צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...

היתרונות בהדפסת חולצות

בגדים זה דבר הפכפך, מה שאהבנו ללבוש בקיץ שעבר כבר נראה לנו משעמם בקיץ הזה. אז, עושים סלקציה, זורקים את הבגדים הישנים (או תורמים אותם לארגוני צדקה) והולכים לקנות חדשים. לאחר זמן מה מבינים כי זה דבר שלעולם לא חולף, כמו גלגל שחוזר אל אותה הנקודה. כשיוצאים לרחוב רואים המוני סוגי אנשים שהמתבלטים מביניהם, הם אלו שיודעים לבטא את עצמם דרך צורת הלבוש. ללא כל ספק, זהו דבר המעורר השראה שתמיד מושך את העין. הדפסה על חולצות יכול לתת לכל אחד את האופציה לבטא את עצמו בצורה ייחודית ומעניינת. להוציא את האני הפנימי החוצה על ידי קריקטורות מעניינות, ביטויים מצחיקים ומעוררי מחשבה, או יצירות אומנות שעושות לכם את זה.

ביטוי עצמי באופנה המודפסת

הדפס על חולצות היא הדרך המקורית ביותר לביטוי עצמי דרך אופנה חולפת. בגדים יוצרים רושם ראשוני חזק המייצג אותנו. דרך הדפס על חולצות ישנה האפשרות לבחור את הבגד המתאים בכל מימד אפשרי.

גזרת החולצה וחומר הגלם

הדפס על חולצות מאפשר בחירת גזרת החולצה. גזרה ארוכה או קצרה, צמודה או 'רופפת', סטרצ'ית או קשיחה, בעלת צווארון מכופתר או צווארון בצורת- T ועוד. שלל האפשרויות והבחירות שניתנת ללקוח היא עצומה. כמו כן, ניתן לבחור את חומר הגלם, באם זה בד טקסטילי, כותנה, משי וכו'.

מידת החולצה

קיימים כל הגדלים האפשריים, החל ממידות ילדים (ותינוקות!) ועד מידות גדולות. בחנות הדפסי חולצות המכבדת את עצמה, אין כזה דבר 'נגמר במלאי'. כמו כן

הדפס וגופן הכתיבה

זה החלק הכיפי ביותר, בחירת ההדפס אותו רוצים על החולצה. הדפס בעל לוגו מצחיק, ציור יפה, ברכה לאמא, תמונה של אהוב ליבך, אמן נערץ וכו'. בתחום הזה אין הגבלה. לאלו מביניכם שלא ניחנו במקוריות ויצירתיות, תמיד ניתן לבחור מקטלוגים מוכנים, עיצובים שמוצאים חן ומתאימים. כאשר יורדים לעומק עיצוב ההדפס, ניתן לבחור את גופן הכתיבה. וודאו כי אתם אוהבים את הגופן, בקשו תצוגה מקדימה לפני הדפסת החולצה. חשוב לזכור שיש חשיבות למקום בו עושים את ההדפס. רצוי לוודא שהשירות אדיב, שיש הרבה מקום לבחירה חופשית, שהמקום עונה על צרכי הלקוח, ושההדפסים הם באיכות טובה ומוגמרת.