צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...

הדפסות חולצות

כאשר אנחנו מגיעים לגיל שמונה עשרה אנחנו חווים מעברים ושינויים רבים בחיים. אנחנו מסיימים את בחינות הבגרות ואת הלימודים בבית הספר. אנחנו הופכים לאנשים בוגרים לפי החוק ואנחנו גם מתגייסים לצבא. הגיוס לצבא מהווה צומת דרכים חשובה בחיים של כל אחד ואחת מאתנו. בצבא אנחנו תורמים לביטחון המדינה, מתבגרים ולומדים לקחת אחריות. השירות בצבא מהווה פרק חשוב מאוד בחיים של כל אחד ואחת מאתנו. בצבא אנחנו מנהלים חיים עצמאיים, אנחנו פוגשים חברים וחברות ועוברים חוויות משמעותיות רבות שיעצבו את האופי ואת המשך החיים שלנו.
לא פלא אם כן, שתקופת השירות הצבאי גוררת טקסים רבים וקבלת מתנות. אחת המתנות שהכי מומלץ להביא למתגייס או למתגייסת הטרייה היא חולצה מודפסת. הדפסות חולצות למתגייסים טריים מהווה סמל לגאווה שלנו בהם.

הדפסות חולצות למסיבות גיוס לצבא

רבים מאתנו בוחרים לציין התחלת הפרק הצבאי בחיינו ואת שירות החובה במסיבה. מסיבת גיוס היא מסיבה שבה מציינים את הגיוס שלנו. למסיבה מזמינים בדרך כלל את כל החברים שלנו ואת המשפחה. במסיבה זו נהוג להביא למתגייס הטרי מתנות ולהעניק לו ברכות ואיחולים לשירות קל ובטוח. ניתן להדפיס את הברכות הללו כמעין קמעה על חולצה. הדפסות חולצות שנושאות עליהן ברכות יכלו להוות לכל חייל או חיילת מזכרת לבית. הדפסות חולצות מהוות תזכורת לחייל ולחיילת שבבית יש מי שחושב עליהם, דואג להם ואוהב אותם.

הדפסות חולצות למסיבות שחרור מהצבא

הדפסות חולצות מתאימות מאוד גם למסיבות שחרור מהצבא. כאשר אנחנו משתחררים מהצבא נהוג לערוך מסיבת שחרור. במסיבת השחרור אנחנו יכולים להדפיס חולצות מודפסות לכל חברי היחידה שלנו שמשתחררים אתנו כך שיהיה להם מזכרת מאתנו. חולצות אלו יהוו סמל לתקופת השירות שהעברנו ביחד ולכל החוויות העוצמתיות שעברנו עם אחינו החיילים. הדפסות חולצות הן גם כלי ביטוי לאחווה בין החיילים.
לסיכום, אפשר לומר שהנושא של הדפסות חולצות רלוונטי מאוד לאנשים שמשרתים בצבא או שהשתחררו ממנו. במדינת ישראל השירות הצבאי הוא חובה אזרחית וזכות מוסרית. כאשר אנחנו מתגייסים לצבא אנחנו חווים התרגשות רבה וגם פחד. החולצות המודפסות יכולות להזכיר לשם מה אנחנו נלחמים.