צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...

הדפסה על חולצות ליום העצמאות

יום העצמאות של מדינת ישראל הוא יום חג לאומי. ביום זה מתכנסים כל אזרחי המדינה לחגוג את הקמת מדינת ישראל ואת הצלחת המפעל הציוני. לאורך כל יום החג אנשים מתקבצים בקרב המשפחות שלהם והקרובים שלהם בשביל לציין את המאורע. ביום העצמאות כל עם ישראל נוהר בהמוניו ליערות קרן קיימת לישראל, למוזיאונים של האצ"ל, הפלמ"ח וצה"ל. יישובים וערים רבים לכל אורכה של הארץ מציינים את יום העצמאות בטקסים, מסיבות והפעלות שונות. אחת הדרכים הפופולריות ביותר לציין את החג היא הדפסה על חולצות. הדפסה על חולצות ליום העצמאות היא דרך נהדרת לכבד את המדינה שלנו ולהכריז בפומבי על הגאווה והשמחה הלאומית שלנו.
יש סוגים רבים של הדפסים על חולצות ליום העצמאות. אנחנו יכולים לבחור איזה הדפס שאנחנו רוצים לחולצה שלנו. כך למשל, אנחנו יכולים להדפיס על החולצות שלנו לרגל יום העצמאות את דגל המדינה שלנו. בחג העצמאות כל הרחובות מתמלאים בדגלים ובסמלי המדינה. קשה מאוד להסתובב ברחובות הערים מבלי לראות את דגלי המדינה ואת סמליה כמו המנורה וסמלי יחידות צה"ל.

הדפסה על חולצות לאירועי יום העצמאות

אנחנו יכולים לבחור איזה הדפסה על חולצות שאנחנו רוצים ליום העצמאות. הסוג היא פופולרי של הדפס על חולצות ליום העצמאות הוא הדפסים בצבע כחול לבן. הדפסים בצבע כחול לבן הם הדפסים חגיגיים מאוד שזהים לצבעי הדגל שלנו. הדפס פופולרי נוסף הוא הדפס שכתוב בו "תוצרת הארץ" ורואים בו מוצרים שונים שהם פרי המשק הישראלי מהדיסק און קי ועד תוצרת חקלאית. את החולצות ההדפסים שאנחנו בוחרים ליום העצמאות אנחנו יכולים ללבוש כל השנה ולא רק ביום העצמאות.
כדאי לנו מאוד להשקיע בתחום של הדפסה על חולצות ליום העצמאות כי זהו תחום מאוד חגיגי ורחב. לא בכל יום יש לנו הזדמנות לחגוג את הלאום שלנו ולכבד את המדינה הנהדרת בה אנחנו חיים. ביום העצמאות אנו חוגגים לא רק את העצמאות שלנו ואת הניצחון הלאומי שלנו אלא גם את היופי והעושר שיש בחיים בארץ שלנו. אנחנו חוגגים את הדורות הרבים שגדלו והתחנכו במדינה ואת הדורות שהקימו את המדינה. אנו חוגגים גם את השגשוג של הכלכלה הישראלית ואת הפיתוחים הטכנולוגיים הרבים שהם פרי עטה. אנו יכולים לציין חגיגיות זאת על ידי הדפסה על חולצות ליום העצמאות.
ביום העצמאות לכל אחד ואחת מאתנו יש את האפשרות לבטא את השמחה שלו. הדפסים על חולצות ליום העצמאות מעניקים לנו הזדמנות להחצין את השמחה הרבה שלנו ואת הגאווה הלאומית שלנו. הדפסה על חולצות יכולה להיות גם הדרך שלנו לבטא את הייחוד שלנו כאזרחים לצד האחדות האזרחית שלנו כבני אותה מדינת לאום.

הדפסה על חולצות ליום העצמאות וגאווה לאומית

הגאווה הלאומית שכולנו חשים ביום העצמאות באה לידי ביטוי בטקסים הרבים ובמסיבות שנערכים בכל הארץ לרגל חגיגות יום העצמאות. גם בטקס הרשמי שנערך בהר הרצל ניתן לראות אנשים רבים הלובשים חולצות מודפסות. חולצות מודפסות מעניקות צבע ועושר לכל טקס. כל טקס שהאנשים בו לובשים חולצות מודפסות מעניקות למשתתפים בו הרגשה של חגיגיות והנאה מרובה.
הדפס על חולצות ליום העצמאות מאוד מקובל בקרב אנשים צעירים כמו בני נוער, סטודנטים וחיילים. קבוצת אוכלוסייה זו אוהבת מאוד לבטא באופן ייחודי את השמחה שלה ואת אהבת הארץ והמדינה. חולצות מודפסות שאנחנו מעציבים במיוחד ליום העצמאות הן חולצות מאוד ייחודיות ויפות. למעשה, ניתן ללבוש את חולצות מודפסות ליום העצמאות לאורך כל השנה ולא רק ביום העצמאות עצמו. ניתן להדפיס על חולצות ליום העצמאות גם סמלים של המדינה כמו דמויות של מנהגים. כך למשל, הדפסים מאוד פופולריים ליום העצמאות הם תמונות של הרצל, בן גוריון, משה דיין, יצחק רבין וגולדה מאיר. גם דימויים כמו קישקשתא, קקטוס וכובע טמבל הם דימויים שמאוד מתאימים לתחום של הדפסה על חולצות ליום העצמאות.

הדפסה על חולצות ליום העצמאות, הנאה, גיבוש וכיף.....

הדפסים על חולצות ליום העצמאות יכולים גם להוות מקור להנאה גיבוש וכיף מיום העצמאות. כך למשל, תנועות נוער רבות מעצבות הדפסים משלהם לחולצות לכבוד יום העצמאות. הדפסים אלו הם בדרך כלל בעלי אופי הומוריסטי ומצחיק. סוג נוסף של הדפסים ליום העצמאות הוא הדפסים לילדים. על ידי מתן חולצה מודפסת לבני הדור המעיר אנחנו יכולים לקרב אותם לחג הלאומי שלנו ולחגיגה של כל העם. כאשר ילדים לובשים את החולצות המודפסות הם חשים חלק מהציבור הכללי של המבוגרים. הם לוקחים חלק בחגיגות ובגאווה הלאומית.
יום העצמאות הום יום מאוד כיפי ומהנה. ביום זה אנחנו עושים מנגל, מטיילים בארץ ומבקרים באתרי מורשת לאומית. כאשר אנחנו לובשים חולצה מודפסת ביום זה שעוצבה במיוחד אליו אנחנו מעניקים ליום העצמאות חגיגיות וייחוד נוספים מאשר שאר ימות השנה. יום העצמאות הום יום שבו אנחנו מקדשים את חיילנו ואת הארץ שלנו. אנחנו זוכרים את הצלחת המאבק שלנו על הארץ וחוגגים  את הצלחה זאת.
הניצחון שלנו במלחמת העצמאות לא היה מובן מאליו, אך היה זה ניצחון מתוק. הניצחון שלנו והקמת המדינה מהווים את ההוכחה לכך שהעם היהודי שיושב במדינת ישראל הוא עם חזק, מגובש, בעל ערכים של אדם לאדם ובעל אומץ רב. הדפסה על חולצות ליום העצמאות מכבדת את הזיכרון של המלחמה. היא מעניקה לנו תחושה של התרוממות רוח ומחדשת את התלהבות הניצחון וצדקת הדרך שלנו.

הדפסה על חולצות ליום העצמאות -  למה כדאי להשקיע בכך.....

לסיכום, אפשר לומר, שהדפסה על חולצות ליום העצמאות היא תחום רחב מאוד. מאז קום המדינה יום העצמאות הוא היום הלאומי שבו אנחנו חוגגים את העצמאות ואת התקומה של העם היהודי. חגיגה זו היא חשובה מאוד בשביל החוזק הלאומי והאווירה הציבורית. משום כך, כדאי לנו מאוד להשקיע בתחום של הדפסה על חולצות ליום העצמאות. הדפס לחולצות ליום העצמאות יכול להוסיף ולהדגיש את הערכים שאנחנו רוצים לבטא ביום העצמאות. הערכים שאנחנו רוצים לבטא ביום העצמאות הם חוזק לאומי, מוסריות אנושית, מורשת קרב, אהבת הארץ ואחדות לאומית. ניתן לומר, שכדאי לנו מאוד להדפיס על חולצות ליום העצמאות כי כך נראה לאויבים שלנו שאנחנו איתנים ומגובשים מאוד כעם. במישור האישי והפרטי הדפסים על חולצות ליום העצמאות יעניקו לנו מזכרת מחגיגות יום העצמאות. חולצות מודפסות אלו, יתרמו לתחושת הגאווה שלנו והשמחה ויעזרו לנו להרגיש חלק מהציבור הכללי.
כל שנה ביום העצמאות של המדינה שלנו אנחנו חווים מחדש את התעלות הרוח הלאומית. אנחנו מרגישים את הכוח שיש לכל עם מעצם היותו עם ואנחנו מרגישים את העוצמה של בני העם היהודי החיים בארץ ישראל. הדפסה על חולצות ליום העצמאות מהווה גם ייצוג אסתטי יפה מאוד של שמחת יום זה והערכים שעומדים בליבו. ככל שנשקיע יותר מחשבה ויותר תכנון בהדפסה על חולצות נהנה יותר ביום זה. בסופו של דבר יום העצמאות של מדינת ישראל הוא חגיגה של חיים, אהבה ואמונה רבה של עם שלם בכוחו לחיות, להקים ולהפריח את השממה.

חולצות מודפסות ליום העצמאות – כמתנה ליום העצמאות

חולצות מודפסות הן מתנה נהדרת ליום העצמאות. אנחנו יכולים להעניק חולצות מודפסות ליום העצמאות לחברים שלנו, לעובדים שלנו ולמשפחה שלנו. יש חברות מסחריות רבות שמעניקות לעובדים שלהם חולצות מודפסות ליום העצמאות כשי לחג. כאשר חברות אלו מעניקות לעובדים שלהם את החולצות הללו הן עושות זאת במטרה לשמח את העובדים ולהגביר את תחושת הסולידריות שלהם. חברות מסחריות רבות גם מחלקות ללקוחות שלהם שי חולצות מודפסות ליום העצמאות. על ידי הנתינה של החולצות המודפסות אותן החברות גם מפרסמות את עצמן וגם מחזקות את התדמית הציבורית שלהן שהן מעודדות עבודה עברית ושהן בעד המדינה. לנתינה של חולצות שיש עליהן יש עוד הרבה יתרונות נוספים. כך למשל, כאשר אנחנו מתארגנים ללכת כקבוצה לאחד המצעדים של יום העצמאות זה יכול להיות מאוד יפה שכל חברי הקבוצה שלנו יהיו לובשים באותה חולצה מודפסת. כאשר חברי אותה קבוצה לבושים באותה חולצה בזמן המצעד נוצר רושם אסתטי של מפגן כוח. הרושם הנוצר מהנה גם לצופים במצעד וגם לאנשים שלובשים את החולצה. כך הם גם לא ילכו לאיבוד בין המון האנשים והם יוכלו תמיד לדעת איפה חברי הקבוצה שלהם- הם פשוט יזהו אותם לפי החולצה.
יתרון נוסף של חולצות מודפסות ליום העצמאות הוא שהן מחזקות את רגש הגאווה הלאומית ואת תחושת הזהות הלאומית של מי שלובש אותן. ילדי בית ספר למשל אוהבים מאוד ללבוש ביום העצמאות חולצות שיש עליהן הדפס של דגל המדינה. הילדים אוהבים ללבוש חולצות שהדגל מופיע עליהן כי כך הם מרגישים חלק מהשמחה הלאומית ומתחושת החגיגיות שעוטפת את המדינה בחג. ילדי בית הספר יכולים לחוש גאווה שסמל בית הספר שלהם מופיע לצד סמל המדינה – הדגל. הם יכולים ללבוש את החולצה לאורך כל השנה ולחוש שהם גאים להיות חלק ממדינת ישראל והשגשוג שלה. בגלל סיבות אלו, בתי ספר רבים מביאים לתלמידים שלהם חולצות מודפסות עם סמלי המדינה.
יש גם בתי ספר וחברות עסקיות שמביאות לחברים בהם דגלים של המדינה במתנה בנוסף לחולצות מודפסות. על החולצות שאנחנו מדפיסים אנחנו לא חייבים לשים את דגל המדינה אנחנו יכולים לשים גם כיתוב כמו " מ-1948 ועד היום" או "מדינת ישראל חוגגת עצמאות 2013" או "תוצרת הארץ" וכו'... . אנחנו יכולים להדפיס על החולצות גם תמונות של מקומות בארץ כמו ראש הנקרה, החרמון, העיר העתיקה בירושלים ומגדלי עזריאלי בתל-אביב. על חולצות מודפסות אנחנו יכולים להדפיס גם פרחים וצמחים שמאופיינים לארץ ישראל כמו עץ השיטה או פרח הכלנית. אפשר להדפיס גם תמונות של פרדסים ותפוזים וקלמנטינות שאפיינו את ראשית המדינה ועדיין מאפיינים אותה במקומות מסוימים.  
את החולצות המודפסות אנחנו יכולים גם לשלוח כמתנה לקרובים שיש לנו בחוץ לארץ או לחברים שגרים מחו למדינה. ניתן גם למכור את חולצות מודפסות ליום העצמאות כמזכרת תיירות מהארץ. בשביל אנשים מחוץ לארץ שהם לא יהודים חולצות מודפסות ליום העצמאות יהוו פריט אותנטי ואפילו אקזוטי מארץ הקודש. גם ישראלים שירדו מהארץ או יהודים שחיים בגולה ייהנו מהחולצות המודפסות ליום העצמאות כי החולצות יהיו בשבילם קשר לארץ ולשורשים היהודים שלהם. חולצות מודפסות ליום העצמאות, אם כן, מהוות פריט שניתן להשתמש בו לאורך כל השנה וגם בימים רגילים. בשגרת החיים בישראל שבה הכול לחוץ ומתוח חולצות מיוחדות בעלות הדפס חיובי יכולות לשדר לנו אופטימיות ותקווה.

חולצות מודפסות ליום העצמאות ככלי מגבש לקבוצות

ניתן לומר, שחולצות מודפסות ליום העצמאות הן גם כלי המגבש קבוצות. הן כלי המגב קבוצות כי הן מעניקות למי שלובש אותם ומשתייך לקבוצה מסוימת תחושה של שייכות וזהות לאומית וקבוצתית. כך למשל אנחנו יודעים שמי שלובש בחוץ לארץ חולצה עם התמונה של הרצל או שמופיעה עליה כתובת בעברית הוא יהודי, ישראלי או לכל הפחות אוהב ישראל. באופן דומה כאשר אנחנו לובשים חולצות מודפסות ביום העצמאות שעליהן מופיעים מסרים בעד הארץ שחוגגים את עצמאותה אנחנו יכולים להרגיש שמחה רבה ואושר.

חולצות מודפסות

חולצות מודפסות יכולות לבטא מגוון רחב של רגשות. הן יכולות לבטא את ההזדהות שלנו עם חללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה. מצד שני, הן יכולות גם לבטא את תחושת הרווחה והאהבה הרבה שאנחנו חשים כלפי הארץ והמדינה שלנו. על ידי הדפסה של דימויים בטכניקת הדפס משי אנחנו יכולים להציג על החולצה את הרגשות שלנו ואת העמדות שלנו. טכניקת הדפסת המשי מאפשרת לנו להדפיס איזה דימוי שאנחנו רוצים באיזה צבע שאנחנו רוצים. חולצות מודפסות בטכניקת משי מתאימות במיוחד להדפסות הנעשות במיוחד ליום העצמאות. החולצות המודפסות בטכניקת משי הן חולצות מאוד איכותיות שניתן ללבוש ולכבס פעמים רבות. כך נוכל ללבוש את החולצות המודפסות לאורך כל השנה כמזכרת ליום העצמאות.
לסיכום, אפשר לומר, שהדפסה על חולצות ליום העצמאות היא מחווה נהדרת לעצמאות של המדינה שלנו. חולצות מודפסות מעניקות למדינה שלנו את הכבוד הראוי לה. כאשר אנחנו לובשים חולצה מודפסת בעלת זיקה למדינה ולהיסטוריה שלנו אנחנו מחזקים את הקשר שלנו לעם שלנו ולהיסטוריה שלו. חולצות מודפסות ליום העצמאות הן אמנם לא חולצות רשמיות אבל ניתן לומר שהן מהוות שגריר של המדינה שלנו בחוץ לארץ. כאשר נלבש בחוץ לארץ את החולצות האנשים שיראו אותם יכלו להתרשם מאהבת הארץ שלנו ומהמקוריות הרבה של הישראלים.
חולצות מודפסות יכולות להיות מאוד יצירתיות מבחינה אמנותית. הדפסה על חולצות היא אמנות לכל דבר. כך אנחנו יכולים לשלב בין הנטיות האמנותיות שלנו והכישרון העיצובי שלנו ובין אהבת המולדת שלנו. ככל שנשקיע יותר בחולצות שנדפיס ליום העצמאות כך נבטא בצורה טובה יותר את היופי של הארץ והיופי של האנשים החיים בה.