צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...

הדפס חולצות

בעשור האחרון חולצות מודפסות הפכו לטרנד חם מאוד. המון אנשים בארץ בוחרים להדפיס לעצמם ולאירועים שונים חולצות מודפסות בעיצוב אישי. הדפס חולצות מעניק למי שלובש אותו תחושה ל גאווה וייחוד. הדפס חולצות פופולרי מאוד בקרב אנשים צעירים כמו בני נוער, ילדי בית ספר, חיילים, מטיילים אחרי צבא ועוד.... . אנשים צעירים אלו מחפשים דרך לייחד את עצמם ולהקפיא בזמן על הבד את הזמנים המאושרים שלהם. כך למשל חניכי תנועות נוער מדפיסים על חולצות בשביל לזכור פעולות מיוחדות שלהם, ומטיילים שמטיילים ביחד להודו או לדרום אמריקה מדפיסים חולצות זהות כל מי שלוקח חלק בטיול שלהם.

הדפס חולצות לאירועים

הדפס חולצות הפך להיות מאוד פופולרי גם בתחום האירועים והמסיבות בארץ. אנשים רבים בוחרים להדפיס לכבוד האירוע המיוחד שלהם (כמו למשל ברית, מסיבת אירוסין, מסיבת יום הולדת או מסיבת רווקות), חולצות עם הדפסים מיוחדים. ההדפס שמופיע על גבי החולצות יכול להיות רומנטי כמו למשל "רוני ושי ביחד לנצח", או "גיל ילד של אור", או "מזל טוב לשירה- אוהבים תמיד הכי בעולם המשפחה והחברים". כל הדפס חולצות שנבחר יכול לשדרג את האירוע שלנו ולהפוך אותו ליוקרתי יותר ומהנה יותר גם לנו וגם לאורחים שלנו.

הדפס חולצות לקבוצות

הדפס חולצות גם מאוד מומלץ לקבוצות. כך למשל קבוצות זיכרון למען נפגעי תאונות דרכים או חיילים שנפלו בקרב יכול לכבד ולהנציח את זכרם. דרך החולצות ניתן להנציח את הנופלים ולהפוך אותם לחלק מחיי היומיום של כולנו. חולצות זיכרון הן דרך שקטה אך עמוקה לזכור את אלו שכבר לא אתנו. את אלו שאהבנו ואינם, אלה שהקריבו למעננו הכול וזוהי החובה והזכות שלנו לזכור אותם.

לסיכום, אפשר לומר שלהדפס על חולצות יש שימושים רבים בכל תחומי החיים שלנו. חולצות עם הדפס מעניקות לכל רבדי החיים שלנו ערך מוסף ומשמעות. הן מסייעות לנו לחגוג ולציין אירועים ואנשים חשובים בחיים שלנו. החולצות הן כלי שמסייע לקבוצות לזכור, לחגוג ולכבד ביחד נושאים ואנשים היקרים ללב כל החברים בקבוצה. החולצות הן הדרך שלנו ללבוש את השמחה, העצב והזיכרון והן מהוות מעיין שריון וסמל מפני הקושי בחיים וליופי והשמחה שיש בהם.