צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...

הדפסה על חולצות

Print on T-shirts 5
בשנים האחרונות עולם העסקים בישראל הפך ליותר תחרותי. כאשר אנחנו רוצים לפרסם את העסק שלנו אנחנו צריכים להתמודד עם שיטות שיווק דורסניות ותקציבי פרסום גדולים של המתחרים. אם אנחנו רוצים לפרסם את העסק שלנו בצורה יעילה אך לא יקרה מדי – הדפסה על חולצות יכולה להוות בשבילנו אלטרנטיבה איכותית, אפקטיבית ומשתלמת מבחינה כלכלית. הדפסה על חולצות למעשה נוגעת בכל תחום בחיים שלנו. אנחנו מדפיסים על חולצות לתלבושת האחידה בבתי הספר, לקבוצות הספורט שאנחנו אוהדים, למדים של העובדים בחברה שלנו וגם ככלי שיווקי לעסק שלנו. לכן יהיה זה אך טבעי, שכאשר אנחנו רוצים להגדיל את החשיפה של החברה שלנו נעשה שימוש בשיטה של הדפסה על חולצות.
הדפסה על חולצות מהווה למעשה תחום עשיר ורחב מאוד. היא כוללת בתוכה הדפסה לאירועים כמו חתונות, בר מצוות ובריתות. הדפסה על חולצות יכולה להיות גם מתנה לצוות העובדים שלנו. אנשים רבים ובניהם בני נוער בוחרים להדפיס על חולצות בשביל ההווי הקבוצתי ורוח האחווה והחברות של הקבוצה. למעשה כמעט כל אחד ואחת מאתנו יכול למצוא שימוש מועיל בפעולה של הדפסה על חולצות. הדפסה על חולצות משרתת את הצורך הבסיסי והאנושי ביותר של בני האדם – את הצורך להתאגד בחברה ולהיות חלק ממשהו גדול יותר.  לקטלוג חולצות >

 • הדפסה על חולצות 1
 • הדפסה על חולצות 2


הדפסה על חולצות לגני ילדים

גן הילדים הוא מקום בו כל אחד מאתנו מבקר במהלך הילדות. בשביל רבים מאתנו גן הילדים שהיינו בו זכור כמקום קסום ונעים. גם הילדים שלנו אוהבים בדרך כלל ללכת לגן. בגן הילדים שלהם הם יכולים למצות את הילדות שלהם עד תום ולשחק עם החברים שלהם. כאשר גן הילדים מסתיים רוב הילדים עצובים מכך שהם צריכים לעזוב אותו ולהמשיך הלאה. בשביל שהילדים שלנו ייפרדו מהגן ברוח טובה בלי הרבה משקעים כדאי לנו להעניק להם חולצה מודפסת כמזכרת מהגן. הדפסה על חולצות לגני ילדים יכולה לאפשר לילדים שלנו לקחת אתם הלאה לבית הספר זיכרון פז ערך ויקר מאוד מגן הילדים. הדפסה על חולצות לגני ילדים יכולה לאפשר להם לזכור את הגן שלהם למשך שנים רבות. זוהי מתנה שיש בה ערך רב ונוסטלגיה. רוב הילדים שומרים את החולצות המודפסות של הגן גם לאחר שנים רבות. הם אוהבים להסתכל על החולצה ולהיזכר בזמנים היפים שהיו להם בגן ובדרך שבה שהם בילו ושיחקו בו.
           בא לכם לרצות את הילדים ולהרגיש רגעים מרגשים? 
        אנו נשמח להעניק לכם חוויית קנייה חלומית....

לחוויה החלומית על הדפסה על חולצות לגני ילדים בהרחבה? לחצו ל - הדפסה על חולצות לגני ילדים

הדפסה על חולצות – דרך להשיג כל מטרה!

הדפסה על חולצות יכולה להוות את הדרך שלנו להשיג כל מטרה שאנחנו רק רוצים. כך למשל, הדפסה על חולצות מהווה דרך יעילה מאוד לגיבוש הזהות האישית שלנו. אחד הקשיים הגדולים ביותר של בני אדם בכל הגילאים והשלבים בחיים הוא למצוא את האיזון בין הייחודיות שלהם והדומות שלהם לקבוצה. הדפסה על חולצות יכולה לאפשר לנו למצוא את הייחוד שלנו מבלי לפרוש מן הקבוצה. על החולצה אנחנו יכולים להדפיס את הדברים שאנחנו רוצים להיות מזוהים לפיהם ברחוב כמו למשל שחקנים וגיבורי תרבות שאנחנו אוהבים, ציטוטים מסרטים ומספרים שאנחנו מזדהים איתם וגם דימויים כמו ספרים או כלי נגינה. כל דימוי שנבחר להדפיס על החולצה שלנו יהווה כלי ביטוי ישיר לאישיות שלנו ולאמירה שאנחנו רוצים להעביר לעולם.
ניתן לומר, שהדפסה על חולצות היא אחד התחומים הבודדים שאין לו גבולות. אנחנו יכולים להדפיס על כל חולצה כל דימוי וכל דבר שאנחנו רוצים. אנחנו יכולים שהחולצה תהיה באיזה מידה ובאיזה צבע שאנחנו רוצים. הדפסה על חולצות מהווה תהליך בו אנחנו יכולים לתת דרור ליצירתיות שלנו ולרצון שלנו להיות ייחודיים. מתן דרור לחלק היצירתי שלנו יכול לסייע לנו להיות מאושרים יותר ומצליחים יותר. אנשים מגיבים לדברים שמדברים איתם ישירות ללב. הדפסה על חולצות פונה ללב של האנשים ולרגש שלהם ולכן היא אמצעי מעולה לשיווק שדרכו ניתן לעורר את מודעות הציבור לנושא שלנו ולחברה שלנו.
לקטלוג חולצות >


הדפסה על חולצות – למה כדאי להשקיע בה?

נשאלת השאלה אם כן למה כדאי לנו בעצם להשקיע בתחום של הדפסה על חולצות? ובכן, התשובות לך הן רבות. כדאי לנו להשקיע בתחום הרחב של הדפסה על חולצות כי הדפסה על חולצות תסייע לנו להצליח יותר בעסקים בכך שהיא תגדיל את קהל הלקוחות שלנו. הדפסה על חולצות גם תעזור לנו לגבש את הקבוצה שלנו. הדפסה על חולצות מסייעת לגיבוש כל קבוצה בין אם מדובר בקבוצת דיאטה, קבוצת עבודה או קובצת ספורט ופנאי. כאשר כל חברים הקבוצה לובשים את אותה החולצה אם אותו הלוגו הכוח של הקבוצה מתגבר ומתחזק ומהדהד בנפשות הפעולות בקבוצה ומחוצה לה.
לסיכום, ניתן לומר שהדפסה על חולצות יכולה לסייע לנו רבות. הדפסה על חולצות יכולה להעניק לנו כוח רב יותר ונוכחות רבה יותר בשיח הציבורי ובסביבה הקרובה והרחוקה שלנו. הדפסה על חולצות היא הדרך הלה ביותר והזמינה ביותר של כולנו להפוך לייחודיים יותר, מקוריים יותר ויותר משגשגים מבחינה אישית ומקצועית. שיטות ההדפסה על החולצות הן רבות ומגוונות. אך הדפסה על חולצות תמיד מהווה דרך איכותית להשאיר את חותמנו בעולם. מי שלא מדפיס על חולצות מפסיד לקיחת חלק בחוויה מרעננת, עדכנית ורבת תועלת. הדפסה על חולצות יכולה להפוך את כולנו לעשירים יותר (ולא לא מדובר רק על כסף!) אלא גם על חוויה, צבע ויצירתיות.

בבקשה להנחות את שירות הלקוחות דרך האתר שלנו. לחץ על הקישור שלמטה כדי לעבור  למיקוד המוצר והצבע ובכדי לשאול שאלה ספציפית, ואנחנו נוכל לספק לך את השירות הטוב ביותר. לחץ לקטלוג חולצות >>

      לא יודעים מה לבחור? לא יודעים מה להחליט?
    רוצים להתמקד ולהתבונן במבחר חולצות בקטלוג?

       לחץ למעבר למיקוד    חולצות אמריקאיות   בקטלוג >>>
        לחץ למעבר למיקוד    חולצות דרייפיט
    בקטלוג >>>
         לחץ למעבר למיקוד   חולצות טריקו     בקטלוג >>>


רוצים גם ליהנות מהדפס על חולצות במחיר פיצוץ?  
amrikeit 5
        תזמינו כבר עכשיו חולצות מעוצבות עם הדפס על חולצות.
amrikeit 4

                אצלנו כדאי לכם זה משתלם!