צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...

הדפסה על חולצות לבחירות 2012

יריית הפתיחה לבחירות לראשות הממשלה והכנסת הבאים של ישראל נשמעה זה מכבר והמערכת הפוליטית נלחמת על קול ועל כל בוחר. כל המפלגות רוצות לקבל אחוז גבוהה יותר של מנדטים מהבוחרים והן עושות את כל מה שביכולתן בשביל להבטיח את הישרדותן הפוליטית ואת הניצחון הציבורי שלהן. הבחירות גוררות אחריהן תעשייה של קמפיינים, שיווק המנהגים ושכנוע הבוחר בדבר נכונות הדרך האידיאולוגית.
בעולם המודרני בו אנחנו חיים אם לא רואים אותך ושומעים אותך סימן שאתה לא קיים. בשביל להצליח בבחירות הפוליטיקאים צריכים למשוך את תשומת הלב של הציבור. דרך מאוד מקובלת ויעילה לעשות זאת היא להדפיס על חולצות את הסלוגנים והסיסמאות שלהן. הדפסה על חלוצות לבחירות 2012 היא למעשה דרך מצוינת בשביל המפלגות להציג את "האני מאמין" שלהן ברחובות ללא תיווך התקשורת.

הדפסה על חולצות ופוליטיקה

הדפסה על חולצות קשורה קשר ישיר לפוליטיקה ובמיוחד לפוליטיקה במדינת ישראל. פוליטיקאים בישראל אוהבים להתלונן על כך שהתקשורת מסלפת את דבריהם ומונעת מהציבור להכיר את העמדות והתכונות האמתיות שלהם. הדפסה על חולצות מהווה דרך בלתי אמצעית שבה הפוליטיקאים יכולים להציג את עצמם לבוחרים כפי שהם באמת. הדפסה על חולצות לבחירות 2012 צריכה להיות יצירתית ומעניינת כלל שהחולצות המודפסות יהיו מקוריות יותר וימשיכו יותר את העין כך השיח הציבורי ברחובות יעסוק יותר בעמדות ובאנשים שמאחורי החולצות.

הדפסה על חולצות ומערכות בחירות בישראל

לאורך כל מערכות הבחירות בישראל הדפסה על חולצות הייתה מאוד פופולארית. כל מפלגה שמכבדת את עצמה דואגת להדפיס כמות גדולה של חולצות בשביל שהפעילים והתומכים שלה בטח ילבשו אותם ובכך "יפרסמו" את המוצר שלהם – האידיאולוגיה והמפלגה. המטרה הסופית של "מסע שיווקי" זה היא אחת ויחידה לעלות את אחוזי ההצבעה ולגרום ליותר מצביעים להצביע למפלגה שלנו. הדפסה על חולצות למערכות בחירות מקובלת בכל רחבי העולם מארצות הברית ועד גיאורגיה. האדם המודרני הוא אדם חזותי ולכן גם מערכות הבחירות לובשות יותר ויותר אופי חזותי ושיווקי- הבחירות צריכות למשוך את העין, לסקרן אותנו ולגרום לנו לפעול. הדפסה על חלוצות היא כוח המניע לפעולה את הבוחר.

הדפסה על חולצות לבחירות – האם יש להן השפעה

לאחר כל כך הרבה מערכות בחירות וקמפיינים פוליטיים וציבוריים ניתן בהחלט לומר שהדפסה על חולצות משפיעה על דעת הקהל הציבורית ומשנה אותה. דוגמא מובהקת לכך היא הקמפיין לעסקת השחרור של גלעד שליט. במהלך הקמפיין לשחררו של החייל החטוף גלעד שליט הודפסו חולצות עם התמונות שלו והכיתוב "גלעד עדיין חיי".
בקמפיין ציבורי מתחום אחר שנערך בזמן ההתנתקות לחולצות מודפסות בצבע כתום היה תפקיד מכריע בקביעת סדר היום הציבורי.. הדפסה על חולצות הייתה גם מרכזית במערכת הבחירות שנערכה לאחר רצח רבין בה הקמפיין של פרס (שהתמודד אז לראשות הממשלה) הפיץ חלוצות עם הכיתוב "שלום חבר". הדפסה על חולצות היא אמצעי המוני להעביר מסר וככזאת יש לה תפקיד חשוב בכל מערכת בחירות ובכל חלק של השיח הציבורי במדינת ישראל.

אופנות של הדפסה על חולצות לבחירות

נשאלת השאלה האם יש אופנה אחידה להדפסה על חולצות לבחירות? התשובה לשאלה זאת היא מורכבת. כפי שיש הרבה דעות והרבה מאוד אידיאולוגיות במדינת ישראל כך יש גם הרבה סגנונות והרבה אופנות בתחום של הדפסה על חולצות לבחירות. אולם, ניתן לומר שהדפסה על חולצות לבחירות בדרך כלל תהיה מאוד תמציתית וישירה. רוב החולצות המודפסות של רוב המפלגות יכילו מסק קצר וקולע שימשוך תשומת לב ויעורר אצל מי שרואה אותו רגש או מחשבה.
כאשר החולצה המודפסת מעוררת אצל מי שרואה אותה תגובה כלשהיא סימן שההדפסה על החולצה עובדת. כאשר אנחנו מגיבים על משהו זה סימן שאכפת לנו. הדפסה על חולצות יכולה לעורר אנשים לשינוי דפוסי החשיבה שלהם וגם את דפוסי הבחירה שלהם.

סיכום או למה כדאי להשקיע בהדפסה על חולצות לבחירות 2012

לסיכום, אפשר לומר שהדפסה על חולצות לבחירות 2012 היא נושא חם וחשוב מאוד. הדפסה על חולצות לבחירות יכולה לסייע למפלגות לנצח ולקבל יותר מנדטים בקלפי. הדפסה על חולצות יוצרת קשר ישיר בין הבוחר והנבחרים שלו. בסופו של הדפסה על חולצות משתלמת.