צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...

הדפסה על חולצות בית הספר

בישראל קיים חוק שחודש בתחילת המאה הנוכחית, ללבישת חולצות לבית הספר, המהוות תלבושת אחידה. בעבר כללה התלבושת האחידה מערך ביגוד שלם, כולל מערכת קיץ, חורף ובגדי התעמלות, ואילו היום מספקים בתי הספר בדרישה ללבישת חולצות אחידות בלבד. בית הספר קובע את צבע החולצות וסוגן, ולעתים, בנוסף לסמל בית הספר, מבקש המוסד להדפיס גם ציטוט או משל. סמל בית הספר מוטבע בחזית החולצה, ולעתים גם בגבה.
הדפסה של חולצות לבית הספר דורשת היערכות מוקדמת ויסודית של החברות המספקות את השירות הזה, מאחר ומדובר בכמות חולצות גדולה במיוחד.

למה כדאי ללבוש חולצות לבית הספר?

מאחורי דרישת בית הספר, ללבישת חולצות לבית הספר, קיים מערך שיקולים שלם, הכולל, בין היתר, את הרצון ליצירת אחידות וטשטוש פערי מעמדות בין התלמידים. צעירים רבים, המגיעים מבתים אשר הרקע והמצב הסוציו אקונומי לא מאפשרים להם לרכוש מותגים יקרים, וכמות שתספיק להם להחליף בגדים חדשים ויפים מדי יום, רק מברכים על החוק הזה, בעוד שצעירים אחרים, שבאים מרקע סוציו אקונומי גבוה, מצרים על החוק, בטענה שלא מתאפשר להם ביטוי עצמי, ולבישת בגדים לפי טעמם וסגנונם האישי.
שיקול נוסף של בתי הספר להחיל את החוק על תלמידיהם, הוא כי באמצעות לבישת חולצות לבית הספר, חשים התלמידים שייכות לבית הספר, ולקבוצת החברים שלהם, בה כולם שייכים למגזר אחד ואחיד, ובדרך זו מפתחים נאמנות בלתי מסויגת לבית ספרם. הדבר בא לידי ביטוי, לטענת בתי הספר, בשמירה על ערכי בית הספר, ותחושת שליחות ממש.
בנוסף, לבישה של חולצות אחידות, במצבים בהם התלמידים אינם בבית הספר, כמו טיול או כנס, מאפשרת איתור מהיר של הילדים, לפי צבע החולצה, הבולט על רקע צבעי חולצות של תלמידים מבתי ספר אחרים.
כך או אחרת, מדי שנה נערך בית הספר להזמנה מרוכזת של חולצות לבית הספר, ועל החברות המספקות את השירות הזה, להיערך בהתאם.

מתחילים להדפיס

הדפסה של חולצות לבית הספר היא הדפסה מורכבת בשל הכמות הרבה הנדרשת להדפסה בבת אחת. הטכנולוגיה של הדפסה איכותית ומתקדמת כבר קיימת, כך גם הידע והנסיון, אולם במקרה זה נדרשת היערכות להדפסה של מסה גדולה של חולצות, לעתים גם חולצות חורף וחולצות טריקו. על כל החולצות להיות מאותו סוג, בצבע אחיד ובמידות שונות.

חברת בר אילן הלבשה, מתמחה בהדפסה על חולצות מכל הסוגים, בכל הצבעים, כל המידות וכל סוגי ההדפסים הרצויים. החברה, שלה וותק ומוניטין רבים, מודעת למורכבות של הדפסה של חולצות לבית הספר, וערוכה היטב למצבים הללו, עם מתן שירות מעולה, הדפסה איכותית, בהתאם לדרישות בית הספר, מהירה ומקצועית, ואספקה במועד שנדרש על ידי בית הספר. כל זאת במחירים הוגנים ומשתלמים. אלו הם שיקולים
מכריעים בהזמנת חולצות לבית ספר, בו נעשה נסיון לחסוך בעלויות, ובמקביל הציפייה לקבל חולצות איכותיות, עם הדפסה מושלמת.