צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...

הדפסה על חולצות לבר מצווה

חגיגות בר המצווה מהוות חגיגה מיוחדת וראויה לציון. כאשר הנער מגיע לגיל מצוות הוא חוגג את הבגרות שבפתח ואת כל העתיד עולמו שנפרס לפניו. יהודים רבים בארצנו ויהודים בני התפוצות בוחרים לחגוג את בר או את בת המצווה בעיר הקדושה ירושלים. ירושלים היא עיר קדושה ליהדות.  ירושלים עם שורשים קדומים מאוד ליהדות, בירת העם היהודי ויש לה חשיבות רבה ליהודים בכל העולם. יהודים רבים בעלי זיקה חזקה לירושלים בוחרים לחגוג את עליית התורה של בניהם בכותל המערבי ואחר כך להמשיך את החגיגה בסיור במקומות הקדושים. השילוב של בר המצווה אם טיול תיירותי בעל אופי שורשי וערכי הוא שילוב שמאוד מרגש מעניין ומהנה לכל השותפים. כאשר אנחנו מארגנים בר מצווה מסוג זה מומלץ להכין מבעוד מועד חולצות מודפסות שכל המשתתפים בחגיגה ילבשו.

חולצות מודפסות הן חולצות שמדפיסים עליהן דימוי או כיתוב שמאגד את כל באי החגיגה כקבוצה אחת. הדפסה על חלוצות לבר מצווה יכולה לכלול תמונה של הכותל, של ילד בר המצווה וגם של מנורת בית המקדש. כאשר אנחנו בוחרים את ההדפס לחולצת בר המצווה אנחנו צריכים לקחת בחשבון שהחולצה שלנו צריכה להיות ייחודית והיא צריכה להיות גם צבעונית ושמחה כיאה לחגיגה שיש רק פעם אחת בחיים. היתרון של הדפסה על חולצות לבר מצווה הוא שהדפסה על חולצות היא דרך נהדרת להצהיר בציבור שאנחנו חוגגים את בר המצווה ושאנחנו יהודים גאים. יהודי התפוצות שמגיעים לחגוג את בר המצווה בארץ יכולים ליהנות מאוד מחולצות מודפסות. גם יהודים ישראלים תושבי מדינת ישראל יכולים להפיק הנאה רבה מחולצות מודפסות.

הדפסה על חולצות לבר מצווה מתנה איכותית

הדפסה על חולצות לבר מצווה היא מתנה איכותית לא רק לילד בר המצווה אלא גם לכל החוגגים שבאים להשתתף ביום חגו. החולצה המודפסת תישאר ותשמש למשך שנים רבות את כל המשתתפים בחגיגה. חולצה מודפסת מהווה מזכרת נהדרת. גם בזמן הטיול של בר המצווה מאוד נוח שיש לכל המשתתפים בטיול אותה חולצה. כאשר לכל המשתתפים בחגיגה יש אותה חולצה הסיכוי שמישהו ילך לאיבוד הוא קטן. בירושלים למשל יש מאות אנשים שחוגגים בר מצווה ברחבת הכותל ובמקומות הקדושים. כאשר יש לנו חולצה אחידה אנחנו יכולים לזהות את חברי הקבוצה שלנו. החולצה המודפסת מייחדת אותנו משאר האנשים והיא מוסיפה לייחוד של החגיגה שלנו.

ניתן לומר שחגיגת בר המצווה היא אחת החגיגות הכי חשובות בחיים שלנו. טקס בר המצווה הוא טקס מעבר חברתי. לאחר בר המצווה הנער לוקח יותר אחריות והוא מתחיל את תהליך ההתבגרות שלו. מומלץ מאוד להשקיע בחגיגת בר המצווה. הרבה אנשים בוחרים לחגוג את בר המצווה באולם אירועים ובגן אירועים. אנשים אחרים בוחרים לחגוג את בר המצווה בטיול בירושלים, בעיר העתיקה ברובע היהודי, ובמקומות הקדושים ליהדות ובשילוב בעלייה לתורה ברחבת הכותל. כאשר אנחנו בוחרים לחגוג ולציין את בר המצווה בכותל ובירושלים אנחנו צריכים להיערך לכך בהתאם. הדפסה על חולצות יכולה לסייע לנו בארגון האירוע כי היא מסייעת לנו בגיבוש קבוצת החוגגים והיא גם מסייעת לנו במתן ייחוד לאירוע. חולצה היא כמו מסגרת. כאשר אנחנו לובשים חולצה אנחנו "ממסגרים" את האירוע באופן מיוחד על ידי לבישה של בגדי חג וששון.

סיכום

כדאי לנו להזמין חולצות מודפסות לחגיגת בר המצווה שלנו. חשוב לשים לב שההדפסה על החולצות תהיה ברורה וצבעונית עם רעיונות הדפסה השייכים לאירוע. ככל שההדפסה על החולצות תהיה יותר ייחודית כך יהיה לחוגגים יותר קל לזהות אלו את אלו במהלך החגיגות. הדפסה על חולצות יכולה לשדרג לנו את כל חגיגת בר המצווה והיא יכולה להיות דינמית. לסיכום אפשר לומר, שהדפסה על חולצות מוסיפה המון לחגיגת בר המצווה. היא מוסיפה לה רוח קבוצתית של שיתוף וזהות. טיול בר מצווה יכול להיות מאוד מהנה ומאוד מיוחד. הוא חוויה שנזכור לכל החיים ולכן כדאי להשקיע בו המון. ההשקעה לא חייבת להיות בהכרח כספית אלא יותר במחשבה ובתכנון נכון של האירוע והטיול. הדפסה על חולצות מהווה השקעה יצירתית. אנחנו יכולים להדפיס על החולצות תמונות של חתן בר המצווה ולשים כיתוב של ברכות שאנחנו מאחלים. בסופו של דבר ההדפסה על חולצות צריכה להיות משהו שנהנה ממנו. חגיגת בר המצווה היא אירוע שנזכור לכל החיים. וכשיום יבוא ונפתח בעתיד את אלבום התמונות לזיכרון ונביט  בחגיגת בר מצווה, היא תיראה לנו ייחודית.