צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...

הדפסה על תיקים

בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם?

 רק אצלנו מבחר תיקים שאתם יכולים לאינות כל השנה,
                      תיקים איכותיים במיוחד בשבילכם!


אנו נשמח להעניק לכם חוויית קנייה מושלמת

הדפס על תיקים, המוצרים שלנו הם מוצרים שמותאמים אישית עבורכם, התיקים מעוצבות בסיגנון ספורטיבי והם מתאימות למי שאוהב איכות מושלמת,
    אנחנו נוכל לספק לכם את השירות הטוב ביותר.


הדפסה על תיקים היא הצהרה אופנתית חזקה ביותר. בימים עברו, התיקים היוו חלק בלתי נפרד מאביזריו של כל אדם. נאדות יין, תיקי בד לצידה לדרך ושקים מיוחדים לעשיית גבינות היוו את קולקציית התיקים באותן תקופות. מאז אותם ימים עברו שנים רבות, התקופות השתנו ותיקים הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהמלתחה של כל אדם באשר הוא. אם לצורך נשיאת ספרים, סחיבת ציוד אישי, איפור או מחשב תיק הוא חלק בלתי נפרד מהנוף של רוב בני האדם. מאחר והתיקים הפכו להיות פריטים מבוקשים השתנו גם תנאי ייצורם ועיצובם הפך להיות מיוחד ותחום בפני עצמו. כיום התיקים מעוצבים בשלל גוונים, צבעים וצורות כדי לתת מענה לכלל הלקוחות, אך לעיתים ישנם לקוחות שאינם מוצאים את התיק המתאים להם. לקוחות אלו יכולים לכתת את רגליהם בין חנויות אין ספור אך לא למצוא את התיק שבו חשקה נפשם. לקוחות אלו לא צריכים להתייאש מתיק החלומות שלהם, אלא פשוט לייצר אותו בעצמם. כל חנות שמתעסקת בתחום של הדפסה על תיקים יכולה להפוך את החלומות למציאות.

הדפסה על תיקים-כל הסיבות לתיק מודפס משלך

עלויות

בחנויות המותגים הרבות המציפות את השוק, התיקים היפים והמושקעים יכולים לעלות אלפי שקלים. כאשר מסתכלים על רוב התיקים ניתן לראות כי התשלום הוא על שם המותג ולא על איכות התיק עצמו. אין שום סיבה לשלם עבור מותג כזה או אחר סכומים מופקעים ופה נכנסת הדפסה על תיקים היישר למרכז העניינים. מחירם של התיקים עליהם ניתן להדפיס אינו בשמיים, והוספת ההדפס שבו הלקוח מעוניין אינה אמורה לעלות גם היא בצורה חריגה. בצורה זו משיג הלקוח את התיק הרצוי לו ובמחיר זול יחסית לכל חנות תיקים ממוצעת.

התאמה לכל לקוח

כל קונה מעוניין במוצר שיתאים בדיוק למידותיו. המוצר צריך להיות מושלם, בגודל המתאים, בצבעים המתאימים עם צורת הסגירה הנכונה ונוחות ידית הנשיאה. אך מה לעשות ולעיתים מגיעים לחנות ולא כל הנתונים מתאימים בצורה מושלמת? התיק בצבעים הנכונים הוא לא בגודל המתאים, התיק בגודל הנכון הוא בעל ידית נשיאה בלתי אפשרית ושלל בעיות נוספות העומדות בין הקונים לבין תיק החלומות שלהם. קונה המחליט לגשת לחנות הדפסה על תיקים מחליט לקחת את גורלו בידיים. הוא יביא איתו את התיק בו הוא מעוניין מבחינת גודל ונוחות נשיאה, וחנות הדפוס תעשה את הקסם שלה. ההדפסה תהפוך את התיק לתיק החלומות שבו היה הקונה מעוניין ותגשים לו את החלום.

הצהרה אופנתית

כיום לכל אדם יש טעם אופנתי מיוחד משלו. בעבר היו כללים ברורים מבחינת לבוש והתאמה. צבע חום הולך רק עם צבעים מסוימים, ירוק עם אחרים ואדום לא עם שניהם. בעולם המודרני הכללים השתנו וכבר אין פסול מבחינת לבוש. כל אדם יכול ללבוש אלו צבעים שהוא מעוניין בהם, כל עוד הוא שמח ומרגיש שהוא נראה טוב. גם מבחינת בתי האופנה הכללים השתנו וכיום ניתן למצוא שילובי צבעים עזים וחזקים ביחד, ללא הפרדה וסינון. עולם צבעוני חדש זה פתח את האפשרויות גם בפני עולם התיקים והאביזרים. כל תיק יכול להכיל מספר אין סופי של צבעים וסגנונות כדי למצוא חן בעיני הקונים היצירתיים. אך ישנם מקרים בהם הקונה לא מקבל מענה מספיק בחנויות. טעמו אולי ססגוני יותר, מקורי יותר או יצירתי הרבה יותר. כל לקוח כזה יכול לגשת לחנות הדפסה על תיקים ולבקש איזה צירוף צבעים, הדפסי וסגנונות שבהם הוא מעוניין.
את החיפוש אחר בית הדפוס המתאים אפשר למרוח על פני שבועות. בתי הדפוס היום רבים ומגוונים כל כך שהשפע מקשה על הבחירה. כדאי לחסוך את כל החיפושים ולגשת מיד אל "בר-אילן הלבשה". החברה מתמחה בכל סוגי הדפוס ומעניקה משירותיה לכל דורש שנים רבות ומצוינות. לאורך השנים צברה "בר-אילן הלבשה" לקוחות רבים החוזרים אליה שוב ושוב תודות לגישה הנהדרת של הצוות, יכולות הדפוס הנהדרות והיחס האישי לכל לקוח באשר הוא. אצל "בר-אילן הלבשה" לא משנה אם תדפיס חולצה אחת או עשרות, העיקר שתצא מרוצה מהתוצאה.

רוצים ליהנות מיחס אישי והדפסות איכותיות? התקשרו עוד היום אל "בר-אילן הלבשה" ולא תתחרטו לרגע!

סיכום או למה הדפס על תיקים מומלץ לכל עסק, אדם וסוכן פרטי....

לסיכום, הדפס על תיקים יכול לשפר את האווירה ואת ההצלחה של כל עסק ומשווק, קבוצה או אדם פרטי. הדפס על תיקים הוא דרך לבטא את העמדות שלנו כקבוצה או כאנשים ייצוגיים. תיקים מודפסים היו קיימים מאז ומתמיד והם גם ימשיכו להתקיים כל עוד אנשים רוצים להביע את עצמם ולהשמיע את קולם בפומבי. הדפס על תיקים מאפשר לאנשים רבים למשוך תשומת לב לאג'נדה שלהם ולעורר את השיח הציבורי לטובתם. הדפס על תיקים יכול להעניק לאנשים רבים תחושה של תקווה. הדפס על תיקים מעניק לאנשים תחושת, אני מסודר, שייכות ותחושה המפיגה את הבדידות שכה רבים מרגישים בחברה המודרנית.

בבקשה להנחות את שירות הלקוחות דרך האתר שלנו. לחץ על הקישור שלמטה כדי לעבור  למיקוד המוצר והצבע ובכדי לשאול שאלה ספציפית, ואנחנו נוכל לספק לך את השירות הטוב ביותר. לחץ לקטלוג תיקים >>

      לא יודעים מה לבחור? לא יודעים מה להחליט?
    רוצים להתמקד ולהתבונן במבחר תיקים בקטלוג?

       לחץ למעבר למיקוד    תיק אפטר  בקטלוג >>>
        לחץ למעבר למיקוד    תיק חמשוש
    בקטלוג >>>
         לחץ למעבר למיקוד   תיק  גן
  בקטלוג >>>


רוצים גם ליהנות מהדפס על תיקים במחיר פיצוץ?  
amrikeit 5
        תזמינו כבר עכשיו תיקים מעוצבים עם הדפס על חולצות.
amrikeit 4

                אצלנו כדאי לכם זה משתלם!