צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...

הדפסה על חולצות כדורסל

משחק הכדורסל הוא משחק מאוד פופולארי במדינת ישראל. דרך המשחק קבוצות מתגבשות, בני נוער וילדים מחזקים את הביטחון העצמי שלהם ואנשים רבים – גברים ונשים נהנים בצוותא. אחד המרכיבים הייחודים של משחק הכדורסל הוא התלבושת של שחקני הקבוצה. את מדי הקבוצה בדרך כלל מעטרים סמל הקבוצה ומספר השחקן. הדפסה על חולצות כדורסל היא ענף מגוון ועשיר מאוד. ההדפסה על חולצות נעשית לפי בחירת הקבוצה והעיצוב שחבריה בוחרים. בדרך כלל החולצות של קבוצות הכדורסל הן חולצות טריקו. הדפסה על חולצות לכדורסל היא תהליך ארוך שכולל את חברת ההדפסה, הקבוצה ובמקרים מסוימים גם את האוהדים. הסמל והדימויים שיהיו על החולצה תלויות בקבוצה. גם הצבע של החולצה נתון לבחירה. כך למשל לקבוצת מכבי תל-אביב בכדורסל יש חולצות בצבע צהוב ואילו להפועל ירושלים בכדורסל יש חולצות בצבע אדום. כאשר אנחנו בוחרים את הצבע של החולצה לקבוצה שלנו אנחנו צריכים לבחור לפי הטעם של כל חברי הקבוצה.

אחד המרכיבים הכי חשובים בתחום של הדפסה על חולצות כדורסל הוא הכמות של החולצות שמדפיסים. רצוי להדפיס לכל שחקן מספר חולצות שיהיה לו כמה חולצות לאימוניי הקבוצה וכמה חולצות למשחקים. חולצות האימון וחולצות המשחק הן חולצות שונות. בדרך כלל החולצות למשחקים עצמן נראות מרשימות יותר ואילו החולצות לאימונים הן פחות מרשימות. מרכיב חשוב נוסף בתחום של הדפסה על חולצות כדורסל הוא המידה של החולצות אותן אנחנו מדפיסים. חשוב שנקפיד להדפיס על חולצות שיתאימו במידה שלהן לשחקני הקבוצה. בדרך כלל שחקני כדורסל הם מאוד גבוהים ולכן צריך מידות גדולות לחולצות. החולצות הן המדים של קבוצת הכדורסל. דרכן מזהים את השחקנים כקבוצה. החשיבות של מדי הקבוצה היא לא רק מעשית למשחק עצמו היא גם חשובה מבחינת האווירה בקבוצה. כאשר כל שחקני הקבוצה לבושים באותם מדים הקבוצה מתחזקת והופכת להיות מגובשת יותר.

הדפסה על חולצות כדורסל לקבוצות נוער וילדים

בשביל קבוצות נוער וקבוצות ילדים הדפסה על חולצות כדורסל חשובה במיוחד. החולצות המודפסות שהילדים ובני הנוער החברים בקבוצת הכדורסל מקבלים גורמות להם להרגיש חלק מהקבוצה. החולצות מעניקות להם ייחוד ותחושה של שייכות. תחושה החשובה במיוחד בגיל הילדות והנעורים. הדפסה על חולצות כדורסל יכולה לסייע לחברי הקבוצה להתגבש כקבוצה מלוכדת וחזקה. הדגם של ההדפס אותו תבחר הקבוצה להטביע על החולצות שלה ישמש אותה כקמע, כסימן וכסמל להצלחה שלה ולרוח הקבוצתית. את החולצות ניתן בדרך כלל להדפיס בחברות המתמחות בכך. כאשר אנחנו רוצים להדפיס על חולצות חשוב שנבחר מראש את צבע החולצה וסוג ההדפס שאנחנו רוצים. כך תהליך ההדפסה יהיה קצר יותר ומהיר יותר ואנו נקבל במהרה את החולצות שלנו.

כאשר אין הסכמה בין קבוצת הילדים או קבוצת בני הנוער בנוגע לסוג ההדפס שיהיה על החולצה אנחנו יכולים להיעזר באנשי העיצוב והמכירות של החברה בתהליך הבחירה והעיצוב של החולצות שלנו. עבודה זאת נכונה לכל תהליך של הדפסה על חולצות ולא רק לתהליך של הדפסה על חולצות כדורסל. רובנו רוצים שהחולצות שלנו יהיו ייצוגיות, אסתטיות וייצגו אותנו באור חיובי. הרבה פעמים אנשים מתרשמים מאתנו לפי הבגדים או החולצות אותן אנחנו לובשים. חשוב להתאים את סוג החולצה לאירוע בו לובשים אותה. כך למשל הדפסה על חולצות כדורסל לקבוצות ילדים ונוער תהיה שונה במהותה מהדפסה על חולצות כדורסל לקבוצות מקצועניות או קבוצות של אנשים מבוגרים.

רוב הילדים אוהבים מאוד את חולצות הכדורסל שלהם והם שומרים עליהן מכל משמר. הם מוקירים אותן ולובשים אותן בגאווה. בשביל רבים מהם חולצות הכדורסל וההשתייכות לקבוצת השווים להם מהווים חלק חשוב מאוד מהביטחון העצמי ותחושת הערך העצמית. חולצות הכדורסל מחזקות להם את הביטחון בכך שהן מגדירות את הזהות שלהם. לכן חשוב מאוד שההדפסה על חולצות הכדורסל תעשה בשיקול דעת ותכנון מראש.

הדפסה על חולצות כדורסל ככלי מגבש

הדפסה על חולצות כדורסל יכולה להיות כלי מגבש לכל קבוצת כדורסל באשר היא. חולצות זהות לכל חברי הקבוצה או מדים קבוצתיים גורמים לתחושה של זהות והזדהות בין חברי הקבוצה. על חברי קבוצת הכדורסל לשחק ביחד על המגרש, לנצח את היריבים ולהצליח במשימה המשותפת של משחק קבוצתי. החולצות אותן לובשים שחקני הקבוצה מסייעות להם במהלך המשחק. הן מסייעות להם לזהות את שחקני הקבוצה במצבי לחץ ולהיבדל משחקני הקבוצה היריבה. במהלך המשחק חשוב מאוד ששחקני הקבוצה יהיו מלוכדים וידעו לעבוד בשיתוף אחד עם השני במצבים מכריעים על מנת שיכולו לנצח. האחדות של התלבושת של חברי הקבוצה גורמת גם לאחדות על המגרש במהלך המשחק עצמו.

הדפסה על חולצות כדורסל יכולה להיות גם מקור לעשייה משותפת של חברי  הקבוצה. הבחירה של ההדפס לחולצות יכולה להיות תהליך שבו כל חברי הקבוצה לוקחים חלק. חברי הקבוצה יכולים להתלבט ביחד איזה הדפס הכי ייצג את החברה, באיזה צבע כדאי שתהיה חולצה וגם איזה כיתוב יופיע על החולצה. קבוצות רבות בוחרות לשים על החולצה לא רק את סמלי הקבוצה ומספר השחקן אלא גם את שם הספונסר של הקבוצה. כך הספונסר שתומך בקבוצה זוכה לפרסום והקבוצה זוכה לתמיכה כספית וכלכלית.

הדפסה על חולצות כדורסל טרנדים ומגמות

בתחום של הדפסה על חולצות כדורסל יש הרבה טרנדים ומגמות. מספר המגמות והטרנדים רב כל כך ולא ניתן למנות את כולם. אולם, הטרנד העיקרי הוא לבחור חולצה והדפס שיציגו בנאמנה את הערכים וההיסטוריה של הקבוצה. כך קבוצות הפועל בוחרות בדרך כלל בחולצות אדומות למדי השחקנים, כזכר לקשר של הקבוצה לפועלים הסוציאליסטים שסמלם היה הצבע האדום. חולצות כדורסל יותר מכל דבר אחר הן חלק מההיסטוריה והמיתוס של הקבוצה. החולצות נושאות של גביהן את הניצחונות, ההפסדים והדרמות ששחקני הקבוצה ידעו במהלך המשחקים ומחוץ למגרש.

הדפסה על חולצות כדורסל היא מלאכת מחשבת שיכולה להשפיע בדרכים עקיפות על הדרך שבה הקבוצה משחקת. כאשר השחקנים מזדהים עם ההדפס שיש על החולצות, עם מספר השחקן שלהם ועם הצבע של החולצה הם יכולים לתפקד טוב יותר על המגרש. בעזרת האמונה והביטחון וכמובן בעזרת החולצות הם יכולים להוביל את הקבוצה לניצחון אחר ניצחון. ניתן לומר אם כן, שכל הדפסה על חולצות כדורסל יכולה ליצור בשביל קבוצות רבות דפוס של ניצחון או הפסד.

סיכום או מה הקשר בין הדפסה על חולצות כדורסל ואוהדי ספורט

לסיכום, אפשר לומר, שאחד הדברים הכי חשובים בתחום של הדפסה על חולצות כדורסל הוא היחס של האוהדים להדפס. כאשר האוהדים מזדהים ואוהבים את מדי הקבוצה הם מעודדים את הקבוצה יותר, מגיעים ליותר משחקים ותומכים בקבוצה בין אם היא מנצחת או מפסידה.

כאשר הקבוצה שלנו באה לבחור הדפס לחולצות כדורסל שלנו חשוב שניקח בחשבון את כל התחומים מהתחום העיצובי ועד התחום הערכי. ההדפס של החולצה הקבוצתית יכול לסייע לגיבוש הקבוצה שלנו. קבוצה מגובשת תנצח ביותר משחקים ותצליח בליגה בה היא משחקת. כאשר הקבוצה מגיעה להישגים גבוהים השחקנים והאוהדים כאחד מרוצים ומרגישים טוב. ניתן לומר שהתחום של הדפסה על חולצות הוא תחום עשיר מאוד ומגוון וכדאי לנו להשקיע בו רבות.

ככל שנשקיע יותר בתחום של הדפסה על חולצות כדורסל כך הקבוצה שלנו תהיה חזקה יותר. אולם, החוזק של הקבוצה לא נמדד רק לפי הנצחנות שלה אלא גם באווירה הקבוצתית בעת הפסדים וזמנים קשים. חולצות הכדורסל מהוות סמל לאווירה הקבוצתית ולחוסן של הקבוצה. כאשר אנחנו משקיעים בהכנה של חולצות עם הדפס לקבוצה שלנו חשוב שניקח בחשבון מספר מדדים. צריך לקחת בחשבון את הצבע, סוג הבד, הכיתוב וההדפס שיופיעו על החולצה. העיצוב של החולצה הוא לא תהליך פשוט, והוא עלול לקחת הרבה זמן. על ההדפס של החולצה שנבחר להתאים במיוחד לקבוצה שלנו ולרוח שלה.

למזלנו, אנחנו לא צריכים להתמודד לבד עם עיצוב החולצה ותהליך הייצור שלה. כל שעלינו לעשות הוא לפנות לחברה המתמחה בהדפסה על חולצות. החברה תסייע לנו בכל שלבי התהליך מהתחלתו ועד סופו. כל שעלינו לעשות הוא ליהנות מהמוצר הסופי- חולצת כדורסל שתביא גאווה לנו ולקבוצה שלנו. על השחקנים בקבוצה לחוש גאווה כאשר הם לובשים את חולצת הקבוצה. ההדפסה על חולצות הכדורסל שנבחר תהיה גורם מכריע בתחושת הגאווה של השחקנים. ספורט הוא אמנם משחק אבל יש לו גם צדדים רציניים ולמשחק הכדורסל במיוחד יש מאפיינים חשובים שצריך לקחת ברצינות. אחד ממאפיינים אלו הוא המדים של הקבוצה.