלים על כל הניגודים שבה היא עיר של אהבה ושלום. היא עיר בה הייתה תמיד ותמיד תהיה תקווה. ירושלים היא תקוותו של העם היהודי לאושר ושגשוג. כאשר אנחנו לובשים ומתעטפים בחולצות "ירושלמיות" אנחנו למעשה בוחרים בתקווה ובאהבה. אנחנו בוחרים לומר לעולם הסובב אותנו שיש בנו הרבה תקווה והרבה אמונה בטוב ליבו של האדם.
לאורך כל ההיסטוריה היהודית ירושלים הייתה סמל לנצח, לשלווה ולאחדות. בשביל כל אחד בין אם הוא יהודי או לא לירושלים יש מקום מיוחד. מקום מיוחד זה צריך להיראות ברבים. כאשר אנחנו לובשים חולצת משי שעליה הדימוי של ירושלים אנחנו למעשה שומרים על המקום המיוחד של העיר בחיי השגרה שלנו. כאשר אנחנו הופכים דבר מה ייחודי וקדוש לחלק מהשגרה אנחנו מתעלים ומביאים שמחה וטוב לעולם. האופנה הירושלמית אם כן היא אופנה המתחילה בפנימיות של כל אחד ואחת מאתנו ובאה לידי ביטוי החוצה. כאשר אנחנו קונים לאורחים מחוץ לארץ חולצה ירושלמית אנחנו מעניקים להם פיסה קטנה של חוכמה והבנה.
מי שבוחר ללבוש חולצות שמוקרן בירושלים יכול להרגיש ייחודי מאוד. כאשר אנחנו בוחרים את פרטי הלבוש שלנו אנחנו רוצים שהם יהיו ייחודים, איכותיים ואופנתיים. אנחנו רוצים חולצות שיחזקו מעמד זמן רב בארון שלנו. אנחנו רוצים חולצות שנוכל ללבוש לאירועים ולמקומות רבים. על איכות לא צריך להתפשר. ולחולצות מודפסות מירושלים הן מאוד איכותיות. כאשר אנחנו קונים אותן אנחנו יכולים להיות בטוחים שכל הסובבים אותנו יחמיאו לנו עליהן. בסופו של דבר כאשר מחמיאים לנו אנחנו מרגישים טוב ואין דבר כיף יותר מאשר לקבל מחמאה על הייחודי והמיוחד שבנו.
כל אחד וכל אחת מאתנו יכול למצוא את פריט הלבוש שהוא רוצה שיתקשר לירושלים בדרך המיוחדות לו או לה. למעשה אנחנו יכולים לפנות לבית דפוס ולבחור בעצמנו את הדימוי שיהיה על החולצה שלנו. אנחנו יכולים אפילו להדפיס על החולצות שלנו את התמונות שצילמנו בטיול שלנו. כך ניצור זיכרון כפול- גם מהטיול שלנו וגם מהעיר. הדפסה כזאת היא מאוד פופולארית בטיולים מאורגנים, חגיגות בר ובת מצווה, אירועים משפחתיים וטיולים שנתיים. גם יחידים יכולים למצוא בהדפסה על חולצות תועלת רבה. חשוב שנבחר חברת הדפסה על חולצות בעלת ניסיון, שתהיה איכותית ואמינה.

חולצות ותרבויות - על הרב גוניות של חולצות בירושלים

ניתן לומר שחולצות שונות מהוות סמל לתרבויות שונות. חולצות פוטר מירושלים למעשה מהווה סמל לרב גוניות התרבותית שיש בירושלים. עיר הקודש היא עיר שחיים בה אנשים מכל הדתות. היא עיר בה לכל דת יש היסטוריה. היסטוריות רבות כל כך ואמנות רבות כל כך באות גם לידי ביטוי בטקסטיל ובאופנה של העיר. חולצות מירושלים מגיעות בסגנונות רבים שנעים ממזרח עד מערב, מצבעוניות עזה ועד גווניו הרבים של האפור. בירושלים של 2013 חיים דתיים וחילוניים, יהודים, מוסלמים ונוצרים, ערבים ויהודים. הערב הרב של האנשים החיים בעיר מוסיפים לסגנון הלבוש המעניין בה. כך למשל אנחנו יכולים לראות דתיים חרדים לובשים חולצות מכופתרות אלגנט לגברים בעוד שנשים חילוניות לובשות חולצות פולו שרוול קצר. דו הקיום הקיים בעיר הוא סמל לעושר סגנוני ותרבותי.  
המגוון הרחב של אפשרויות הלבוש בעיר הבירה של ישראל מאפשר לכל אחד ואחת למצוא בה את מקומו. בעונה זאת של השנה חולצות סוסצ'ר חורפיות פופולאריות במיוחד בעיר בשל הטמפרטורות הנמוכות שיש בה. אנשים בני כל הדתות בוחרים להתעטף בחולצות חמות בשלג, בגשם ובקור. כאשר אנחנו עולים לרגל לירושלים כדאי לנו להתלבש חם גם עם חולצות פוטר או קפושונים. ההבדלים התרבותיים והדתיים מתבטלים כולם אל מול תנאי מזג האוויר.

סיכום או למה לכולנו כדאי לקנות חולצות מודפסות ירושלמיות

לסיכום, אפשר לומר שירושלים היא לא רק עיר הבירה הנצחית של ישראל אלא גם בירה עולה בתחום האופנה. מי שהולך ברחובות העיר לא יכול לטעות ולחשוב שהוא מבקר בתל-אביב או בניו-יורק. לאנשי ירושלים סגנון לבוש ייחודי מאוד שמתבטא בין השאר בחולצות שהם לובשים. באותה מידה כאשר אנחנו רואים אנשים עם חולצות מודפסות עם דימוי העיר קשה לטעות ולא לחשוב שהם תיירים או אנשים חדורי אמונה שעלו אליה לרגל. החולצות שאנחנו לובשים הן הסמל החיצוני והדרך שלנו להראות במה אנחנו מאמינים. כך כאשר אנחנו בוחרים ללבוש חולצה עם הדפס של ירושלים אנחנו לובשים בגאווה את הדת והלאום היהודים שלנו.
בשביל שהחולצה שלנו תהיה לטעמנו כדאי לנו לבחור את התמונה או הדימוי של העיר שאנחנו הכי מתחברים אליהם. בעיר יש הרבה אתרים שונים מהכותל ועד גן החיות התנ"כי. זהו היופי של העיר הרב גוניות, הסגנויות והעושר התרבותי שלה שבסופו של דבר מורכב מאתנו האנשים החיים והמבקרים בה. ככל שנרבה לבקר בעיר, לזכור אותה ולכבד אותה כך היא תהפוך להיות נצחית יותר וזכורה יותר בלבבות של כולנו. אנשים שונים אוהבים את העיר בגלל סיבות שונות יש מי שאוהב בה את הרוחניות העמוקה בה, יש מי שאוהב את האווירה בשוק מחנה יהודה ויש מי שאוהב את הרשמיות והאצילות של בית המשפט העליון. כאשר אנחנו עולים לעיר ובוחרים לחזור משם עם מזכרת של חולצה אנחנו יכולים להיות בטוחים שהזיכרון שלו ילבש צורות רבות במחשבות שלנו ושל האוהבים אותנו. זיכרון הוא יקר מפז וירושלים יותר מהכול היא זיכרון שכל פעם נחלם מחדש וקם לתחייה.

בבקשה להנחות את שירות הלקוחות דרך האתר שלנו. לחץ על הקישור שלמטה כדי לעבור  למיקוד המוצר והצבע ובכדי לשאול שאלה ספציפית, ואנחנו נוכל לספק לך את השירות הטוב ביותר. לחץ לקטלוג חולצות >>

      לא יודעים מה לבחור? לא יודעים מה להחליט?
    רוצים להתמקד ולהתבונן במבחר חולצות בקטלוג?

       לחץ למעבר למיקוד    חולצות אמריקאיות   בקטלוג >>>
        לחץ למעבר למיקוד    חולצות דרייפיט
    בקטלוג >>>
         לחץ למעבר למיקוד   חולצות טריקו     בקטלוג >>>


רוצים גם ליהנות מהדפס על חולצות במחיר פיצוץ?  
amrikeit 5
        תזמינו כבר עכשיו חולצות מעוצבות עם הדפס על חולצות.
amrikeit 4

                אצלנו כדאי לכם זה משתלם!