צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...

הדפסה על חולצות דיזנגוף

הדפסה על חולצות הפכה להיות האמירה האופנתית של דיזנגוף. לקראת הקיץ החם ניתן לראות חולצות מכל הצבעים והגוונים צצות מתוך חלונות הראווה בדיזנגוף. חברות אופנה חוגגות על התקופה החמה ודורשות מחירים גבוהים על כל חולצה בעלת הדפס מינימאלי. במקרים כאלו עומדים מול המדפים אנשים שמעוניינים להתלבש לפי צו האופנה ותוהים מאין ישיגו את הכסף לבגדים היקרים שמונחים לנגד עיניהם. הדפסה על חולצות דיזנגוף פתרה את הבעיה והציבה רף חדש לעולם האופנה העכשווי. בעבר רק אנשים בעלי תואר ותעודה בלימודי אופנה יכלו לקבוע כיצד יתלבשו האנשים ברחוב דיזנגוף . כל האפשרויות היו בידי החברות הגדולות שניצחו על המצב ביד רמה. מהפכת החולצות המודפסות הבהירה לכולם כי כל אדם יכול להחליט מה ילבש. בסך הכול צריך ליצור לעצמך את ההדפס, לגשת לחברה המתמחה בתחום הדפסה על חולצות בדיזנגוף וליצור לעצמך קו אופנה משלך.
הדפסה על חולצות דיזנגוף - כל הסיבות לאופנה המשתלמת ביותר

אמירה אישית

לכל אדם יש אמירה שהוא רוצה להעביר לעולם. בין אם אמירה זו פוליטית, שלווה, מיוחדת או גלובלית לכולנו יש מה להגיד. איזו דרך טובה יותר להעביר לעולם מסר מאשר להדפיס אותו עליך? כל אדם יוכל לקרוא את המסר שאתה מעוניין להעביר פשוט ממבט עליך.

הצהרת אופנתית

כל מעצב מתחיל יוכל לספר לעולם איזה קו הוא מתכנן להקים ולמה. לכל קפל יש משמעות, לכל הדפס יש אמירה ומעל הכול כל פריט מספר על המעצב שלו יותר ממה שהוא יכול לספר במילים. הדפסה על חולצות תכניס כל אדם רגיל אל שוק העיצוב ועולם האופנה בדיזנגוף. על ידי הדפס קטן או גדול, מלא משמעות או שטותי לחלוטין, כל אחד יוכל לראות לאיזה צד בעולם האופנה את מכוון ומי ההשראות שלך אליו. ומה יותר טוב מלבחור בעצמך אלו דברים אתה מעוניין ללבוש?

התאמה לאירוע

אירוע שקורה באמצע החיים דורש תגובה מתאימה. חתונה דורשת מחתן קניית חליפה, יום הולדת דורש כתר פרחים, אך מה עושים אם אתה לא החתן? בסך הכול האורחים רוצים לתת חולצה עם קריצה ידידותית לאירוע, אך בחנויות אין שום דבר העונה על הצורך. בדיוק בשביל אירועים כאלו נולד התחום של הדפסה על חולצות בדיזנגוף. החברים מחליטים על הדפס מתאים, דואגים להוציא חולצות בכמות הנדרשת, והנה כולם לבושים לאירוע לפי כל כללי הלבוש.
בחיפוש אחר חברה המתמחה בתחום של הדפסה על חולצות יש שוק רחב היקפים במיוחד. כל חברה מספרת עד כמה היא מוצלחת, עד כמה הטכנולוגיה שלה ייחודית ועד כמה כל לקוח מעוניין להגיע אליה. לאחר בדיקות חוזרות ונשנות, חברת "בר-אילן הלבשה" יוצאת וידה על העליונה. ניסיונה הרב של החברה, צוות העובדים המסור, היכולות הטכנולוגיות והרצון הטוב הופכים את "בר-אילן הלבשה" לאחת מהחברות המובילות בשוק הדפוס.
כדי להבין מהם גורמי ההצלחה של החברה כדאי לסקור מה מחפש כל אדם בחברת הדפוס שלו

צוות קשוב

הלקוח תמיד צודק היא לא סיסמא נבובה אלא ערך עליון. כל לקוח מעוניין להרגיש שהצוות עומד לרשותו, מעוניין לבוא לעזרתו ולענות על כל רצונותיו בכל מקרה. חברה בה הצוות מבין את רצונות הלקוחות ובא לקראתם, יצאו לקוחות מרוצים בכל מצב.

ניסיון של שנים

התחום של הדפסה על חולצות הוא אחד הנושאים הותיקים ברחוב דיזנגוף. חברות רבות נוגעות בתחום, מי יותר מי פחות, ורובן ככולן מעוניינות בעבודה ולקוחות. השאלה הגדולה היא לגבי הניסיון של רוב החברות. חברה בעלת ניסיון וותק של שנים בשוק, הדואגת להתחדשות טכנולוגית קבועה והתעדכנות בתחום, תוכל לתת את המענה המיטבי לכל לקוח אשר יהיה מעוניין בשירותיה.

מהירות עבודה

הצורך בהדפסים יכול להיות מיידי. אירוע דורש מענה של חולצות וכולם בלחץ היכן ניתן למצוא את החברה שתתן מענה מהיר ויעיל ככל האפשר. חברה שבה ניתן למצוא עבודות הנעשות במהירות הבזק תוך כדי שמירה על איכות התוצר, תחשב לחברה מובילה בשוק ותהיה הכתובת לכלל הלקוחות המעוניינים איכות ללא פשרות תוך מתן מענה מהיר ויעיל.
כל הקריטריונים הללו הופכים את "בר-אילן הלבשה" לחברה המובילה בשוק ההדפסים בארץ. החברה נותנת את המענה המיטבי לכלל לקוחותיה ומתוך כך נהנית ממאגר לקוחות חוזרים המבקשים את שירותיה הבלעדיים.

.ניתן גם לשלוח טופס התקשרות

.אם ברצונכם לעיין בין לקוחתנו לחצו הדפסות לבתי עסק