צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...

חולצות מצחיקות

לכל אירוע יש רציני וצד עם הומור. כאשר אנחנו הולכים לאירוע כמו חתונה אוהבים מאוד להתרגש ולהזיל כמה דמעות של אושר, אבל רובנו גם מאוד נהנים לצחוק ולשמוח בשמחת הזוג הטרי. חולצות מצחיקות לחתונות יכולות לעזור לנו להפוך את האווירה של החתונה לשמחה יותר ומצחיקה. חולצות בעלות הדפס מצחיק כמו "חתונה – חניה לכל החיים" יכולות להכניס מעט הומור וקלילות לכל חתונה. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים להדפיס על חולצות משפטים מצחיקים לחתונה שלהם. החולצות המצחיקות מעניקות לחתונה תחושה רעננה וצעירה שאף אחד לא נשאר אדיש אליה. החולצות הן לא רק מצחיקות אלא גם שנונות מאוד. חולצות מצחיקות הן הבחירה הטובה ביותר לכל אירוע ולכל חתונה.
לקטלוג חולצות >

חולצות מצחיקות לבר מצווה

חולצות מצחיקות יכולות להתאים מאוד גם לבר מצווה. בחגיגת הבר מצווה אורחים רבים בעלי רקע וגיל שונה מתקבצים ביחד. האורחים בחגיגות הבר מצווה כוללים את משפחת חתן המצווה, את החברים של ההורים וגם את החברים של חתן המצווה עצמו. בשביל לשבור את הקרח בין כל האורחים כדאי להדפיס על חולצות מצחיקות כמו "בפעם הבאה שנתראה הוא ישבור את הכוס" או "בר מצווה בטח, אבל לבר אסור לו להתקרב!". אפשר לכתוב גם משפטים כמו "בר מצווה ובר דעת אלה שני מושגים שלא הולכים ביחד!". בסופו של דבר אין זה ממש משנה איזה חולצה נבחר לחגיגת בר המצווה של הבן שלנו מה שחשוב זה שהחולצה תהיה מצחיקה ותעניק למסיבה שלנו אווירה שמחה ומלהיבה.  הדפסה על חולצות לבר מצווה

חולצות מצחיקות למסיבת רווקים

חולצות מצחיקות מתאימות מאוד גם למסיבות רווקים. בחולצות מצחיקות למסיבות רווקים אפשר לכתוב משפטים כמו "חתן השמחה מתאבל על הרווקות", או "חתן מותר לשבור את הכוס, אבל את הכלים עם חמותך תיזהר לא לשבור", או "קול חתן וקול כלה, כל אחד והתקווה לשחרור מוקדם".

לסיכום, אפשר לומר, שחולצות מצחיקות יכולות לשפר את האווירה בכל סוגי האירועים. החולצות המצחיקות יעניקו גם לאירוע שלנו ייחוד ואופי מיוחד שיגרום לכל האורחים הנוכחים בו לזכור אותו למשך שנים רבות.
לקטלוג חולצות >