צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

מידע כללי

כובעים


תודה על כך שפינת/ם מספר דקות מזמנכם החופשי כדי לבקרנו ולהיכנס לאתר הבית של בר-אילן הלבשה המתמחה בייצור כובעים ,הדפסות כובעים ועוד. אחד ממוצריה העיקריים של חברתנו עליו נשען העסק שלנו ויש לו משקל רב להצלחתו של העסק, הוא נושא כובעים, אנו עומדים להציג בפניכם פרק המתרכז סביב , הנושא כובעים, הסבר מפורט וידע רב בנושא כובעים, מומלץ מאוד להקשיב ולהבין.

בפרק זה מוצגים פרטים חשובים מאוד שלא הכרתם וכנראה שלא ידעתם, וכשיום יבוא ותזמינו את המוצר הזה שהוא כובעים או לחילופין כובעים מודפסים יתאפשר לכם לדעת יותר על המילה כובעים.

כובע הוא פריט לבוש המשמש להגנה מפני השמש, אך לעתים קרובות חורג מעט ממטרתו המקורית, ומשמש למטרות אחרות כגון: אופנה, יופי,פרסום, כחלק ממדי ארגון, וכדומה.

כובעים נעשים ממגוון רחב של חומרים: צמר, קנבס, פרווה, לבד, אריג, עור,קש ועוד. כובעי עור וכובעי קש בנויים באותה צורה, והשאר שונים רק בצורה. הם נוצרים על ידי תבנית או ביד: מרככים את האריג על ידי אדים וכשהוא מתייבש מעצבים אותו. אם עדיין האריג קשה מעצבים אותו על כמה תבניות. לכובעי הלבד קשיות ברמות משתנות, התלויות בכמות הלקה ששמו עליהם. יש כובעי צמר שניתנים לקיפול ועל ידי הכנסה לקופסתם הם חוזרים לצורה המקורית. כיוון שהחישוק של הכובע צריך להיות קשה, יש כובעים עם קופסאות מיוחדות ששומרות על צורת החישוק כשהם לא בשימוש - הן בדרך כלל בצורת גליל ועשויות מקרטון.
קטלוג כובעים

כובעים, למה כובע?

כובע הוא אופנה, אמירה וסטייל אך מעל לכל אביזר שימושי שתפקידו להגן עלינו מחשיפה ממושכת לשמש ומפגעיה למרות שאנו מרוחקים מהשמש מאה חמישים מיליון ק"מ אורה חומה וקרינתה אחראים לקיום החיים היומי על פני כדור הארץ וחושפים אותנו לסכנות הנובעות מחשיפת יתר מיקומה של מדינת ישראל לקוי הרוחב 32 צפון משפיע על מס' ימי השמש בשנה בישראל כמדינה החשופה לכ- 300 ימי שמש בשנה מקבל הכובע משמעות נוספת בייחוד עם עליית המודעות לחשיפה ממושכת לשמש ולתוצאותיה ההרסניות.

יש לציין כי ישראל מצויה במקום השלישי בעולם שבו חלה עלייה ניכרת בהתפתחות של סרטני עור למיניהם. כמות הקרינה המגיעה אלינו מתפלגת למגוון נרחב של אורכי גל אשר אינם נראים אך נזקיהם ניכרים בשטח זמן רב , בכדי למנוע זאת אנו משתמשים במגוון מוצרים: כפי שאנו נוהגים להתמרח בקרם הגנה או לחבוש משקפי שמש בקיץ הישראלי כך עולה המשמעות של הגנה על ראשינו ע"י חבישת כובעים. אלא שבחירתו של כובע בדומה לכל מותג אחר גם היא בעלת משמעות שכן יש להקפיד על בד "נושם" למניעת זיעה וגרד ,הצללה נכונה ע"י מצחייה או שוליים רחבים עפ"י השימוש או סוג העיסוק וכמובן חומרים איכותיים.

מדוע לרכוש מוצרים שלנו: בעקבות מודעות לסכנות הסביבתיות עלתה מודעות החברה לתחום ואף השתתפנו בקורס איכות הסביבה שגרם לנו לשפר את מוצרינו ולהתאימם לסביבתנו. אנו כחברה מקפידים על יישום כל הנאמר לעיל ורואים בזאת אבן מנחה לפעילותנו בתחום זה ובייצור מוצרי צריכה נוספים.
קטלוג כובעים

 

כובעי מצחייה כותנה מוברשת במיגוון צבעיםהדפסה על כובעים

  כובע אוסטרלי רחב שוליים עם שרוךכובע רחב שוליים

כובעי מצחייה בייסבול במגוון צבעים מגוון כובעים להדפסה