צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...
SALOGN HATONA 1

חולצות לחתונה

הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים. בשביל כל אחד ואחת החתונה היא אירוע של פעם בחיים גדול וחשוב מכל אירוע אחר. כאשר אנחנו מתחתנים אנחנו חווים התרגשות רבה ואנחנו רוצים שכל האורחים יזכרו את השמחה שלנו לטובה. כולנו רוצים שהחתונה שלנו תהיה אירוע שכולם יזכרו וידברו עליה במשך שנים רבות. הדפסה של חולצות לחתונה יכולה להיות מזכרת מהחתונה שלנו. זוהי מזכרת ייחודית שתשמח גם אותנו וגם את האורחים שלנו. על החולצות המודפסות לחתונה ניתן להדפיס משפטים לחתונה שנוסחו במיוחד לנו. משפטים לחתונה הם משפטים מצחיקים, מקוריים שתורמים לאווירה הטובה ולהומור באירוע שלנו.
כאשר אנחנו משקיעים בתחום של הדפסות על חולצות לחתונה אנחנו משקיעים למעשה בהצלחה של האירוע שלנו. כאשר כל האורחים שלנו מקבלים חולצה מודפסת או חולצה שיש עליה הדפס מיוחד הם מקבלים מזכרת ומתנה מהאירוע שלנו. חולצות מודפסות לחתונה הן הדרך שלנו לתת בחזרה לאוהבים ולאורחים שלנו. הנתינה חזרה גם באירוע כמו החתונה שלנו היא ערך עליון שיגרום לנו להתחיל את החיים המשותפים שלנו ברגל ימין.

הדפסת חולצות לחתונה – לאירוע של פעם בחיים

כל חתונה היא אירוע ייחודי ומיוחד. חתונה היא אירוע בו שני אוהבים מתאחדים וממזגים את החיים שלהם אלו באלו. בחתונה אנחנו שמחים מאוד ונמצאים באופוריה של ממש. משפטים לסוגים שונים של חולצות חתונה יכולים הרבה פעמים לבטא את התחושה הנהדרת שלנו. כך למשל משפטים שמופיעים על חולצות חתונה כמו "אני בעננים" או אני "ברקיע השביעי" מבטאים את השמחה הרבהPOTO HATONA 2 והאושר שהכלה והחתן חווים בחופה.
הדפסות על חולצות לחתונה הפכו בשנים האחרונות למאוד פופולריות. זוגות רבים משקיעים מעל ומעבר בחתונה שלהם בתקווה שהיא תהיה אירוע בלתי נשכח לכל מי שנוכח בו. חתונה היא אירוע של פעם בחיים. היא אירוע בו אנחנו קובעים את שארית חיינו. החולצות שאנחנו לובשים בחתונה יכולות לבטא בצורה הומוריסטית וחיובית את גודל אירוע החתונה שלנו. כך, משפטים לחולצות כמו "החתונה הכי טובה אי פעם" משרים אווירה חיובית ונעימה באירוע.

חולצות לחתן – הזכות לבחור ביופי

חולצות לחתן יכולות להיות גם חולצות מודפסות. משפטים לחולצות לחתונה יכולים להביע את שמחה הרבה שהחתן מרגיש באירוע. כך למשל על החולצה של החתן יכול להופיע המשפט "היום המאושר בחיי". משפט זה למעשה מבטא ומחצין את הרגשות של החתן בעת החופה שלו. למרות, שנהוג לחשוב שהכלה היא המרכז של כל חתונה באשר היא, החתן לא פחות חשוב ולא פחות מרכזי ממנה. חתונה היא אירוע של שניים בה גם לחתן וגם לכלה מעמד שווה. כאשר החתן משקיע בחולצה שלו ובוחר בין הסוגים השונים של חולצות לחתן, את החולצה שהכי מוצאת חן בעיניו, החתונה כולה משודרגת והופכת למוצלחת יותר.

הדפסת חולצות לחתונה – להכניס את האורחים לאירוע

הדפסות על חולצות לחתונה מכניסות למעשה את האורחים באירוע לאווירה שלו. החולצות משפרות את האווירה בחתונה והופכות אותה לשמחה יותר וליותר צעירה ועדכנית. הדפסות על חולצות לחתונה הפכו להיות מאוד אופנתיות בשנים האחרונות. הן מאוד פופולריות בקרב זוגות מכל הגילאים שמתחתנים. כל זוג שמתחתן רוצה שהחתונה שלו תהיה אירוע ברמה גבוהה.
האיכות של החתונה שלנו לא נקבעת רק על ידי האוכל, האולם, המוזיקה ועיצוב השולחנות בארוחה החגיגית. מה שהחתן והכלה לובשים בחתונה קובעת גם את האיכות של האירוע ואת האווירה שלו. חתונה שהחתן והאורחים בה לובשים חולצות מודפסות שיש עליהן משפטים מצחיקים לחתונה כמו "אין החזרות" או "עכשיו ולעולם" היא חתונה שיכולה להיות מאוד מוצלחת מבחינת האווירה שתהיה בה.

הדפסה על חולצות לחתונה – לחתונה ייחודית ואותנטית

רעיונות מקוריים לחתונה יכולים להפוך גם את החתונה שלנו לאירוע ייחודי ואותנטי מאוד. כמו שאף זוג אינו דומה לזוג אחר והוא מיוחד וייחודי כך גם כל חתונה היא חתונה ייחודית ואותנטית. יש מגוון רחב מאוד של רעיונות לחתונה מקורית. כך למשל רעיון מקורי לחתונה יכול להיות קשור למיקום בו החתונה תתקיים. יש אנשים למשל שמתחתנים על שפת הים ויש אנשים שמתחתנים על גבי צוק לאור שקיעה. גם הקייטרינג של האירוע יכול להיות מקורי. יש אנשים שבוחרים שהאוכל בחתונה שלהם יהיה על בסיס של פירות או חלב ולאו דווקא בשרי.
כמו שיש רעיונות מקוריים לחתונה בתחום האוכל והמיקום כך יש רעיונות מקוריים לחתונה גם בתחום הלבוש. יש חתנים שבוחרים לא ללבוש בחתונה חליפה עם עניבה אלא חולצה עם הדפס מקורי. חולצה עם הדפס מקורי לחתן יכולה להיות עם משפטים מצחיקים לחתונה או אם משפטים רומנטיים.

חולצות מצחיקות לחתונה – לצחוק כל הדרך לחופה....

חולצות מצחיקות לחתונה יאפשרו לנו לצחוק כל הדרך לחופה. אין דבר טוב יותר מאשר להתחתן באווירה של צחוק והומור. כאשר אנחנו מתחתנים באווירה טובה אנחנו יכולים להיות בטוחים שגם חיי הנישואין שלנו יתקיימו באווירה טובה של חברות, שותפות והומור. כל זוג מתחתן בדרך המקורית לו. קיימים הרבה מאוד רעיונות מקוריים לחתונה. אם גם אנחנו רוצים שהחתונה שלנו תהיה מקורית כל שעלינו לעשות הוא לשבת עם בן או בת הזוג שלנו ולתכנן את חתונת החולמות שלנו. בחתונת החולמות שלנו כל שעלינו לעשות הוא לתכנן חתונה שבה נהיה אנו עצמנו, בלי מסכות ובלי לרצות את ההורים שלנו ואת האורחים השונים.
המקור של רעיונות לחתונה מקורית הם רבים כמספר האנשים שבאים בברית הנישואין כל שנה. כאשר אנחנו מתחתנים אנחנו מתכננים את מהלך החיים שלנו. אנו קובעים מסגרת לחיים שלנו- מסגרת זוגית תומכת ומחייבת. המסגרת הזוגית שלנו תבטיח את האושר שלנו ואת תחושת הביטחון שנרגיש בחיים שלנו. מסגרת זו היא מסגרת שהייתה קיימת מאז אדם וחווה. היא מסגרת שמסייעת לנו להקים משפחה ולחיות חיים מספקים ומאושרים. לכן, חשוב מאוד להשקיע בחתונה שהיא שער הכניסה לחיי הנישואין.

חולצות מודפסות לחתונה – למה כדאי לנו להשקיע בהם

כדאי לנו מאוד להשקיע בחולצות מודפסות לחתונה. חולצות מודפסות לחתונה יכולות להוסיף הרבה לכל חתונה. החולצות המודפסות תורמות לייחוד של האירוע ולתחושת הגיבוש בין האורחים. כאשר כל האורחים מקבלים אותה חולצה מודפסת בחתונה שלנו הם מקבלים ערך מוסף. כל פעם שהם ילבשו את החולצה המודפסת מהחתונה שלנו הם ייזכרו את האירוע שלנו ויזכרו כמה הוא היה מיוחד ושמח.
כאשר, אנחנו בוחרים חולצה מודפסת לחתונה שלנו חשוב שנבחר להדפיס עליה משפטים מיוחדים לחולצות לחתונה. משפטים לחולצות לחתונה הם משפטים מאוד איכותיים. אנחנו יכולים לבחור איזה משפטים אנחנו רוצים שיהיו מודפסים על החולצות לחתונה שלנו. כך למשל אנחנו יכולים לבחור משפט בו השמות שלנו עם לב והמילה לנצח. אנחנו יכולים גם לבחור שההזמנה לחתונה שלנו תהיה מודפסת על החולצה ואנחנו יכולים גם לבחור שהחולצה המודפסת תהיה מצחיקה במיוחד. לסיכום, אפשר לומר, שהדפסה על חולצות לחתונה היא תחום שמתפתח וצומח כל הזמן. יותר ויותר זוגות בוחרים להדפיס על חולצות לחתונה שלהם. הם עושים זאת באהבה רבה ושמחה.

בשבילנו שביעות הרצון של הלקוחות היא לפני הכול! אנו נעשה הכול בשביל שתהיו מרוצים ותקבלו חולצות לחתונה שיהיה לכם נעים ושמח ללבוש לאירוע של פעם בחיים!  אנו תמיד כאן בשבילכם, בכל מזג אוויר, לאורך כל השנה.

אנו נשמח להעניק לכם שירות ושאתם תיהנו מאיכות
זוהי מזכרת ייחודית מחתונתכם...

בבקשה להנחות את שירות הלקוחות דרך האתר שלנו. לחץ על הקישור שלמטה כדי לעבור  למיקוד המוצר והצבע ובכדי לשאול שאלה ספציפית, ואנחנו נוכל לספק לך את השירות הטוב ביותר. לחץ לקטלוג חולצות >>

      לא יודעים מה לבחור? לא יודעים מה להחליט?
    רוצים להתמקד ולהתבונן במבחר חולצות בקטלוג?

       לחץ למעבר למיקוד    חולצות אמריקאיות   בקטלוג >>>
        לחץ למעבר למיקוד    חולצות דרייפיט
    בקטלוג >>>
         לחץ למעבר למיקוד   חולצות טריקו     בקטלוג >>>


רוצים גם ליהנות מהדפס על חולצות במחיר פיצוץ?  
amrikeit 5
        תזמינו כבר עכשיו חולצות מעוצבות עם הדפס על חולצות.
amrikeit 4
אצלנו כדאי לכם זה משתלם!