צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...

הדפסה על חולצות כדורגל

הדפסה על חולצות כדורגל היא לא רק עניין של אופנה אלא כורח המציאות. כל קבוצות הכדורגל בליגות העל, הלאומית, הארצית ושאר הליגות המשחקות בארץ מצריכות הדפסה על חולצות כדורגל. כל קבוצה בליגה זקוקה למדים מיוחדים למשחקי חוץ ואחרים למשחקי פנים, בגדי אימון רבים ובגדים ייצוגיים לאירועי הקבוצה. כל קבוצה צריכה להדפיס את הלוגו של הקבוצה, הספונסר ומספר השחקן כאשר כל שחקן זקוק לערכת מדים אישית משלו, ולרוב היא שונה ממשחק למשחק. שחקני כדורגל צריכים מדים מיוחדים שיועילו להיטיב את יכולות המשחק שלהם. כדי להקל על השחקנים ולעזור להם עברו קבוצות הכדורגל אל חולצות מנדפות זיעה. חולצות אלו הן היעילות ביותר לכל אדם שמבצע פעילות ספורטיבית כלשהי ויתרונותיהן גרמו לחולצות מנדפות זיעה להיות החולצות המובילות בתחום של הדפסה על חולצות כדורגל. כל שחקן שמכבד את עצמו מחזיק לפחות בחולצה אחת מסוג זה בבעלותו הפרטית, ושחקנים שמעוניינים ביותר מאימון אחד בשבוע מחזיקים גם שתיים.

הדפסה על חולצות כדורגל-כל היתרונות בחולצות מנדפות זיעה

שמירה על חום גוף נמוך

במהלך פעילות ספורטיבית מכל סוג שהוא חום הגוף של כל אדם עולה. כדי להוריד את החום מוציא הגוף זיעה וכך הוא מאדה מים ומקרר את עצמו. אחד היתרונות הגדולים של חולצות מנדפות זיעה הוא בכך שחום הגוף של מבצע הפעילות נשמר קבוע ונמוך לאורך כלל הפעילות. העובדה שחום הגוף נמוך ממעטת את ייצור הזיעה הנובע מכל פעולה ובכך גורמת להפחתת לחץ ההזעה על גוף האדם. חום גוף נמוך וקבוע יכול להאריך את משך הפעילות מאחר והאדם מזיע פחות, מרגיש יותר בנוח ומסוגל להמשיך ולהתאמץ בלי הרגשת חוסר הנוחות המלווה לפעולה בדרך כלל.

נידוף זיעה

אחת הבעיות הגדולות בפעילות גופנית היא ההזעה. אדם המבצע פעילות גופנית ומזיע יתחיל לחוש אי נוחות, גירודים, עקצוצים ובמקרים קיצוניים אף אדמומיות על האזורים המזיעים. במקרים כאלו, חולצות מנדפות זיעה הן הפתרון המושלם שפותח במיוחד עבור אתלטים. החולצות אינן סופגות זיעה כך שהזיעה פשוט עוברת דרכן ומתאדה ללא להשאיר סימנים. כאשר הזיעה מתנדפת היא גם מותירה את החולצה קלה ללבישה למרות הזיעה הרבה שנוצרה בפעילות. החולצה נותרת יבשה וללא סימני הזעה יוצאים דופן, מה שמועיל במיוחד לספורטאים המבצעים פעילות היוצרת הזעה לאורך זמן.

הגנה מפני קרינת השמש

מיד עם כניסת הקיץ לתוקף מלא כולם מחפשים את האמצעי האולטימטיבי להגנה מפני הקרינה המזיקה של השמש. רוב האמצעים להגנה מקרינה כבר מוכרים וידועים לכול. מסנן קרינה, מקומות מוצלים, כובע לאורך כל היום והימנעות מחשיפה לשמש הם העיקריים והמוכרים ביניהם. מה שרוב האנשים לא יודעים הם שחלק מהחולצות מנדפות הזיעה מגנות גם מפני קרינת השמש. השילוב של ההגנה מפני השמש עם נידוף הזיעה הופכות את החולצות הללו לסוג המועדף בתחום של הדפסה על חולצות כדורגל. כך השחקנים יכולים להתרוצץ במגרש במשך שעות ולא לחשוש מהזעת יתר או מחשיפה מיותרת לקרני השמש המזיקות.
כמו בכל תחום מוצלח גם בעולם הדפוס יש תחרות קשה וחברות רבות. לכל חברה יש יתרונות משלה ויכולות שאותן היא מעוניינת להציג לשוק. החברה המובילה בתחום הדפסה על חולצות כדורגל היא חברת "בר-אילן הלבשה". החברה מצליחה להוציא תחת ידיה עבודות מלוטשות ומקצועיות המעלות את רמת הדפוס לאיכויות שעוד לא נראו בשוק.
קמצוץ מהיתרונות של חברת "בר-אילן הלבשה" מובאים לפניכם

וותק וניסיון

בכל תחום ניסיון הוא חשוב, אך בתחום ההדפסה הניסיון אומר הכול. כאשר חברת הדפוס מנוסה היא מדפיסה עבודות איכותיות אשר נשמרות לאורך זמן. ניסיון של יותר מעשרים וחמש שנים כמו שיש לחברת "בר-אילן הלבשה" יש למעט מאוד חברות בשוק, מה שמראה לא רק על יכולת נהדרת אלא גם על התפתחות טכנולוגית עם שוק המשנה את פניו כמעט בכל שנה.

יחס אישי

חברה שבה כל לקוח מרגיש כמו מלך העולם היא חברה הראויה להתקדם ולהצליח בשוק. בחברת "בר-אילן הלבשה, כל לקוח מגלה עולם חדש של שירות ואיכות עם צוות מעולה וחייכן. כל משאלה מתגשמת מיד לאחר שהיא מבוטאת וכל זאת על הצד הטוב ביותר.
מעוניינים להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים? צרו קשר עכשיו ולא תתאכזבו.
 

על חולצות כדורגל.

כך השחקנים יכולים להתרוצץ במגרש במשך שעות ולא לחשוש מהזעת יתר או מחשיפה מיותרת לקרני השמש המזיקות.
כמו בכל תחום מוצלח גם בעולם הדפוס יש תחרות קשה וחברות רבות. לכל חברה יש יתרונות משלה ויכולות שאותן היא מעוניינת להציג לשוק. החברה המובילה בתחום הדפסה על חולצות כדורגל היא חברת "בר-אילן הלבשה". החברה מצליחה להוציא תחת ידיה עבודות מלוטשות ומקצועיות המעלות את רמת הדפוס לאיכויות שעוד לא נראו בשוק.
קמצוץ מהיתרונות של חברת "בר-אילן הלבשה" מובאים לפניכם