צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...

הדפסה על חולצות לחורף

עונת החורף היא עונה מאוד מיוחדת. בחורף אנחנו נהנים מהפוגה קצרה מהחום של הקיץ, הסתיו והאביב. אנחנו זוכים לגשם של ברכה ולרוחות שמנשבות ויוצרות אווירה אחרת. החורף הוא עונה אהובה על אנשים רבים בעוד שאנשים אחרים סובלים בו מקור. למעשה אין זה משנה אם אנחנו אוהבים או לא אוהבים את החורף. החורף הוא עובדה וכאשר הוא מגיע עלינו להיערך אליו בהתאם. ההיערכות לחורף מצריכה קנייה של מטריות, כפפות, נעליים מתאימות, גרביים חמות וגם חולצות שיחממו אותנו. חולצות לחורף הפכו כבר מזמן לפריט אופנה.
 
יש אינספור סוגים של חולצות לחורף; מקפושונים, חולצות עם שרוול ארוך, סוודרים, סריגים ועוד. לא פחות חשוב מסוג הבד ממנו עשויה החולצה הוא ההדפס והדוגמה שיש על החולצה. הדפסה על חולצות לחורף היא מעשה של אמנות. הדפסה על חולצות לחורף יכולה להיות כל דבר למעשה. ההדפס על החולצות יכול להיות תמונות של חיות, שם של להקה שאנחנו אוהבים, שם של מקום העבודה שלנו ועוד. כאשר אנחנו בוחרים את ההדפס לחולצה שלנו חשוב שנבחר הדפס שנרגיש בנוח ללבוש אותו בכל מקום מהעבודה ועד חדר הכושר שלנו. 
 

כיצד להתארגן לחורף מבחינת הלבוש?

החורף מצריך מאתנו לארגן את ארון הבגדים שלנו. בחורף אנחנו צריכים לקנות מעיל וגם חולצות חמות. מומלץ מאוד להתאים בין ההדפס של החולצות החורפיות שלנו למעיל שלנו. יש אנשים שמרחיקים לכת ומתאימים בין ההדפס שיש על גבי החלוצות שלהם ובין התיק שלהם. הדפסה על חולצות למעשה נתונה לבחירתנו האישית. כל אחד ואחת מאתנו יכול לבחור איזה הדפס להדפיס על החולצה. בחורף אנשים רבים בוחרים הדפסים בגוונים אפורים, בגלל שעונת החורף מזוהה עם הצבע האפור.

כאשר אנחנו מארגנים את ארון הבגדים שלנו בחורף מומלץ לקנות חולצות שלא יהיו צמודות מדי על הגוף אלא גדולות במידה אחת או שתיים. למה? כי בחורף אנשים רבים לובשים שכבות של חולצה אחת על פני חולצה אחרת. כאשר החולצה גדולה במידה אין בעיה לשים מתחתיה חולצה אחרת. סיבה נוספת שבגללה כדאי לנו לקנות חולצות גדולות קצת היא שבדרך כלל במהלך החורף רובנו מעלים קילו אחד או שניים במשקל. לא משנה איזה חולצה אנחנו קונים ובאיזה מידה היא מה שמשנה הוא שהחולצה תהיה לפי הטעם האישי שלנו. הדפסה על חולצות תבטיח את כך שהחולצה תהיה מעוצבת לפי הטעם הייחודי שלנו.

לבוש לחורף – לבוש חם ונעים....

בספו של דבר בחורף כולנו רוצים רק דבר אחד- אנחנו רוצים שיהיה לנו חם ונעים. עונת החורף היא עונה שבה כולם אוהבים להתפנק ולהישאר עוד קצת תחת השמיכה החמה בבוקר. בשביל שיהיה לנו חם ונעים ונתפנק גם מחוץ לשמיכות כדאי לנו לרכוש חולצות שיחממו אותנו. כך למשל חולצות פוטר הן חולצות מחממות במיוחד. הדפסה על חולצות פוטר לחורף היא שילוב בין הנוחות שלנו והחום אותו אנחנו רוצים וגם בין אופנה וסגנון. את הסגנון של החולצות שלנו לחורף אנחנו יכולים לעצב בעצמנו על ידי הדפסה על חולצות. ההדפסה על חולצות יכולה לכלול איזה תמונה ואיזה כיתוב שאנחנו רוצים. ההדפסה על חולצות לחורף מעניקה לנו את הכוח לבחור איך הלבוש שלנו יראה.

חולצות לחורף – מאפיינים

למעשה לחולצות לחורף יש מספר מאפיינים בולטים. בדרך כלל חולצות לחורף הן חלוצות עם שרוול ארוך. הן חולצות שעשויות מבד חם כמו צמר, כותנה או פוטר. חולצות לחורף הן חולצות שבאות בכל הגדלים ובכל המינים.  ניתן לומר שמה שאנחנו לובשים מאפיין אותנו. כאשר אנחנו בוחרים איזה חולצה ללבוש בחורף אנחנו למעשה מצהירים בפני העולם מי אנחנו ובמה אנחנו מאמינים. חשוב לשים לב למאפיינים של החולצות שאנחנו לובשים.

אותם המאפיינים מעידים קודם כל עלינו ועל האופי שלנו ורק לאחר מכן על מי שייצר את החולצות. הדפסה על חולצת היא הדרך שלנו לשלוט במה שאנחנו לובשים ובדרך שאנחנו מציגים את עצמנו בעולם. חולצות עם הדפסים הן חולצות בעלות מאפיינים מיוחדים מאוד. כל אחד ואחת מאתנו יכול ליצור הדפס הייחודי רק לו שאין שני לו בעולם האופנה. בסופו של דבר הכי חשוב השילוב בין הנוחות והיופי.