צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...

salogen 1

הדפסה על חולצות לגני ילדים


חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני ילדים.
תנו לנו להדפיס לכם במחיר נוח ועיצוב מותאם אישית חולצות לילדים שלכם. אנחנו מדפיסים על מגוון חולצות לגני ילדים לסוף שנה, לחגים וגם לימי הולדת. אצלנו הדפסה על חולצות היא שאלה של איכות ושירות. תנו לנו להעניק לכם שירות וי.אי.פי ומיוחד כי אצלנו כל לקוח הוא הלקוח הכי חשוב!


הדפסה על חולצות לגני ילדים – למה כדאי לנו להדפיס על חולצות לילדים שלנו?

מה לא נעשה בשביל שהילדים שלנו יהיו מאושרים? לא משנה עם הילדים שלנו הם בני שנה, שש או עשר רובנו נעשה הכול בשביל לשמח אותם. כאשר הילדים שלנו מסיימים את הלימודים בגן הם חשים התרגשות רבה מהולה בעצב. בשביל שהילדים שלנו ייהנו מסיום השנה בגן כדאי לנו להעניק להם חולצות מודפסות. הדפסה על חולצות לגני ילדים יכולה להעניק לילדים שלנו yladim 2שמחה רבה ואור. החולצות הללו יהפכו לזיכרון עד בשביל הילדים שלנו מהגן בו הם כל כך נהנו לשחק ולהעביר את הזמן שלהם. yladim 5

הדפסה על חולצות לגני ילדים – מתנת סוף שנה עם משמעות מתוקה....

הדפסה על חולצות לגני ילדים היא מתנת סוף שנה נהדרת לילדים שלנו. זוהי מתנה עם משמעות מתוקה מאוד שמחממת את הלב. כאשר אנחנו מדפיסים על חולצות ומעניקים לילדים שלנו אותן אנחנו יכולים להפוך את חווית הפרידה שלהם מהגן לקלה יותר. לא קל לעזוב את הגן ולהמשיך לכיתה א'. כאשר הילדים שלנו מסיימים את הגן ועולים לבית ספר יסודי הם יכולים להרגיש לחץ רב וחששות, חולצה מודפסת תעניק להם ביטחון ותזכיר להם כמה כוח יש להם.
salogen 10

הדפסה על חולצות לגני ילדים- זיכרון מיוחד ויקר לילדים שלנו....

הדפסה על חולצות לגני ילדים היא הדרך שלנו להעניק לזיכרון המיוחד והיקר של גן הילדים ערך מוסף. חולצות מודפסות יכולות להוות מתנה שכל הורי הגן מארגנים ביחד לילדים בגן. אנחנו יכולים להעניק להם חולצה איכותית בצבע שהם הכי אוהבים. החולצה המודפסת yladim 4 יכולה להיות בכל צבע משחור ועד ורוד. החולצה יכולה להיות גם אדומה, כחולה, צהובה וגם ירוקה. בחירת החולצה המודפסת צריכה להיות לפי הטעם של הילדים שלנו ולא לפי מה שאנחנו אוהבים. כך למשל עם הילדים שלנו אוהבים חולצות שהצבע הוא ירוק בהיר אנחנו יכולים לקנות להם אותן למרות שהן לא אופנתיות במיוחד. הדבר החשוב ביותר בחולצה שאנחנו קונים הוא שהיא תהיה איכותית ושהילדים שלנו יאהבו אותה.    
רוצים עוד על כובעים בהרחבה? לחצו לקטלוג כובעים >>>

הדפסה על חולצות לגני ילדים – מה אפשר להדפיס על חולצות לגני ילדים?

הדפסה על חולצות לגני ילדים היא פופולרית מאוד, השאלה היא רק מה אנחנו יכולים להדפיס על החולצה? על החולצה שאנחנו מעניקים כמתנת סוף שנה לילדים שלנו אנחנו יכולים להדפיס תמונות של הילדים עצמם. אנחנו יכולים להדפיס על החולצה את תמונת המחזור של כל ילדי הגן. אנחנו יכולים להדפיס על החולצה גם תמונה של הילד שלנו עם התחפושת שלו מפורים או תמונה של הילד שלנו עם הגננת.
ניתן לומר, שאנחנו יכולים להדפיס על החולצות המודפסות כל דבר. אנחנו יכולים להדפיס עליהן מילים של שירים, דמויות מצוירות וכל דבר שיעלה על פני הילדים שלנו חיוך.
רוצים עוד על חולצות בהרחבה? לחצו   לקטלוג חולצות >>>אמרת הדפסה על חולצות לגני ילדים אמרת בר אילן הלבשה. אנו שמחים להעניק לכם שירות הדפסות מיוחד שמותאם לגני ילדים. אנו נדפיס בשבילכם חולצות שמחות, איכותיות, מצחיקות ויפות במיוחד לילדים שלכם. אנו מדפיסים גם בכמויות גדולות מבלי להתפשר על איכות המוצר. פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף ותיהנו משירות איכותי, אכפתיות ותשומת לב לפרטים הקטנים. כי שזה מגיע לחולצות אנחנו עושים הכול לפי ההוראות והספר – כי אצלנו איכות היא מעל הכול!

רוצים גם להינות מהדפסה על חולצות לילדים במחיר פיצוץ?
tel-aviv 5
תזמינו כבר עכשיו חולצות מודפסות.

tel-aviv 6
             כדאי לכם זה משתלם!