צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...

הדפסה על כובעים-לחיות בסטייל

כובע הנו מוצר אופנתי הידוע בתרומתו, החשובה, בהשלמת המראה הרצוי. אולם, במקומות חמים כמו מדינת ישראל בפרט והמזרח התיכון בכלל, הופך פריט האופנה, מיודענו הכובע, ממותרות, לחובה של ממש. קיימת הסכמה גורפת בין כלל הרופאים המומחים, כי חשיפה מוגזמת לשמש, עלולה לגרום לנזקים לעור הגוף, למכת שמש וכדומה. לעיתים הפגיעות מהשמש עלולות להיות חמורות ביותר כשחלקן בלתי הפיכות. לכן, מכיוון שהכובע הנו פריט כה נחוץ ושימושי ובנוסף, רובנו מעוניינים לשמור על מראה חיצוני מיטבי, כדאי להשקיע בכובעים שאנו חובשים ולעיתים לשעות ארוכות.

על כובעים ואופנות אחרות

 דרך מומלצת לשדרוג ושיפור מראה הכובע, הינה באמצעות הדפסה על כובעים. לכובעים מודפסים, יתרון שמתבטא במגוון אפשרויות העיצוב העומדות לרשותנו. כולנו מכירים את הכובעים השונים הנמכרים בחנויות. חלקם ממותגים ומחירם יקר, אחרים פשוטים ומשעממים, ובנוסף, מראה הכובע נקבע על ידי מעצבו המקורי. באמצעות הדפסה על כובעים ניתן לרכוש כובעים זולים ופשוטים, באיכות טובה, להחליט בעצמנו מה יודפס עליהם ובכך לשלוט על סגנון עיצובם ומראם. בנוסף, ברגע שאנו מדפיסים דוגמאות על פי יד הדמיון הטובה עלינו, גוברים הסיכויים שאנו בעצם היחידים שברשותם כובע שכזה.
בנוסף, הדפסה על כובעים אפשרית, על מגוון סוגי כובעים, ולא רק על כובעי המצחייה הנפוצים וכמו כן, כמעט בכל צבע שתחפצו. בהמשך לכך, בעזרת השליטה במראה הכובע ובזכות ייחודו ניתן להתבלט בין שאר חובשי הכובעים הרגילים. לפיכך, בזכות הדפסה על כובעים לא רק שנשמור על בריאותנו אלא אף נעשה זאת בהדר ובסטייל.

הדפסה על כובעים לקידום העסק

אחד מהשימושים הנפוצים והיעילים בכובעים מודפסים, הנו במטרה לשווק ולקדם את מכירות בית העסק. בעלי עסקים רבים, אשר הבינו את יתרונות השיווק באמצעות כובעים, מדפיסים על גבי כובעים את שם העסק, זהות המוצר או כל פרט שברצונם לפרסם.
בנוסף, בשל עובדת הימצאות הכובע על הראש, הנו בולט ביותר לעין בזמן פגישה בין אנשים שמבחינים בקלות במסר המודפס. דרך פרסום והפצת המסר באמצעות הדפסה על כובעים, יכולה להתבצע במספר דרכים: ניתן למשל לחלק לעובדי החברה, ביום גיבוש, כובעים עליהם מודפס לוגו החברה. כך, כל אחד מן העובדים הופך למפרסם, פוטנציאלי, בהסתובבו עם הכובע בין אנשים שונים. גם במידה ואותו העובד נתן את הכובע לאדם אחר, כגון ילדיו, האפקט הפרסומי עדיין פועל, ולעיתים אף ביתר שאת. דרך נוספת להשתמש בשיטת הדפסה על כובעים, למטרת קידום מכירות, הנה באמצעות חלוקת הכובעים לקהל הרחב. לפיכך, ניתן לנצל אירועים רבי משתתפים, למשל ספורטיביים, בהם הכובעים נחוצים, ולחלק במתנה המוני כובעים עליהם מודפסת הפרסומת הרצויה.
ועצה לסיום, במידה והחלטתם לשווק את בית העסק באמצעות הדפסה על כובעים, השתדלו להשקיע מעט בעיצוב ואף איכות הכובע, שבסופו של דבר, משמש כפרצופה של החברה.