שירות

מידע כללי

כובעי מצחייה בייסבול

כובעי מצחייה בייסבול
כובע בייסבול הוא כובע מצחייה, אשר מגן על הראש בכמה דרכים. הכובע מגן לנו על העיניים, ואיזור כיפת הראש. כובע בייסבול יעיל מאוד בהגנה מפני קרני השמש. ניתן להשתמש בכובע בפעילויות רבות כגון, עבודה ופעילות יומיומית, פרסום, הפגנות, טיולים, פעולות ספורט, ימי כיף וימי גיבוש בצה"ל. הכובע הוא נוח וקל לנשיאה. ניתן להשתמש בו פעמים רבות, לכבס אותו, ולהשתמש בו שוב.

יתרונות הכובע

לכובע מצחייה בייסבול יש יתרונות רבים. הוא כובע קל ונוח, שיכול לשמש במהלך משחקי ספורט. הכובע יכול להגן עלינו במהלך שעות המשחק החמות. הכובע משמש גם עובדים שעובדים שעות רבות בשמש, הכובע הוא רב שימושי, ניתן להשתמש בו, ולאחר מכן לכבס אותו. הכובע העשוי בד כותנה, והוא בעל הגנה של 5 פנלים המונעת מאתנו להזיע.

הדפסה על כובעים

ניתן לקבל כובע בייסבול בהדפסה בהתאמה אישית. הכובע קיים בצבעים שונים, שלכל אחד מהם ניתן להוסיף הדפסה. ההדפסה יכולה להיות כל סמל אשר רוצים. זה יכול להיות של להקה אשר אנחנו אוהבים, או מועדון ספורט או תכנית טלוויזיה שאנחנו מעריצים. ההדפסה נעשית בהתאם לבקשה של כל לקוח, אשר בוחר את אופי ההדפסה וצבעה. הכובע הוא כובע איכותי ואופנתי מאוד, אשר יחד עם הצבע וההדפסה המתאימים יכול לגרום לתחושת גאווה גדולה אצל האדם אשר לובש אותו.

כדאיות הקנייה של כובעים

כדאי מאוד לקנות כובע בייסבול מכותנה. הוא מגן מפני השמש, וניתן להשתמש בו במהלך פעילות ספורט. ילדים ובני נוער אשר משחקים בייסבול או כדורגל במהלך מפגש חברתי, יחושו גאווה רבה, אם ילבשו את הכובע בדומה לשחקני ספורט.  הכובע עשוי מכותנה נעימה, מחמם את הראש ויוצר תחושת רכות. הכובע הוא כובע אופנתי שניתן לקנות אותו בצבעים שונים וליצור עליו הדפסה בהתאם לטעם.
kova bysbol - 25kova bysbol - 35kova bysbol - 4kova bysbol - 16kova bysbol - 58kova bysbol - 10pgkova bysbol - 65kova bysbol - 7jpg5kova bysbol - 8pg9kova bysbol - 9pg4kova bysbol - 11pgkova bysbol - 12pgkova bysbol - 13pgkova bysbol - 14pgkova bysbol - 15pg
יש לכם שאלה אודות מוצר זה?

תיאור

מעוניינים לקבוע את המחיר ולדעת איך זה עובד מהיום ?

קראו את הפרטים בהרחבה לפי שיטת המחירים החדשה.
lkvoea mhir 1
מספר קטלוגי של המוצר: 00009