צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...

 הדפסה על כובעים


אנשים רבים לובשים כובעים. אנשים שונים לובשים כובעים מסיבות שונות. לא משנה מי אנחנו או מה המקצוע שלנו כאשר אנחנו לובשים כובע אנחנו מגנים על הראש שלנו מפני השמש. האיכות וידע מקצועי בתפירת כובעים ובהדפסה עליהם עושה את ההבדל והופכת את הכובע למגן ברזל לגוף האדם. הדפסה על כובעים יכולה להוסיף המון גוונים ויוקרה למראה החיצוני שלנו. כאשר אנחנו לובשים כובע שמודפס עליו סמל או דימוי מסוים אנחנו מצהירים על הכוונות שלנו בפני העולם. לבישת כובע משולה ללבישה של כתר או של קסדה. יש בה מן האצילות ומין הפשטות של חיי היום יום. מאז ומעולם אנשים לבשו כובעים. אנשים מפורסמים רבים הלכו עם כיסוי על ראשם מנשיאים, ראשי ממשלה, רמטכ"לים וגם אנשי בידור ומוזיקאים. המשותף לכל אנשים אלו הוא שהם ידעו את החשיבות של כובע איכותי למראה חיצוני. הדפסה על כובעים היא דרך מושלמת לשדרג את המראה האופנתי שלנו ולהוסיף לנו סגנון ויוקרה.
קטלוג כובעים

 hat1

על שבחם של כובעים

כובע הוא פריט לבוש,ולרוב אנו עושים בו שימוש ככיסוי המשמש לנו בעקורנו להגנה מפני השמש, אך לעתים קרובות אנו מנצלים אפשרויות נוספות שניתן לבצע בכובע במקביל לכיסוי כהגנה מפני השמש. יש מקרים בהם אנחנו מטים את ייעודו של הכובע במקביל לשימוש הקבוע שלו ועושים בו שימוש נוסף ממטרתו המקורית המשמש לנו גם למטרות אחרות. בימנו אנו אנשים לובשים כובע כהגנה מפני קור, כחלק מסמלי תרבות דתית, וגם כפרסום בהדפסה על כובעים.

מעבר לייחוד של כיסוי ראש כמו כובע הממוקם בשימושו הקבוע בחלק העליון של גופנו, נתון המציג ומבליט כול דבר אשר יודפס על הכובע, יש שימושים רבים שניתן לעשות בכובעים מודפסים, כחלק משייכות מממדי ארגון, כמו מדי קבוצת ספורט, תלבושת אחידה לקבוצות מטיילים, מסיבות וטיולי בר מצבה בכותל, תנועות נוער צופים, או גימיק פרסומי, אמירה אופנתית, יופי וכדומה. כידוע מוסדות רבים ומקומות עבודה בכל רחבי הארץ נוהגים בחבישת כובע כתלבושת אחידה בטרם צאתם ליום העבודה. חלק ממוסדות אלו ואפילו מרביתם מחייבים את העובדים בחבישת כובע עבודה מודפס עם לוגו אחיד, כסמלי המקום כחלק מהקפדה על ערכי שיוון, גאוות מקום העבודה ואף משמעת.
קטלוג כובעים

על ההיסטוריה של הכובעים

מראשית ימי האדםגברים ונשים לבשו כיסוי ראש. ההיסטוריה של כיסויי הראש ושל הכובעים הם מאוד עשירה וניתן לראות את ראשיתה בראשית ההיסטוריה והתרבות.בני התרבויות הקודמות ואנשי הקדמה ייצרו כובעים ממגוון רחב מאוד של חומרים טבעיים וחומרים סינתטיים. רוב הכובעים נוצרו על ידי עיבוד החומר על ידי האדם. כך למשל ניתן למצוא כובעים שעשויים מחומרים כמו צמר, פרוות בעלי חיים, קנבס, אריגים, קש, עור ולבד. ניתן לומר שגם קסדות עץ ופלדה הם סוג של כובע. בתקופות שונות לארוך ההיסטוריה האדם המערבי ייצר כובעים מסוגים וממינים שונים. המשותף לכל סוגי הכובעים היה העבודה שהם נלבשו על הראש והגנו עליו.

המבנה הסטנדרטי של כל כובע מורכב מחלק המכסה את הגולגולת שנקרא כיפת הכובע והחלק השני שיוצר צל על הפנים שלנו שנקרא תיתורה. שני חלקים אלו הם הבסיס לכל כובע. ניתן לקשט כובעים שונים בצורות שונות ובחומרים שונים. כל למשל על ידי הדפסה על כובעים ניתן ליצור כובעים מיוחדים מאוד וייחודים. אנחנו יכולים לבחור את הדוגמה של הכובע, את הכתוב עליו וגם את הדימויים שהוא מציג. אם קצת יצירתיות אנחנו יכולים ליצור כובעים מדהימים ומופלאים.
כובעים כרפואה מונעת
השימוש בכובעים יכול להיות גם חלק חשוב מאוד מרפואה מונעת. הכובעים מסייעים לנו לשמור על חום הגוף שלנו בחורף. בחורף שקר אנחנו חשופים יותר למחלות כמו שפעת והתקררויות. כאשר אנחנו חובשים כובע אנחנו שומרים על חום הגוף שלנו ובכך אנחנו מגנים על גופנו מפני הקור. אמנם, החשיבות האמתית של כובעים ברפואה מונעת במדינת ישראל היא לא בעונת החורף כי אם בעונת הקיץ. במהלך הקיץ השמש בארץ היא מאוד חמה. מאוד מסוכן לחטוף מכת שמש או להתייבש מהחום. חבישת כובע מסייעת לנו לשמור על הראש שלנו מפני התייבשות ומכת שמש.

בגלל האקלים החם בארץ מומלץ לקנות כובעים שעשויים מבד דק ונושם. כאשר הבד דק ונושם אנחנו מזיעים פחות בגלל הכובע ונוצרת שכיבה של בידוד ביננו ובין השמש. השמש יכולה להיות מאוד מסוכנת והיא יכולה לגרום לנו לנזק רב. לכן מומלץ ללבוש כובע במהלך כל ימות השינה כאשר אנחנו נמצאים מחוץ לדלתות. כובע יכול לסייע לנו לשמור הבריאות שלנו ועל ההרגשה הטובה.
                 
כובעים ואופנה
כמו בכל פריט לבוש גם בכובעים יש אופנות. כובע הוא פריט מאוד אופנתי ולכן כדאי לנו להשקיע בבחירה שלנו. כידוע אופנה היא צו חברתי ולכן חברות רבות מקפידות על אופנה אחידה בקרב העובדים שלהם. כאשר האופנה אחידה עובדי החברה מגובשים יותר כחברה וכקבוצה. אחת הדרכים הטובות ביותר ליצור אופנה במקום העבודה היא הדפסה על כובעים והדפסה על חולצות. הדפסה על כובעים יכולה להעניק לנו יוקרה, איכות וגם סטייל למראה החיצוני שלנו בשעות העבודה.

כאשר אנחנו לובשים כובע שמודפס עליו לוגו החברה אנחנו יכולים לחוש גאווה רבה ולהיות חלק מקבוצת העמיתים שלנו. כובעים הם הרבה יותר מאשר פריט לבוש, הכוח של הכובעים טמון בכך שהם פריט יומיומי אך בו בזמן פריט מסורתי וחברתי. כך למשל כאשר חיילים לובשים בצבא כובעים הם מרגישים גאוות יחידה. באותו אופן כאשר אנחנו לובשים כובע בעבודה אנחנו למעשה לוקחים חלק בברית גדולה בינינו ובין המעסיקים שלנו. לכובעים יש כוח. כובעים לובשים על הראש ולכן הם פריט הלבוש הבולט ביותר, הם מהווים חלק מהצהרת האופנה שלנו וחלק מההצהרה המקצועית שלנו בדבר האמינות והמקצועיות שלנו.

כך כאשר אנחנו מבצעים הדפסה על כובעים אנחנו למעשה לוקחים אחריות על התדמית המקצועית והחברתית שלנו. הדפסה על כובעים יכולה להוסיף למורל הקבוצתי, היא יכולה לסייע לנו בייעול העבודה שלנו והיא יכולה גם לעזור לנו להרגיש חלק מקבוצה גדולה. כאשר אנחנו לובשים כובעים שמודפס עליהם לוגו זהה אנחנו בוחרים לקחת חלק בקבוצת העמיתים שלנו, אנחנו בוחרים להיות משמעותיים.
קטלוג כובעים

allHats

הדפסה על כובעים, טיפים בבחירתם


כאשר אנחנו בוחרים כובעים אנחנו צריכים לשים לב למספר דברים. מומלץ לבחור כובע שיתאים למידת הראש שלנו. אם יש לנו ראש קטן נבחר כובע קטן ואם יש לנו ראש גדול נבחר כובע גדול. בנוסף לכך מומלץ להתאים את ההדפס שעל הכובע לרוח הדברים שאנחנו מבקשים להעביר. כך למשל אם אנחנו רוצים שהכובע ישמש כגימיק או כמוצר פרסום מומלץ שנדפיס עליו סלוגן קליט. כאשר אנחנו בוחרים כובע מומלץ להתאים אותו גם לשאר הלבוש שלנו. כך למשל מומלץ לא ללבוש כובע אדום עם בגדים שחורים. בסופו של דבר כאשר אנחנו בוחרים כובע וגם את ההדפס שיהיה על הכובע אנחנו צריכים לבחור בלב שלם לפי הטעם האישי שלנו.
למה דווקא לקנות כובעים בחברת בר אילן הלבשה?
יש הרבה סיבות שבגללם כדאי לקנות כובע בחברת בר איילן הלבשה. לנו בחברת בר אילן הלבשה יש הרבה ניסיון בהדפסה על כובעים. אנחנו יודעים לבצע את ההדפסה מא' ועד ת'. אנחנו עושים זאת שנים רבות במסירות, אחריות וידע מקצועי רב. אנחנו עושים הכול בשביל שאתם – הלקוחות שלנו תהיו מרוצים מהמוצר הסופי. יש לנו את היכולת להדפיס על כמות רבה של כובעים. אנחנו חברה אמינה מאוד ובעלת ניסיון רב. אנחנו מומחים בכל סוגי ההדפסות. בנוסף להדפסה על כובעים אנחנו מבצעים גם הדפסה על חולצות וגם הדפסה על תיקים. ההדפסות שלנו הן איכותיות מאוד. הן צבעוניות מדויקות ועמידות לאורך זמן.

אז למה דווקא לקנות כובעים בחברת בר אילן הלבשה?

כי אנחנו חברה מובילה בשוק שיש לה הרבה ניסיון וידע מקצועי. אנחנו הכתובת שלכם לכל סוגי ההדפסות על טקסטיל. אנחנו מבצעים עבודתנו נאמנה לאורך כל השנה. אנחנו כאן בשביל להגשים לכם חלומות ולהפוך את החזון האופנתי שלכם למציאות. בין אם אתם צריכים הדפסה על כובעים לטיול בר מצווה או שאתם חברה שרוצה הדפסה על כובעים ליום הכיף של החברה אנחנו יכולים לעזור לכם. הדפסה על כובעים זה אנחנו. לא משנה איזה כובע או איזה הדפס אנחנו יכולים לעשות זאת במהרה ובמקצועיות לשביעות רצונכם.

אנחנו מאמינים שהלקוח תמיד צודק ולכן אנחנו משתפים אתכם בתהליך ההדפסה. הדפסה על כובעים וחולצות יכולה להיות עוד עבודה והיא יכולה להיות גם אמנות. בשבילנו הדפסה על כובעים וחולצות זה אמנות לכל דבר ואנחנו לא מתפשרים על פחות ממושלם. בשבילנו התוצאה הסופית חייבת להיות מדהימה כי אנחנו יודעים איזה שינוי הדפסה של כובעים יכולה לעשות.

הדפסה על כובעים מתאימה לפרסום, למחאה וגם לחגיגה. כובע הוא פריט לבוד מאוד בולט ולכן שאנחנו מדפיסים עליו אנחנו מבליטים ושמים דגש על החוזק שלנו. אנחנו תופסים מקום ומראים לכולם שאנחנו נוכחים. אל תתלבטו פנו אלינו לחברת בר אילן הלבשה עוד היום וביחד נדפיס לכם כובע מדהים.

חברת בר אילן הלבשה היא המקום הנכון להדפסות כי על איכות לא מתפשרים.

קטלוג כובעים