צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...

הדפסה על חולצות להפגנות

בשנים האחרונות נשמעה ונתגלתה למול עינינו ואוזננו באמצעות אמצעי התקשורת השונים למיניהם על מחאה חברתית כאשר היא הולכת וגועשת, מבעד למחשבתנו אנו עומדים וניגשים להתבונן על החיים מזווית שונה, אנו שמים לב ! שבעצם מישהו מכוון אותנו מלמעלה. והאם זה טוב או רע ? בעצם אנשים רבים מוצאים לנכון שלא כך ובצורה הזאת אנו רוצים להמשיך ולחיות במדינתנו, זו תופעה של גרורות של סבלם של אנשים רבים אשר נשמעו בשנים האחרונות, במאמרנו זה אדון בתופעה, בהשלכותיה ואנסה להביא רעיון אשר יכול להועיל לדרך הפתרון והצלחת סיבת המחאה. כמו הדפסה על חולצות.
רוח המחאה החברתית חיה ובועטת בקיץ זה. אנשים רבים יוצאים אל הרחובות בשביל שקולם ישמע. כפי שהאמירה הידועה מלמדת אותנו תמונה אחת שווה אלף מילים. לכן ניתן לומר שחולצה שיש עלי הדפס של סלוגן חד וקולע שווה למאות צעקות ונאומים, ובעזרת הדפסה על חולצות המחאה הזאת יכולה להיות דינמית. בני אדם הם יצורים חזותיים. חוש הראייה שלנו עולה באיכות שלו על חוש השמיעה שלנו. כאשר אנחנו רואים חולצה עם סיסמה עיקשת אנחנו נמשכים אליה מסקרנות, וכאשר אנחנו רואים אנשים רבים לבושים בחולצות טריקו, טישירט עם הדפסה של סלוגן או סיסמאות שונות אשר מבליטות את כעסם ומחאתם, אנחנו נמשכים אליה עוד יותר מסקרנות משננים אותה ומוצאים את עצמנו מרותקים אליה. הדפסה על חולצות להפגנות תופסת את כל היצרים והרגשות שמלווים את ההפגנה. לחולצה המודפסת יש כוח לאחד את המפגנים להפוך אותם לקבוצה מלוכדת ולחזק את שהם באו למחות בשבילו.
הכוח של המחאה הוא בשימוש שהיא עושה בנורמה ובממסד למטרותיה היא. כך על ידי שימוש בחולצות מודפסות כבמדים מתריסים המפגינים כנגד העוולות וחוסר הצדק החברתי. הם מתאחדים יחדיו ומצהרים דרך הלבוש שלהם על התחושה של היחד והמסירות שיש להם אחד עם השני כולם כנגד חוסר הצדק.

כיצד הדפסה על חולצות תורמת להפגנות

הדפסה על חולצות יכולה לתרום הרבה להצלחה של הפגנות. המטרה של ההפגנות החברתיות היא למחות, לעורר את הציבור לפעולה ולהביא לשינוי בהחלטות הממשלה. החולצות שלנו הבגדים שאנחנו לובשים מהווים חלק עיקרי ממחאה חברתית זאת. כמו שבשנות השישים פמיניסטיות שרפו חזיות כאות מחאה היום אנשי דור ה-2000 לובשים את המחאה על גופם. היום בעידן הפייסבוק והטוויטר אנחנו מה שאנחנו מראים. הדפסה על חולצות יכולה לסייע למחאה בכך שהיא מעוררת  ומלכדת אנשים לפעולה. כאשר כל האנשים בהפגנה לובשים אותה חולצה עם אותו הדפס הם יכולים לחוש שהם חלק מאותה קבוצה ללא הבדלי מעמד או הבדלים אחרים.
הדפסה על חולצות יכולה לסייע לנו לעורר סולידריות בקרב הציבור. ניתן לומר שהיא מקרבת לבבות. הדפסה על חולצות היא בראש ובראשונה כלי פסיכולוגי שיוצר זהות בין חברי הקבוצה ותחושה של שותפות בניהם ובהעברת המסר. כאשר קהל שבא להפגנה לובש חולצות דומות הוא הופך מקהל לקבוצה אמתית. האדם הינו יצור חברתי ולרוב כל אדם משתייך לקבוצה, הקבוצה ממלאת אצלנו צורך של התייחסות, האדם קובע את דפוסי התנהגותו על פי התייחסות חברתית, הקבוצה קובעת נורמות וכול אחד מחבריה מתאים את עצמו אליהן, החשיבה הקבוצתית וההחלטות שמתקבלות ונהפכות לנחלת הכלל,  קבוצה היא קבוצה כך גם האדם צריך קבוצה שהוא מתייחס אליה כחלק מהגדרת הדימוי העצמי שלו. כאשר יש דומות בין החברים בה ויש לה מטרה משותפת. החלוצות המודפסות מחצינות את מה שדומה בין חברי הקבוצה דרך הלבוש והן כלי מסייע להשגת המטרה המשותפת שלשמה אנשי הקבוצה התקבצו למחות כולם ביחד. חולצות מודפסות נותנת בקבוצה לכידות קבוצתית גבוהה, נוצרת מחויבות אישית, הן מחויבות הדדית כל חברי הקבוצה מכירים זה את זה. כללי ההתנהגות בקבוצה נקבעים בהבנה הדדית, ובעזרת הדפסה על חולצות קבוצת המחאה הזאת נהפכת להיות דינמית בהעברת המסר ולהביא לשינוי בהחלטות הממשלה.

סיכום

לסיכום אפשר לומר, שהדפסה על חולצות מסייעת לנו ליצור תחושה של זהות בין חברי הקבוצה. החולצה המודפסת והדפסת חולצות מעניקה כוח למפגינים צורך עליון להשגת המטרה הגשמה העצמית, והיא משמשת דגל סמלי זהות דרכו הם מצהירים על הכוונות שלהם. הדפסת חולצות היא בעצם המפתח להגשמה עצמית, מושג זה בעל משמעות רבה, חלק חשוב מאוד מכל הפגנה הוא עמידה על העקרונות והחצנה שלהם. דבר זה בא לידי ביטוי בצעקות, נאומים וגם בלבישה של חולצות מיוחדות שיש עליהן הדפס. הדפסה על חולצות יכולה לשרת מאוד את המטרה של המחאה. חשוב מאוד להקפיד שמה שאנחנו מדפיסים על החולצות יהיה נוקב וברור. ניתן לתת כדוגמה את החולצות שהודפסו למאבק למען גלעד שליט, אשר הובילה  בסופה של דבר לעסקת גלעד שליט, שפרצה אל החוויה הישראלית ביום ג' האחרון 11.10.2011, חייל צה"ל אשר נשלח למשימתו על ידי ממשלת ישראל בתאריך 25.6.2006 ולא חזר ממנה. אנשים רבים הלכו עם חולצות מודפסות למשך שנים רבות, ימים ולילות ללא מרפה, מדינה שלמה נרתמה למשימה עם חולצות מודפסות. המדינה הפכה לשדה קרב אל מול הממשלה, זעקות זעם וכעס נשמעו, אפילו בין היתר חברתנו בר-אילן הלבשה לקחה חלק נרחב ונתח שלם בפרויקט שחרור גלעד שליט בכך שהדפסנו חולצות עם סלוגן המחאה, ניתן לראות באתרנו בלחצן המלצות, מכתבי תודה והערכה על פועלנו,  דבר זה תרם ליצירת המומנטום הציבורי שהביא להחזרתו של שליט הביתה, בכך שנחתם הסכם עם ראשי ארגון הטרור שהעניקה לכולנו תקווה כי בנם של אביבה ונועם שליט יחזור הבית. חולצות יוצרות אופנה ומחאה זקוקה לאופנה. אופנה היא כלי שדרכו אנחנו משפיעים על החברה ומשנים אותה, לכן עלינו לצאת ולארגן חולצות מודפסות לפני שאנחנו יוצאים להפגין.
בסופו של דבר המטרה של כל הפגנה היא להביא לשינוי. בשביל להביא לשינוי חברתי אנחנו צריכים לעשות כל מה שאנחנו יכולים וכל מה שידנו משגת. הדפסה על חולצות מהווה דרך יותר מלגיטימית בשביל ליצור לחץ ציבורי והיא מעצבת דעת קהל. כאשר אנחנו הולכים עם חולצה שיש עליה הדפסה אנחנו יכולים להיות בטוחים שאנשים ברחוב שמים לב למסר שאנחנו רוצים להעביר. חולצות שיש עליהם הדפסה הן חולצות מאוד איכותיות מבחינה ערכית, סמלית ומוסרית. צריך הרבה אומץ בשביל ללבוש את האמנות שלנו ולמעשה כאשר אנחנו יוצאים להפגין זה מה שאנחנו עושים לובשים את האמנות שלנו ויוצאים איתן לרחוב. הדפסה על חולצות היא חובה והכרח בשביל שהמסר שלנו יעבור וייקלט. ניתן להדפיס כמות גדולה של חולצות בחנויות המתמחות לכך. כל שעלינו לעשות זה לבחור את החלוצה ואת ההדפס שאנחנו רוצים וחברת ההדפסות תדאג לשאר בשבילנו. בשביל שהמחאה שלנו תצליח צריך לעשות הכול והדפסה על חולצות יכולה לתרום מאוד לכך.
 לסיכום קיים קשר ישיר ואמיץ בין חולצות מודפסות והמחאה החברתית. חולצות מודפסות הן הדלק והאנרגיה של המחאה החברתית. הן מסייעות לרתום אנשים רבים למאבק ולהפוך את המאבק החברתי למאבק של כל אזרחי המדינה. הדפסה על חולצות היא חלק מדרך המלך של ההצלחה של המחאה החברתית.