צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...

הדפסה על חולצות תל אביב

tel aviv 4   
   הנצחת העיר בטקסטיל       אמרת תל אביב
אמרת סגנון למה שלא תדפיס אצלנו חולצות מקוריות ומותאמות אישית בעיצוב אישי ואיכותי? רק אצלנו בבר אילן הלבשה ניתן למצוא חולצות מדהימות, נוחות במחיר מצחיק! כך שכולם נהנים מחולצה חלומית!


העיר תל אביב היא הבירה התרבותית של ישראל. העיר תל אביב מציעה למי שמבקר בה או גר בה מגוון רחב מאוד של חוויות. תל אביב היא עיר מאוד דינמית שכל הזמן קורים בה המון דברים בו זמנית. כמו ערים מרכזיות רבות בעולם גם הרבה בעלי עסקים בתל אביב הבינו את הפוטנציאל השיווקי הרב שטמון בעיר והם מדפיסים את הדימויים של האתרים המרכזיים בעיר על חולצות במטרה למכור אותם ולהרוויח. ניתן למעשה לומר שבהדפסה על חולצות תל אביב כולנו מרווחים, העיר תל אביב מרוויחה, המוכרים מרוויחים וגם הקונה מרוויח. תל אביב היא עיר עם סגנון, צבע ואופי ייחודי מי שבוחר ללכת עם חולצה מודפסת המזוהה עם העיר בוחר למעשה בחופש, בשוויון, ברב תרבותיות שלה ובהיותה כל כך ישראלית כחלק משגרת יומו, כחלק מכיסוי גופו.

לקטלוג חולצות >

tel-aviv 1

הדפסה על חולצות תל אביב לתיירים

שוק ההדפסה על חולצות תל אביב פורח בעיקר בגלל התיירים הרבים שמגיעים לעיר וקונים את החולצות המודפסות עם הדימויים המזוהים עם העיר. הדפסה על חולצות תל אביב לתיירים היא למעשה דרך לשווק את העיר לאנשים מכל העולם. כאשר תייר מארץ זרה קונה חולצה מודפסת עם הדימוי של העיר תל אביב כאשר הוא ילבש את החולצה בארץ מוצאו הוא למעשה יפרסם בגופו את העיר תל אביב. תיירים רבים נהנים מהביקור שלהם בתל אביב. הם נהנים ממגוון החנויות בעיר, מהאנשים המיוחדים שגרים בה וגם מהאופי האוניברסלי והמשוחרר שהעיר מציעה לכל מי שנמצא בה. הדפסה על חולצות תל אביב תופסת את מהותה של העיר ומעבירה אותה לבד שאותו אנחנו לובשים.
לקטלוג חולצות >


הדפסה על חולצות תל אביב – אתרים מרכזיים בעיר


הרבה חולצות מודפסות של העיר תל אביב מתארות אתרים מרכזיים בעיר. כך הדפסה על חולצות תל אביב תעדיף את הדימוי של חוף הים, את הדימוי מגדלי עזריאלי, את הדימוי של כיכר דיזנגוף, את הדימוי של שוק הכרמל, את הדימוי של יפו העיר העתיקה, נמל יפו, יפו העתיקה היא אחד המקומות היפים לטייל בהם בתל אביב יפו. העיר, שהייתה תמיד שער הכניסה לארץ ישראל העתיקה מצליחה, לשמר גם היום את ניחוחות הדורות וטעמי המסורות שעצבו אותה: בתי אבן יפהפיים, רחובות צרים ומפותלים, נמל דייגים, רובע אמנים, בתי קפה, מסעדות וחנויות. ביפו נמצאות כנסיות עתיקות, מהיפות בישראל, המשמשות את הקהילה הנוצרית בעיר, ופותחות את שעריהן גם למבקרים ולמתפללים מכל הדתות. tel-aviv 2
נמל תל אביב, זהו נמל, שהפך ממתחם היסטורי לאתר תיירותי אטרקטיבי. הוא הוקם בשנת 1936, על רקע מהומות דמים אלימות ושביתה כללית של ערביי ארץ ישראל, אשר כללה גם את השבתתו של נמל יפו. שלטונות המנדט לא יכלו עוד לסרב ללחצי מוסדות הישוב היהודי, ונתנו את האישור להקמת נמל בתל אביב. מתחם הנמל נחשב היום לאחד המרכזים והאטרקטיביים ביותר בתל אביב בשל מיקומו, הנוף המרהיב, הערך ההיסטורי והגישה הנוחה אליו. הוא משתרע על כ-84 דונם. שכונת נווה-צדק בתל אביב היסטוריה קמה מחדש הייתה השכונה היהודית הראשונה שנבנתה מחוץ לחומות יפו בתחילת 1887, 22 שנה לפני הקמת העיר תל אביב. עם השנים הפכה נווה צדק למרכז חיי רוח, תרבות וסגנון חיים, ואזור מגורים מבוקש. אנשי רוח ואמנים רבים בחרו להתגורר וליצור במקום זה. סיור בסמטאות הצרות והרחובות המפותלים הוא חוויה נהדרת. השכונה שופצה וחודשה, וכל פינה בה היא שכיית חמדה. בין השאר אפשר לגלות בה את בית ש"י עגנון, הסופר העברי זוכה פרס נובל לספרות, שהתגורר כאן בשנים 1909-1912. בפינת הרחובות פינס ולילינבלום שוכן מבנה בצבעי ורוד וצהוב ששימש כראינוע הראשון בתל-אביב. זהו קולנוע `עדן` שהחל את דרכו בשנת 1914 בהקרנת הסרט האילם ימי פומפיאה האחרונים`. אחד המתחמים המעניינים בנווה צדק הוא מרכז סוזן דלל, אשר נבנה בשנת 1908 כבית ספר לבנות, והפך ברבות השנים למרכז תאטרוני ותרבותי חשוב בתל אביב-יפו. עוד בשכונה - בית גוטמן, מוזיאון ואתר הנצחה לצייר נחום גוטמן ובית רוקח, מראשוני הבתים בשכונה, המשמש כיום מוזיאון עם תצוגת חפצים, צילומים וסרטי וידאו, ותערוכה של האמנית לאה מג`רו-מינץ, אשר שיפצה וחידשה את הבית. מתחם הרכבת החדש של תל אביב ועוד שלל רחב של דימויים שמתארים את האתרים המרכזיים בעיר האתרים המרכזיים בעיר מהווים מקור משיכה לתיירים מכל העולם. כאשר תייר מגיע לארץ הוא חייב לבקר בתל אביב. ניתן לומר עם כן שחולצות מודפסות תל אביב מהוות את המזכרת המושלמת מביקור בעיר. הדפסה על חולצות תל אביב היא מקור בלתי נדלה לזיכרון ולהנאה.
לקטלוג חולצות >


הדפסה על חולצות תל-אביב רגעים היסטוריים על בד


הדפסה על חולצות תל אביב כוללת גם הדפסה של אירועים היסטוריים שקרו בעיר. כך למשל יש הרבה חולצות מודפסות שמתארות את הרחוב הראשון בעיר, את הכרזת המדינה, את הפעילות הפוליטית בעיר וגם את המסיבות הרבות שיש בה מדי שנה ושנה. חולצות מודפסות תל אביב מהוות הנצחה של הרגעים ההיסטוריים של העיר על בד.
 

הדפסה על חולצות תל אביב אופנה עכשווית

tel-aviv 3

הדפסה על חולצות תל אביב היא למעשה שיא האופנה העכשווית. את ההדפסה על חולצות אנחנו יכולים לבחור בעצמנו. כך בזמן שאנחנו מבקרים בתל אביב אנחנו יכולים להיכנס לחנות הדפסה על חולצות ולבחור לבד איזה הדפס אנחנו רוצים שיהיה על החולצה שלנו. הדפסה על חולצות היא מאוד אופנתית כי למעשה מאפשרת לכל אחד ואחת מאתנו לעצב את החולצות שלו לפי טעמו האישי ולפי ההעדפות שלו. הדפסה על חולצות ממש כמו העיר תל אביב מאפשרת לנו לחוות חופש, את שייחודי לנו והיא מאפשרת לנו גם להיות מי שאנחנו רוצים. בתל אביב יש מקום לכולם ובהדפסה על חולצות אפשר להדפיס הכול. לכן השילוב בין הדפסה על חולצות והדפסה על חולצות תל אביב הוא שילוב מנצח.
לקטלוג חולצות >


סיכום או למה הדפסה על חולצות תל אביב תורמת לתדמית של ישראל בחוץ לארץ


לסיכום, אפשר לומר שהדפסה על חולצות תל אביב תורמת לתדמית של מדינת ישראל בחוץ לארץ. כאשר התיירים לובשים בארץ מוצאם את החולצות שהדפיסו בתל אביב הם למעשה משווקים בצורה הטובה ביותר שניתן את מדינת ישראל באופן כללי ואת העיר תל אביב בפרט. התדמית של המדינה היא מחמיאה בחולצות כי החולצות הם פרי עבודה כחול- לבן. הדפסה על חולצות מאפשרת לנו ולמי שלובש אותם להיות מי שאנחנו ולזכות בקבלה על ידי החברה. כאשר תייר בוחר ללבוש חולצה מודפסת שמזוהה עם ישראל הוא למעשה מקבל את המדינה שלנו ואותנו וקבלה זאת או חולצה זאת שווה אלף מילים.
לקטלוג חולצות >

בר אילן הלבשה מציעה לכם חוויה משמעותית ומעצימה – הדפסה על חולצה לפי עיצוב בהתאמה!
בואו ותדפיסו אצלנו חולצות ברמה! במחיר נוח לכל אחד! אצלנו חולצות הם תרבות, אופנה והכי חשוב הם מה שאתה!


רוצים גם להינות מהדפסה על חולצות תל אביב במחיר פיצוץ?

amrikeit 5

תזמינו כבר אחשב חולצות מודפסות כדי לכם זה משתלם?

tel-aviv 6