צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...

הדפסת חולצה

בני אדם הם יצורים חברתיים. אנחנו אוכלים, שותים, חוגגים ועובדים בקבוצה. הרצון להשתייך לקבוצה הוא רצון חזק וטבעי של כל אדם. כאשר אנחנו כבר חברים בקבוצת השתייכות כמו כיתה, חוג, משפחה ואפילו מקום העבודה שלנו, אנחנו רוצים לחזק את הקבוצה שלנו ולגבש אותה. הדפסת חולצה קבוצתית לקבוצה שלנו במקום העבודה יכולה להעלות את המורל שלנו ואת המוטיבציה שלנו לעבוד קשה וטוב יותר. הדפסת חולצה יכולה לתרום גם לתחושת ההערכה העצמית של החברים השונים בקבוצה ובתחושת השייכות שלהם לקבוצה. ככל שנשקיע יותר בהדפסה על חולצות כך חברי הקבוצה שלנו יעריכו אותנו יותר והקבוצה כולה תתחזק בעקבות כך.

הדפסת חולצה לימי גיבוש

הדפסת חולצה מתאימה במיוחד לאירוע קבוצתי כמו יום גיבוש. ימי גיבוש של חברות ועסקים הם ימים שמטרתם ללכד את חברי הקבוצה ולהפוך אותם לחברים טובים זה של זה. גם ביחידות צבאיות רבות מקיימים ימי גיבוש לחיילי היחידה. ימי הגיבוש מחזקים את הערבות ההדדית של חברי הקבוצה ומעניקים תחושה של תמיכה וקבלה לחברים בה. הדפסת חולצה מהווה סמל להשקעה הרבה שלכל אחד מחברי הקבוצה יש בקבוצה. בנוסף לכך הדפסה על חולצה מעניקה משנה תוקף לאחריות ולרצינות שכל אחד מחברי הקבוצה חש כלפי החברים האחרים. כאשר אנחנו לובשים חולצה מודפסת עם הסמל של הקבוצה שלנו אנחנו מכריזים בפני העולם שאנחנו חלק מהקבוצה ושאנחנו גאים בכך מאוד.

הדפסת חולצה לגנים

הדפסת חולצה מתאימה מאוד גם לגני ילדים. בסוף השנה גני ילדים רבים בוחרים להדפיס לילדי הגן חולצה מודפסת אישית. כך למשל כל ילד בגן יכול לקבל חולצה מודפסת עם התמונה שלו. חולצות מודפסות לילדים בני הגיל הרך מהוות מזכרת נהדרת לאחת התקופות המאושרות ביותר בחייו של כל ילד. החולצה מהווה תזכורת למשחקים שהילד שיחק בגן ולחברים הראשונים שהיו לו.

לסיכום, ניתן לומר, שהדפסה על חולצה לגן, לקבוצה, ליום גיבוש ולכל מטרה אחרת היא מעשה שיעניק הרבה חדווה ושמחה לכל אחד ואחת מאתנו. החולצות המודפסות משפרות את האווירה הקבוצתית ואת התחושה האישית והופכות את שתיהן לחיוביות יותר.