צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...

הדפסה על חולצות - שיטות, תהליכים ושלבים

הדפסה על חולצות מהווה תחום מאוד ייחודי. להדפסה על חולצות שימושים רבים. בין השימושים הרבים של הדפסה על חולצות ניתן לכלול מדי קבוצות ספורט, תלבושת אחידה לבתי ספר, גימיק שיווקי וגם מדי עבודה לחברות גדולות במשק וארגונים עסקיים. בין אם מדובר בהדפסה על חולצות לקבוצות ספורט או הדפסה על חולצות לחברות עסקיות, לחולצות מודפסות יש תפקיד חשוב בתפקוד של אותם הארגונים. קוד הלבוש הארגוני (בין אם הארגון הוא בית ספר או חברת שיווק) מחייב את העובדים בלבוש בגד עבודה מודפס עם לוגו אחיד. הלוגו האחיד הופך את חברי הארגון מקבוצה הטרוגנית לקבוצה הומוגנית בעלת אחדות, שוויון ומשמעת. אחדות, שוויון ומשמעת אלו מהווים את ההבדל בין ארגון מלכוד ומצליח ובין ארגון כושל הנמצא על סף פירוק או פשיטת רגל.
הדפסה על חולצות מעניקה לכל ארגון ייחוד, היא מדגישה את הנישה בה הארגון פועל, את היתרונות שלו ואת ההצלחות שלו. חשוב, לכן, לפנות לחברת הדפסה על חולצות מקצועית שתדע לתת לחולצה של הארגון שלנו את הייחוד שלה ותהפוך אותה לחולצה איכותית ושונה, שגם לאחר כביסות מרובות תשמר באותו מצב בו נרכשה. לצורך כך, נדרש ידע מקצועי רב בשיטות הדפסה על חולצות, והיכרות מקצועית עם שלבי התהליך השונים של הדפסה על חולצות.

שלבים בתהליך של הדפסה על חולצות

הדפסה על חולצות נדרשת במצבים רבים בחיים. למשל, קבוצת ספורט המחפשת מדים אחידים לכולם, עם מספרי השחקנים, או לוגו הקבוצה יכולה להפיק תועלת רבה מהדפסה על חולצות. גם חברות רבות בשוק המסחרי, כמו למשל מפעלים, רשתות שיווק או בתי קפה, מסעדות ובתי מלון, מבקשות מעובדיהן ללבוש חולצות או בגדי חברה עם כשלוגו החברה מודפס עליהן. במקרים כאלו מדובר בכמויות גדולות של חולצות, ונדרשת הדפסה איכותית במיוחד. כמו כן, חברה גדולה, בנק למשל, המבקשת להעניק ללקוחותיה שי מקורי, יכולה לבחור בחולצה עם הדפסה עליה, ובמקרה זה לא מדובר רק באיכות אלא בכמויות ענקיות של חולצות, שרק מומחים שיש להם הציוד והכלים הדרושים לכך, כמו מכונה אוטומטית לדפוס משי עם מספר רב של עמדות וראשי צבע להדפסה יוכלו לעמוד בהזמנה שלה.
חברה מקצועית להדפסה על חולצות הן חברות אמינות מאוד שיכולות לספק לנו שירות מהימן, מהיר ואיכותי. שלא כמו חנויות קטנות להדפסה על חולצות בחברה המתמחה בתהליך של הדפסה על חולצות אנחנו יכולים להדפיס איזה הדפס שאנחנו רוצים באיזה כמות שאנחנו רוצים. בחברות אלו יש הרבה פעמים גם מחלקת גרפיקה שתסייע לנו בעיצוב ההדפס לחולצה. במחלקת הגרפיקה נוכל לעצב לוגו או סלוגן לחברה שלנו. כך לחולצה שניתן לעובדים או ללקוחות שלנו יהיה שימוש כפול – היא גם תשמש כשי וכמדים וגם כפרסומת מעולה לבית העסק שלנו.
חשוב לציין שקיימות הרבה שיטות להדפסה על חולצות. אחת השיטות הטובות ביותר היא הדפסת משי על חולצות. בפסקאות הבאות נביא סקירה קצרה על הדפסת משי, על היתרונות של הדפסה על חולצות בכללותה וגם המלצות להדפסות מדהימות שיעזרו לנו לשווק את העסק שלנו או לגבש את הקבוצה שלנו. להדפסה על חולצות יש כוח מלכד מאוד והיא מהווה כלי עזר חשוב בגיבוש של קבוצה. חולצות מודפסות עוזרות בגיבוש של מגוון רחב של קבוצות
מקבוצת כדורסל ועד קבוצה של תנועת נוער.

הדפסת משי על חולצות

המקור של דפוס משי הוא העת הקדומה. דפוס משי הוא תחום מורכב ומגוון מאוד. בעת הקדומה השימוש בהדפסת משי היה פשוט ולא משוכלל כמו היום. תהליך הדפסת חולצות בדפוס משי מתחיל בהכנות ראשוניות של מחלקת העיצוב והגרפיקה. כאן מדובר בלוגו, עיצוב מיוחד של כיתוב או תמונה, בהתאם לדרישות הלקוח. לאחר שמחלקת הגרפיקה סיימה לעצב התוצר הסופי נשלח ללקוח לצורך אישור סופי. רק לאחר שהלקוח שבע רצון ומאשר את העיצוב, מתחיל תהליך ההדפסות: בתהליך זה משתמשים בגלופות, ובשבלונות,  באמצעות הדפסת שקפים ועליהם הלוגו/ צורה/ ציור/ כיתוב. הדוגמה המודפסת על ידי מדפסת לייזר רגילה שאנו מכירים, כל צבע בודד בפני עצמו מהלוגו מודפס על גבי שקף נפרד כשהוא בשחור ואטום לחלוטין. למעשה תיאורטית עם נניח את כל השקפים אחד על השני בדיוק, נקבל השלמה של הלוגו למול עיננו, מעין השלמה לפאזל כמו משחק ילדים, ועם נדמיין בקווי מחשבותינו שכל שקף המכיל למעשה חלק שונה מהלוגו יהיה צבוע בצבע שונה נקבל השלמה של תמונה צבעונית.

למעשה בהמשך פתוח כל שקף מונח על גבי גלופה נפרדת ( כשלמעשה בסופו של דבר כל גלופה מקבלת צבע שונה בזמן פעולת הדפסה במכונה להשלמת הפאזל בדיוק ללוגו המקור) בדיוק באותו המקום כאשר הצד הקריא של השקף מונח לצידו של הגלופה. לאחר שמרחנו את רשת הגלופה בחומר שמיועד לצילום המכונה אמולסיה המיועדת לטקסטיל, מייבשים אותה. לכן, למעשה אסור שהגלופה תיחשף לאור והיא צריכה להישמר עד הצילום, ובזמן הצילום בפועל במקום חשוך ברגע שהיא נחשפת לאור, אפילו אור יום רגיל היא יכולה להיהרס. פעולת הפתוח מתחילה, לצורך צילום הדימוי על גבי הגלופה. צילום זה הוא למעשה הקרנה המתבצעת על ידי נורות UV אולטרה סגול מיוחדות, ועל ידי מערכת ואקום הלוחצת את השקף על גבי הגלופה, כך שלא ייחדור ולו חלקיק קרן אור אחת אל מתחת ללוגו או המלל המצולם.  על הגלופות, למעשה  לאחר שחלקי הלוגו השונים על גבי הגלופה לא קיבלו הקרנה וכול שטח מסביב ללוגו קיבל קרן אור, אנו הולכים לבצע פעולת פתוח הגלופה ע"י טבילה והרטבה במים, היוצא מכך שכל החלקים על גבי השבלונה שקיבלו קרן אור מתקשים במים, וכן החלקים כמו הלוגו שלא קיבלו קרן אור נחרטו ע"י קרן האור בתוכן, ובטבילה והרטבה במים החלקים של הלוגו שלא קיבלו אור, מתפרקים לחלוטין במים, יוצא מכך שקיבלנו את חלקי וצורתו של הלוגו כאשר הם פתוחים וחלולים מבעד לרשת של הגלופה בכך שמיקומנו את  חלקי הלוגו החלולים בתוך הרשת, הם משמשים אותנו לשם העברת צבע שיחדור באופן ישיר מבעד לרשת. מצב מעיין זה מאפשרת העברת צבע רק במקומות הפתוחים של הרשת ישר לחולצה, וכך נוצרת הצורה הנדרשת להדפסה. כך למעשה מתאפשרת הדפסה של מעל עשרה צבעים בלוגו או תמונה אחת. שיטה זו היא איכותית ביותר, ומאפשרת הדפסה על חולצה עם שטח צבע מלא, וכן בנוסף ניתן לקבל תחושה בעזרת מעברי  צבע, הבלטה בצבע, היוצרים תלת מימד.

הדפסת פרוצס בדפוס משי  

הדפסת פרוצס לרוב משמשת כאשר יש לנו להדפיס תמונה צבעונית עם הרבה גוונים או מעברי צבע שונים, וכן במקרים רבים של הדפסת חולצות כאשר מדובר בכמויות גדולות של חולצות מודפסות עם הדפס של תמונה, ויחד עם זאת שומרים על איכותן. ההדפסה מתבצעת על ידי שימוש בארבעה צבעי בסיס, PRPL צבע הראשון YELLOW – צהוב, צבע שני  MAGENTA –  אדום, צבע השלישי CYAN – כחול, צבע רביעי BLACK שחור,  
עימם ניתן להגיע למאות צבעים, לפי הצורך. דפוס פרוצס מתאפשר שימוש של חמש שבלונות בצילום. לאחר צילום הלוגו או המלל על גבי הגלופות, כמפורט בפסקה הקודמת, ובנוסף לצילום השקפים, צריך להדפיס את כל חמשת השקפים ובנוסף לכול חלקי ללוגו המודפס עליהם, צריך להוסיף צלבי התאמה לצורך צילום השקפים על גבי הגלופות. לאחר מכן,  אנו ניגשים למלאכת ההדפסה עצמה. השימוש נעשה באמצעות מכונת דפוס  אוטומטית העובדת בצורה סיבובית, בדומה לקרוסלה. את הגלופות מרכיבים על גבי מכונה אוטומטית שהיא ממוחשבת, כאשר כל גלופה מולבשת במיקום אחר מסביב למכונה כאשר המכונה בנויה בצורה עגולה, הגלופות מותאמים לצורת הלוגו, ובתהליך המזכיר לנו חיבור של חלקי פאזל. בהמשך, מתבצע תהליך החדרת הצבעים הרצויים בכל גלופה, תכנות המכונה, קביעת כמות ההדפסות ומהירות המכונה, בדיקות אחרונות - ויוצאים לדרך.
כדי למקסם את איכות ההדפסה, והבאתה לכדי רמות איכות גבוהה ומושלמת, הבדיקות מתבצעות בניסוי ראשוני על גבי שאריות בדים, ורק לאחר שיבדקו ואושרו מתחילים "להריץ" את ההדפסה. התהליך המבוקר מעביר את החולצות בשלבים ובתחנות של השבלונות בצורה שהם נעים בצורה סיבובית, מריחת צבע על החולצות, עד להגעת החולצות למגש הפריקה, כאשר הצבע המרוח עליהן עדיין טרי, ומצריך את השלב האחרון בתהליך והוא ייבוש הצבע.

ייבוש הצבע,

הייבוש מתבצע בתוך תנור מיוחד, ולאחר שהתנור כוון לעוצמת הטמפרטורה הרצויה. התנור טורבו ג'ט סטאר עם סירקולציה אוויר מייבשת גם פלסטיסול וגם צבעי מים , מהירות הייבוש עד כ-400 חולצות בשעה כאשר החולצה עוברת בתעלה ובמנהרת התנור אליו מוכנסות החולצות באמצעות מסוע המסיע ומוליך את החולצות אל מתחת לגופי החימום, החולצה נכנסת בצד אחד של התנור מצידו הקדימי, עוברת בחום של 180 מעלות במנורות אינפרא אדום שזה גוף החימום החולצה מקבלת את מכת החום , החום מקבע ומייבש את הצבע לבד החולצה כשהוא מושרש בתוך עורכי וסיבי הבד  והחולצה יוצאת מצידו השני של התנור, כשהיא יבשה ומוכנה.
התנור עומד בתקן של מכון התקנים הישראלי כך שגם הציוד מבוקר ונבדק.

מגע ומרקם תחושתי

דפוס משי מאפשר רמות מגע ומרקם במגוון רב ואיכותיים. כך למשל ניתן להגיע לתוצאה של צבעים זוהרים, מרקם בעל מגע רך וקטיפתי, מרקם שטוח מבריק, מרקם בולט, תחרה ועוד.

הדפסה על חולצות שיטה נוספת

 יש שיטות הדפסת חולצות רבות. שיטה נוספת בה אנו משתמשים היא הדפסה דיגיטלית על ידי הזרקה ישירה לחולצה, בה מועברת הצורה הרצויה היישר מהמחשב אל המדפסת, ומשם מודפסת על החולצה. הדפסות אלו עומדות בתקנים המחמירים ביותר, אינן דוהות בכביסה והן איכותיות ביותר.

שיטה מיוחדת נוספת היא הדפסה דיגיטלית באמצעות דפי טרנספר. שיטה זו משתמשת בלחץ חום אוטומטי, המעביר את הלוגו אל מדבקה שקופה ומשם לחולצה בשימוש בלחץ אוויר של ששים בר. לחץ זה, יחד עם החום, מחדיר את הצבע היישר אל סיבי הבד.
עוד אנו משתמשים בשיטת הדפסה דיגיטלית עם צבע סולבנטי, וכן בפלוטר מדפיס חותך צורני, כמו גם הדפסה דיגיטלית עם צבע סובלימציה, המתאימה להדפסת מוצרים קשיחים, וכן הדפסה על חולצות בהירה וכהה שמורכבות גם מפוליאסטר. הדפסה מסוג זה דורשת רמות דיוק מושלמות, וידע טכנולוגי רב.

הדפסה על חולצות – למי זה מתאים

הדפסה על חולצות מתאימה למעשה לכל אחד ואחת. היא מתאימה לבודדים ולקבוצות. הדפסה על חולצות מתאימה לכל מי שרוצה להתלבש בצורה ייחודית ומיוחדת רק לו. שיטת ההדפסה על חולצות מתאימה גם לכיתות בבית ספר שרוצות בסוף שנה או בטיול שנתי ליצור חולצה כתית. חולצות מודפסות מתאימות גם לתנועות נוער שרוצות ליצור חולצה לכל קבוצה בתנועה. ניתן לומר שהדפסה על חולצות מתאימה לכל חלק האוכלוסייה ללא הבדל של דת, גזע ומין. החולצות המודפסות יכולות לתרום הרבה מאוד בשביל המורל הקבוצתי ותחושת הזהות הקבוצתית. כאשר כל בני אותה קבוצה לבושים באותה חולצה עם אותו לוגו הם מרגישים חלק ממשהו גדול. הם מרגישים שהם לא לבד ושיש להם מישהו ששומר עליהם.
הדפסה על חולצות מתאימה גם לילדים חולי סרטן. כאשר ילדים חולי סרטן יוצאים מטעם עמותות לטיולי כיף בחוץ לארץ הם לובשים חולצות מודפסות. זוהי דוגמה לכוח ולאנרגיות הטובות שחולצה מודפסת יכולה להביא לקבוצה. כאשר ילדים חולי סרטן לבושים כולם באותה חולצה הם מרגישים שהם לא לבד עם המחלה, שיש להם עם מי להזדהות ושיש מי שדומה להם. כך, הם לא נשארים מבודדים עם המחלה הנוראה והכאב הכרוך בה. הם מקבלים תמיכה ועידוד והם יודעים שהם לא לבד. זוהי דוגמה חיה לכוח שחולצות מודפסות מעניקות ליחיד ולקבוצה. כאשר אנחנו לובשים חולצה מודפסת זהה אנחנו מדגישים את הדומות שלנו כבני אדם וכאנשים שלוקחים חלק באותה חברה. אנחנו מחצינים את מה שמשותף לנו עם החברים מהקבוצה ואנחנו מרגישים אחדות וסולידריות קבוצתית.
הדפסה על חולצות מתאימה מאוד גם לאנשי צוות מקצועי כמו עובדים בפס ייצור במפעל או אנשי צוות רפואי או כוחות הצלה. כוחות הצלה ואנשי צוות רפואי תמיד לובשים חולצות מודפסות. כך למשל, שוטרים או מתנדבים של המשטרה תמיד לובשים מדים אחידים וחולצות מודפסות. גם כאשר השוטרים הולכים לימי גיבוש הם לובשים חולצות מודפסות לפי היחידה שלהם. כך כל השוטרים באותה יחידה שווים אחד לשני ללא הבדלי דרגה ומעמד. שבירת המעמדות על ידי החולצות המודפסות מעניקה כוח לקבוצה ומסייעת לגיבוש שלה. כך השוטר הזוטר יכול לפנות למפקד שלו כשווה בין שווים ללא פחד או רתיעה. הוא יכול לדבר אתו כמו אם חבר והוא יכול גם להציע לו רעיונות לשיפור התפקוד של היחידה.
להדפסה על חולצות צדדים חיובים רבים. כמעט בכל תחום בחיים החברתיים שלנו ניתן להבחין בחולצות מודפסות. לכל קבוצה יש את החולצה המיוחדת שלה עם ההדפס המיוחד שלה. אפשר לומר, שלהדפסה על חולצות יש יתרונות רבים. היתרונות הרבים של הדפסה על חולצות באים לידי ביטוי בתחום החברתי, הניהולי, האישי והאופנתי. בפסקאות הבאות נעמוד על יתרונות אלו ועל יתרונות נוספים.

יתרונות של הדפסה על חולצות

הדפסה על חולצות היא תחום בעל יתרונות רבים. היתרון המרכזי של הדפסה על חולצות הוא שהיא מוסיפה הרבה צבע וסגנון לחיים שלנו. ההדפסה על החולצות היא אופנתית מאוד והיא מוסיפה עניין ועושר לסגנונות הלבוש שלנו. יש אנשים שלובשים חולצות מודפסות עם דימויים של להקות או של גיבורי תרבות אחרים כמו שחקנים או ספורטאים. כאשר אנחנו לובשים חולצות מודפסות אנחנו מושכים תשומת לב ומעוררים עניין. יש מגוון רחב מאוד של חולצות מודפסות. למעשה המגוון של חולצות מודפסות הוא אינסופי ואנחנו יכולים להדפיס מה שאנחנו רוצים על איזה חולצה שאנחנו רק רוצים.
יתרון נוסף של הדפסה על חולצות היא שהיא מסייעת לארגון בו אנחנו עובדים או לעסק שלנו לפעול בצורה תקינה. כאשר כל העובדים בחברה שלנו לובשים אותה חולצה עם אותו הדפס אנחנו יכולים לדעת שהם לא מרגישים הבדלים או שהם שונים בגלל הלבוש שלהם. כך למשל, במפעל בו עובדים גם דתיים וגם חילוניים ויש תלבושת אחידה של חולצות מודפסות העובדים הדתיים לא צריכים לחשוש מחוסר צניעות מצד העובדים החילוניים. העובדים הדתיים יכולים להגיע לעבודה ולעבוד בשקט בלי שהאמונה שלהם תפגע. ההדפסה על חולצות מסייעת לנו גם בטשטוש  הבדלי מעמדות בין תלמידים בבתי ספר. כך כאשר בבית ספר לומדת אוכלוסיית ילדים הטרוגנית גם של ילדים עשירים וגם של ילדים שיש להם קשיים כלכליים הלבוש לא הופך לסמל סטטוס. כאשר כל הילדים לבושים אותו דבר אי אפשר לצחוק על ילד שלא לובש מותגים או לנדות אותו בשל כך.
ניתן לומר אם כן, שחולצות מודפסות הן כלי חיוני מאוד לגיבושן ולליכודן של קבוצות. הדפסה על חולצות מסייעת לחברי הקבוצה ליצור זהות קבוצתית משותפת. היא מסייעת לקבוצה להתאחד ולחברי הקבוצה להתקרב אחד אל השני. יתרון נוסף של הדפסה על חולצות הוא שההדפסה יכולה לשמש פלטפורמה דרכה אנחנו יכולים להעביר מסר או רעיון. דוגמא לכך היא החולצות המודפסות שרבבות הלכו איתן בזמן המחאה החברתית בקיץ 2011, עליהן היה כתוב "העם דורש צדק חברתי". התמונה של אלפי האנשים הולכים עם החולצות הללו יצרה אפקט גדול מאוד של נוכחות המחאה החברתית שהדהדה בכלי התקשורת ובשיח הציבורי במדינת ישראל.

הדפסה על חולצות היא טרנד עולמי.......

אפשר לומר, אם כן, שהדפסה על חולצות היא טרנד עולמי שהיה קיים משחר האנושות וימשיך להתקיים כל עוד האדם יהיה. הדפסה על חולצות היא כלי תרבותי וחברתי שדרכו ניתן להעביר מסרים ולמחות. היא כלי אופנתי שדרכו אנחנו יכולים לעצב לא רק את המלתחה הפרטית שלנו אלא את האופן שבו הדור שלנו או הקבוצה אלינו משתייכים תיזכר בהיסטוריה. כמו למשל, ההיפים בארצות הברית שמזוהים עם חולצות ועליהן הדפס של סמל השלום. חולצות מודפסות הן כמו כרזות שאנו לובשים לגופנו. הן רעיונות בהם אנחנו עוטפים את עצמנו והן סמל לכוח שיש להמון על פני הפרט היחיד. כאשר קבוצה שלמה לובשת את אותה החולצה אם אותו הדפס ולוגו הדבר יוצר מסר אחיד אל מול קבוצות אחרות. אחדות ולכידות בין אם צורנית ובין אם היא רעיונית יוצרות כוח והתלהבות.
הדפסה על חולצות במאה ה-21 הוכיחה לכולנו שהיא תחום שאין בו סוף ליצירתיות ולדרכים שבהם ניתן להשתמש בטכנולוגיה בשביל לעשות טוב. חולצות מודפסות נוכחות בכל תחום בחיים שלנו. אנחנו לא רק לובשים חולצות מודפסות אנחנו גם נושמים איתן, עובדים איתן, ישנים איתן, אוכלים איתן ואוהבים ושונאים כשהן לגופנו. גם אם ננסה לדמיין עולם ללא הדפסים על חולצות סביר להניח שלא נצליח לעשות זאת. תעשיית ההדפסה על חולצות שגורה כל כך בחיי היומיום שלנו שאנחנו לא יכולים בלעדיה. חולצות מודפסות הן העבר שלנו, ההווה שלנו והעתיד שלנו.
לא רק צעירים אוהבים ללכת עם חולצות מודפסות. היום אנשים בני כל הגילאים לובשים חולצות מודפסות. דוגמא לכך היא אירועי ספורט בהם ניתן לראות ילד בן ארבע ואיש בן שבעים לבושים בחולצה בעלת אותו הדפס. לכן היתרונות של הדפסה על חולצות הם רבים. תחום ההדפסה על חולצות חוצה גבולות מדיניים, תרבותיים וחברתיים. לכולנו כדאי להדפיס על חולצות וללכת עם חולצות מודפסות כי כך אנחנו לוקחים חלק פעיל בחיים החברתיים ובקהילה בה אנחנו חיים. הדפסה על חולצות היא תחום רחב אופקים בו כל אחד ואחת מאתנו יכול לבטא את האמנות שלו. ברגע שנבין כולנו את הפוטנציאל הגלום בתחום זה נוכל להשיג מטרות כמו פרסום העסק שלנו או שיווק רעיונות ביתר קלות. בסופו של דבר הדפסה על חולצות יכולה לסייע לנו להגדיל את הרווחים של העסק שלנו. תחום זה אם כן טוב גם לאנשים פרטיים וגם לחברות גדולות וארגונים ציבוריים. היום אין קמפיין ציבורי שלא עושים בו שימוש בהדפסה על חולצות.

הדפסה על חולצות סיכום

לסיכום, הדפסה על חולצות נוגעת בכל הרבדים של חיינו. היא קשורה קשר ישיר להיבטים היומיומיים של החיים שלנו כמו מה נלבש לעבודה או לבית הספר, והיא נוגעת גם בעניינים החשובים של חיינו כמו על באיזה חברה נחיה ואיזה אופי אנחנו רוצים למדינה שלנו. בניגוד לדעה הרווחת, פרטי הלבוש שלנו הן לא רק אופנה חולפת אלא להפך הן כלי המבטא את ארוחות חיינו ואת האמנות לפיהן אנחנו חיים. כאשר אנחנו בוחרים להדפיס לוגו, סמל או דימוי מסוים על החולצה שאנחנו לובשים אנחנו למעשה בוחרים להציג את עצמנו בדרך מסוימת לעולם ולאנשים בסביבה שלנו. לכן, אין להקל ראש בהדפסה על חולצות. ההדפס שיש לנו על החולצה שאנחנו לובשים ברגע זה יכול לספר עלינו לא מעט. הוא יכול לומר מה הצבע שאנחנו הכי אוהבים, מי הם האנשים שאנחנו מעריצים, מה מידת הצניעות שאנחנו נוהגים ועוד.... . ההדפס שיש לנו על החולצה הוא הדגל המודרני. אם בעבר אנשים הולכים עם דגלים בשביל שידעו לאן הם שייכים ומה הם חושבים, היום ההדפס שיש לנו החולצה יכול לומר מאיפה באנו ולאן אנחנו הולכים. הוא יכול לומר במה אנחנו מאמינים ולמה אנחנו מתנגדים. לכן, אין לזלזל בהדפסים שיש לנו על החולצות שאנחנו לובשים מדי יום ביומו.
ניתן לומר, שהדפסה על חולצות יכולה לשמש אותנו בשביל להיות ייצוגיים יותר, בשביל להיות נגישים יותר לאנשים אחרים ובשביל להיות יותר בטוחים בעצמנו. כיום, לרוב האנשים יש לפחות שלושה חולצות עם הדפס. במקום לקנות חולצות עם הדפס שמישהו אחר בחר אנחנו יכולים לקחת את הכדור אלינו ולבחור לבד את ההדפס שאנחנו רוצים. חברות הדפסה על חולצות הן בעלות כל הטכנולוגיה והכלים לעצב ולהדפיס לנו את חולצת החלומות שלנו. בעזרת חברת הדפסה על חולצות החזון האופנתי שלנו יכול לרקום עור וגידים ולהפוך למציאות. היום, הטכנולוגיה מאפשרת לכל אחד ואחת מאתנו לעצב בעצמנו את מלתחת הבגדים שלנו כך שתהיה איכותית ואופנתית לפי טעמנו האישי. כאשר הבחירה נמצאת בידנו אנחנו יכולים לעצב איזה חולצה שאנחנו רק רוצים. אנחנו יכולים לתת לפן היצירתי שלנו דרור ולצייר באופן חופשי את החולצה שתמיד רצינו אבל לא העזנו להציג.
תחום ההדפסה על חולצות הוא תחום שבשנים הקרובות ימשיך להיות משמעותי ולהפתיע אותנו. זהו תחום אשר גם בעזרתו גם בעתיד נוכל להשפיע על דעת הקהל, לפרסם ולשווק את עצמנו. זהו תחום אשר ימשיך להיות רלוונטי ועדכני. כיום, למשל, אין תכנית טלוויזיה שאין לה חולצות מודפסות עם הכוכבים שלה, כמו למשל התכנית דה וויוס או התכנית מאסטר שף. כדאי לנו למהר ולעצב חולצות מודפסות לנו ולאנשים שאנחנו אוהבים. חולצות מודפסות הם מתנה נהדרת בעלת ערך מוסף. כאשר אנחנו מעניקים למישהו חולצה אנחנו מעניקים לו מסר וכוח להשפיע. אנחנו מעניקים לו ייחוד והכוונה לעבר המימוש העצמי שלו. מרגע שנגלה את הכוח הטמון בחולצות המודפסות לא נוכל לשוב לאחור. הדפסים על חולצות הן דרך להישאר צעיר לנצח, עדכני ומודרני. הם דרך להישאר באופנה ולדעת איך ליצור אופנה במו ידנו אנו.