צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...

הדפס על חולצה

כולנו לובשים חולצות. אנחנו לובשים חולצות כאשר אנחנו הולכים לישון בלילה, כשאנחנו יוצאים בבוקר לעבודה וכאשר אנחנו עוסקים בפעילות ספורטיבית. כאשר אנחנו לובשים חולצה אנחנו בדרך כלל לא חושבים שזה משהו מיוחד או יוצא דופן. אולם, אנחנו יכולים להפוך את החולצות שאנחנו לובשים למיוחדות ולייחודיות מאוד.
איך? כאשר אנחנו מדפיסים הדפס על חולצה אנחנו הופכים אותה מסתם עוד חולצה לחולצה בעלת משמעות מיוחד עבורנו. הדפסה של הדפס על חולצה יכולה להיות מקורית, משעשעת, מצחיקה או בעלת מסר. למעשה מה שנדפיס על החולצה תלוי אך ורק בנו ובחזון שלנו.

הדפס על חולצה לברית

ניתן להדפיס הדפס על חולצה גם לרגל חגיגת הברית של הרך הנולד שלנו. אנחנו יכולים למשל להדפיס על חולצה את השם של התינוק שלנו, עם תאריך הלידה שלו ועם הברכה שהרב מעניק לו. כך נוכל כשהוא יגדל להעניק את החולצה המודפסת מהברית שלו כמזכרת. הדפסה של הדפס על חולצה לברית יכולה גם להיות מתנה שנביא לאחיין שלנו שחוגג ברית או לאבא הטרי שלו.
אנחנו יכולים למשל לכתוב על החולצה של חתן הברית "ברוך הבא למשפחה" ועל החולצה של האבא הטרי אנחנו יכולים לכתוב "להיות אבא – היום זה חלום שהתגשם". למעשה אנחנו יכולים להדפיס על החולצה מה שאנחנו רק רוצים.

הדפס על חולצה לטיול משפחות

הדפסה על חולצות יכולה להתאים גם לטיול שכל המשפחה יוצאת אליו ביחד. כאשר כל בני המשפחה לובשים את אותה החולצה אם אותו ההדפס הדבר גורם להתרגשות, לייחוד ולגיבוש בזמן הטיול. הדפס על חולצה מתאים מאוד לטיול של משפחות לחוץ לארץ. כאשר אנחנו בחוץ לארץ וכל בני המשפחה לובשים את אותה החולצה אנחנו יכולים להרגיש קצת את הבית ואז הגעגועים פחות קשים.
הדפס על חולצה מתאים גם לטיול משפחות לרגל הבר מצווה את הבת מצווה של אחד הילדים. לסיכום, אפשר לומר שיש הרבה הזדמנויות ואירועים שחולצות מודפסות מתאימות אליהן. כאשר אנחנו מדפיסים על חולצה אנחנו הופכים פריט לבוש יומיומי לפריט בעל משמעות וזיכרון אישי.