צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...

הדפסים על כובעים

הדפסים על כובעים הפך להיות הלהיט החם של ישראל. הקיץ החם מתקרב ואיתו השמש הקופחת. כל אדם המעוניין לשמור על עצמו מפני מחלות שונות ומשונות יעדיף להימנע עד כמה שאפשר מקרינת השמש המזיקה. יש נשים שיצאו מהבית עם שמשיות, אחרות עם מטפחות וגלביות, אך מה יעשו רוב האנשים המעדיפים להימנע מהסתובבות עם אביזרים הדורשים אחסון? כדי לפתור את הבעיה מביאה חברת "בר-אילן הלבשה", החברה המובילה בתחום הדפוס וההלבשה את הכובעים המעולים שלה. הדפסה על כובעים מביאה פתרון יצירתי, מסוגנן ויפה לקרינת השמש, בלא להתאמץ יותר מדי. פשוט לשים כובע ואתה מוגן. חברות דפוס שהבינו את הפוטנציאל הגלום בכובעים המסתובבים על ראשי תושבי ישראל החליטו לנצל את הבמה ולדאוג לפרסומים.

הדפסה על כובעים-כל היתרונות בשיטת הפרסום העכשווית

קידום עסקי

הדפסה על כובעים הופכת להיות פרסום מצוין עבור כל עסק המעוניין בקידום. כל שעל בעל העסק לעשות הוא להדפיס כובעים בכמות מסחרית ולחלק לכל לקוח ודורש. כל לקוח שילך עם כובע העסק על הראש יהיה פרסום ללא עלות עבור הבעלים. שלטי חוצות כבר אינם נצרכים במקרה כזה. כל שצריך לעשות הוא לוודא כי כובעי העסק מגיעים לתפוצה רחבה במיוחד שתלבש אותם והעיניים של שאר האנשים יעשו את העבודה הפרסומית בשבילכם. מבט אחד בכובע ופרסום העסק נעשה ללא נקיפת אצבע נוספת.

מידה אחידה

הטרנד בעולם האופנה העולמי הם בגדים במידה אחידה. אנשים מלאים ורזים הנדחסים לאותו בגד ומקווים שלשניהם הוא יחמיא באותה צורה. בעוד שבגד עלול להיראות מעט שונה על אנשים במידות שונות, בכובעים הסיפור שונה לגמרי. כאשר מדובר על הדפסה על כובעים לצרכי פרסום, אין צורך להקפיד על רישום מידות ולוודא כי יש מספיק מכל מידה לכולם. כובעים הם בעלי מידה אחידה אשר אינה דורשת התייחסות מיוחדת לגודל הראש. בכל כובע בסיסי יש יכולות הקטנה והגדלה אשר אינן פוגמות באיכות הכובע או הכיתוב שעליו. העובדה שלא צריך לשאול אף אדם מה מידת הבגדים שלו מונעת מבוכות ושאלות מיותרות, ומעניקה חופש פעולה בבחירה של סוג הכובע והכיתוב שעליו.

מסע פרסום

כל מסע פרסומי דורש תקציב, העסקת פרסומאים, כתיבת פזמון, שכירת שחקנים והמון כאבי ראש. מסעות פרסום מהסוג הזה גם גובים הוצאות נלוות ענקיות שהתשלום עליהן מעיק על בעל העסק לתקופה ארוכה בזמן שידור הפרסומת ושלטי החוצות. היתרון בתחום של הדפסה על כובעים הוא העובדה שהעלות היא חד פעמית. בעל העסק צריך לשלם פעם אחת ויחידה על הכובעים עצמם ובשאר הזמן הפרסום מתגלגל ללא צורך בהשקעה כספית נוספת. כל שנותר לבעל העסק לעשות הוא לשלב ידיים ולצפות בפרסום שלו עובד.

עלויות כלליות

גם כאשר מדובר על עלויות חד פעמיות, הן עדיין עלויות שצריך לקחת בחשבון. את העלויות הללו ניתן לסכם בטור אחד של מספרים, פשוט ביותר, כאשר מדובר בהזמנה של הדפסה על כובעים. עלות של כובעים היא מזערית ביחס לעלויות פרסום אחרות, אך גם בפני עצמה היא אינה הוצאה גדולה. הכובעים עצמם אינם יקרים וההדפסה גם אינה אמורה לעלות מחיר חריג. יתרון זה הוא משמעותי בשיקולי פרסום עבור כל עסק, לא משנה באיזה גודל של עסק מדובר.

שימושיות

לעיתים קרובות מוצרי קידום פרסומי אינם יעילים ללקוחות המקבלים אותם. במקרה של כובעים ההפך הוא הנכון. כל אדם מעוניין שיהיו לו כמה כובעים בארון, לכל מקרה שלא יבוא. אם מדובר בטיול בזק לא מתוכנן, כובע שמתעופף ללא הודעה מוקדמת או הגנה לראש הילד כובע הוא נכס טוב לשמור במגירה או בשימוש קבוע. כובעים פרסומיים אינם שונים מכל כובע רגיל בתחום זה. הם נשמרים היטב בידי הלקוחות ויוצאים מהארון בזמן ובעת המתאימים לכך. כובעים שכאלו עושים את העובדה לשמה נוצרו על הצד הטוב ביותר.

בכל מקרה של צורך בפרסום, כל בעל חברה רוצה לדעת שהוא מפקיד את העסק שלו בידיים הטובות והמנוסות ביותר. "בר-אילן הלבשה" היא בעלת ידיים כאלו בדיוק. החברה מתמחה כבר שנים רבות בתחום הדפוס והפרסום, עבודותיה מפורסמות בכל התחומים והיא דואגת להתחדש עם הקידמה באופן תמידי.

מעוניינים בעבודות איכות ללא פשרות? צרו קשר עוד היום ולא תתאכזבו.

כל מה שנשאר לכם לעשות על מנת לקבל כובעים עם הדפסים ברמה מושלמת הוא:

    להתקשר טלפון של בר אילן הלבשה
    לבקש הצעת מחיר
    לבחור הדפס וסוג כובע
    ולהנות - אנו פו בשבילכה
הדפסים על כובעים