צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...

הדפסה על מוצרי פרסום


הדפסה על מוצרי פרסום היא שיטת הפרסום החדשה בישראל. עד לא מזמן השקיעו חברות רבות הון עתק במסעות פרסום אגרסיביים. כל פרסומת קטנה בטלוויזיה וברדיו עלתה ממון רב והיה צורך לשכור עבורה המון רב של אנשים. שחקנים, במאים, ניצבים, תאורנים ואנשי סאונד הם רק חלק מרשימה לא קטנה של אנשים הנדרשים להפקת פרסומת. יעילותן של הפרסומות לעיתים מוטלת בספק והכול תלוי ברמת התקציב המוקדשת לפרויקט. פרסומת בעלת תקציב נמוך תשודר בשעות השידורים המתים וכך לא תביא את התועלת והפרסום שלשמה נוצרה. כך יצא שתקציבאים ואנשי פרסום של חברות רבות ישבו וחשבו כיצד להצליח לפרסם לקהל רחב ובאופן כללי ללא הוצאות מרובות ומופרזות. איך להפוך את הפרסום ליעיל אך בלי לרוקן את קופת החברה עד הטיפה האחרונה? בדיוק לתחום הזה נכנס העולם של הדפסה על מוצרי פרסום.

הדפסה על מוצרי פרסום-כל היתרונות קופצים לנגד עיניך

תפוצה רחבה

הדפסה על מוצרי פרסום היא הדרך הקלה ביותר להגיע אל קהל לקוחות נרחב ביותר. כל שעל בעל העסק לעשות הוא להודיע על חלוקת מתנות חינם. כל אדם מהישוב ישמח לקבל מתנה בחינם, והלוגו של העסק יתנוסס בכל בית שאליו תגיע המתנה. ולא מדובר רק על הבתים אליהם מגיעה המתנה אלא גם על כל מי שנכנס אליהם. כך עיניים של אלפי לקוחות, חדשים וישנים, ישזפו את הלוגו של העסק וללא הוצאות נוספות מלבד מחיר העלות של המוצר בתחילתו.

שי לחג

בעלי עסק ומעבידים רבים שוברים את הראש בחיפוש אחר השי המושלם לחג. מצד אחד, חובה לתת שי לחג ולפנק את העובדים שעבדו קשה כל השנה. מצד שני, העלויות הגבוהות של כלים ותווים למיניהם עלולים להרתיע עסק המעוניין לחסוך בתקופה כלכלית לא פשוטה. הפתרון המושלם הגיע בדמות הדפסה על מוצרי פרסום. כך כל עובד שזכאי לשי מקבל אותו מבעל העסק וגם בעלי העסק חוסכים בעלויות הפרסום עד כמה שאפשר. הרי הפרסום עצמו כבר ניתן לעובדים ומועבר מיד ליד ומבית לבית.

קידום מכירות


חברות המעוניינות לתת ללקוחותיהן מתנות מתלבטות רבות בשאלה איזה מוצר להעניק. הדפסה על מוצרי פרסום חסכה את ההתלבטות והבהירה לכל בעל עסק מה המתנה שאותה הוא רוצה לחלק ללקוחותיו. הלקוחות מרוצים מהיחס של בעל העסק השולח מתנה לביתם, ובעל העסק מרוצה מהפרסום העצמי שהוא הצליח להכניס על ידי הדפסה על מוצרי פרסום וחלוקה ללקוחות מועדפים.

אם רוצים לבחון חברות שמעניקות שירות של הדפסה על מוצרי פרסום יש חברה אחת הבולטת מעל כולם. חברת "בר-אילן הלבשה" מצליחה להתרומם מעל שאר החברות בשוק ולבלוט בעזרת מגוון תכונות ההופכות אותה לחברה המובילה בתחום. כדי להבין מה הופך את "בר-אילן הלבשה" לחברה כל כך איכותית כדאי לבחון מה היתרונות והאיכויות שלה השונות משאר החברות במשק.

צוות מסור


צוות חם ומסור כמו שיש לחברת "בר-אילן הלבשה" בלתי אפשרי למצוא בשום מקום אחר. המסירות של הצוות נמשכת כבר לאורך שנים ונותנת לכל לקוח תחושת חמימות ועוטפת אותו בהרגשה שהוא הלקוח היחיד הנמצא כרגע מול החברה, גם אם הוא רק אחד ממאות הנמצאים בתהליכי דפוס באותם רגעים.

ניסיון וותק


למעלה מעשרים וחמש שנים מדפיסה חברת "בר-אילן הלבשה" את כל סוגי עבודות הדפוס הקיימות בשוק. מחולצות ועד פריטי הלבשה תחתונה, ממוצרי פרסום ועד כובעים אין דבר בעולם הדפוס שהחברה לא מתעסקת איתו ובהצלחה מרובה. הניסיון הרב מוסיף לאיכות העבודות שהחברה מוציאה תחת ידיה ומסייע להתמודדות עם אתגרי דפוס שמולם החברה עומדת מפעם בפעם.

שירות מלא


בחברת "בר-אילן הלבשה" דוגלים שיטת השירות המלא. כל לקוח יכול להגיע אל החברה עם רעיון מופשט בראש והחברה תקרום לחלום עור וגידים. כל שלב בחברה, החל משלב עיצוב הלוגו וכלה בשלב הוצאת המוצר המוגמר נעשים באהבה ובחן ובמלוא הרצון להשביע את רצון הלקוח ולהוציא אותו מרוצה משערי החברה. תהליך השירות המלא חוסך את הריצה לגרפיקאים ולאנשי מקצוע נוספים, מאחר וחברת "בר-אילן הלבשה" מכילה את כולם יחדיו תחת קורת גג אחת ויחידה.

מעוניינים לגלות את היתרונות של חברת "בר-אילן הלבשה" בעצמכם? צרו קשר עוד היום!03-6820116