צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...

הדפסה על כובעים לאירועים מיוחדים

אירועים מיוחדים הם תמיד מאוד מרגשים ושמחים. אירועים כמו ימי הולדת, טיולים משפחתיים וגם חגיגות יום העצמאות הם אירועים מאוד מיוחדים שגורמים לנו להזיל דמע אחת או שתיים מרוב תחושה של אושר. בדרך כלל רוב האירועים המיוחדים מתקיימים בקבוצות. בין אם מדובר בקבוצה המצומצמת של המשפחה שלנו או בקבוצה גדולה יותר של חברים ואנשים שכמונו הם אזרחי המדינה, על מארגני האירוע לדאוג שקבוצת החוגגים באירוע תהיה מאוחדת ומלוכדת במהלך החגיגות. דרך מאוד מומלצת לליכוד של קבוצת חוגגים היא הדפסה על כובעים. כובעים מודפסים שמחולקים לכל החוגגים יוצרים אווירה של יחד, של שותפות וגם של זהות בין חברי הקבוצה. כובעים מודפסים תורמים לאווירה חגיגית של כל אירוע ואין זה משנה אם האירוע הוא מסיבת סיום בבית הספר או טקס סיום מסלול בצבא.
כובעים מודפסים שכול החוגגים לובשים יוצרים דומי והזדהות בין החוגגים השוני. כך למשל כאשר ביום העצמאות כול החוגגים לובשים כובעים שמודפסים עליהם סמלי המדינה שלנו אנחנו מרגישים גאווה במדינה ושמחים על קיומה. למעשה כאשר אנחנו מדפיסים סמלים על כובעים אנחנו מחצינים את הליבה של הקבוצה שלנו. כאשר על הכובע מודפס דגל המדינה אנחנו מחצינים את השייכות שלנו למדינה ואת רגשות ההוקרה והחובה שאנחנו חשים כלפיה. באופן דומה מושבים וקיבוצים רבים מדפיסים על כובעים בשביל חגיגות יום השנה להקמתם. הדפסה על כובעים היא מכבדת כל אירוע ואירוע.

קטלוג כובעים

כובע מצחייה בשלל צבעים | ניתן גם להדפיס.

הדפסה על כובעים וזיכרון של אירוע מיוחד

כאשר אנחנו מדפיסים על כובעים אנחנו למעשה מדפיסים את הזיכרון של האירוע המיוחד בדברי הימים שלנו. כך בכל פעם שנשוב ונלבש את הכובע המודפס מהאירוע המיוחד נשוב וניזכר באירוע עצמו ובתחושה המיוחדת שחווינו בו. המיוחדות של האירוע נקבעת בראש ובראשונה על ידי המשתתפים בו. גם חגיגה פשוטה של התכנסות של חברים יכולה להיות אירוע מיוחד מאוד ומרגש. בסופו של דבר הפרט הכי חשוב והכי משמעותי בכל אירוע זה האנשים שמשתתפים בו. כאשר כל המשתתפים באירוע באים אליו עם כוונה כנה לחגוג ולשמוח רוב הסיכויים שהאירוע אכן יהיה שמח ומוצלח. אירוע מוצלח הוא אירוע שיש בו התרחשות. ההתרחשות לא חייבת להיות חיצונית היא יכולה להיות גם בתוך הלב של החוגגים. כובעים מודפסים מחצינים את ההתרחשות הפנימית והופכים אותה להתרחשות פומבית.
הדפסה על כובעים יכולה לסייע לחוגגים להחצין את רגשות השמחה והאושר שהם חשים באירוע. ככלל כל אירוע מיוחד הוא כזה בגלל מי שמשתתף בו. אף אירוע מיוחד לא דומה לאירוע מיוחד אחר לכן הוא מיוחד. ניתן לומר, אם כן, שהדפסה על כובעים יכולה לסייע לנו מאוד להפוך את האירוע שלנו לאירוע מקורי ומיוחד. הדפסה על כובעים היא פעולה יצירתית שתורמת להצלחתו של האירוע שלנו.

כובע רחב שוליים.