שירות

מידע כללי

כובעי מצחייה כותנה מוברשת

כובעי מצחייה כותנה מוברשת
כובע כותנה מוברשת הוא כובע בעל 5 פנלים שמתאים להדפסה, ניתן לקבל אותו עם 6 פנלים  המיועד לרקמה.  כובע כותנה מוברשת, הוא כובע איכותי בעל הגנה מרבית מפני השמש. ניתן להשתמש בו לפעילויות שונות כמו, ימי כיף, ימי ספורט, מפעלים וימי גיבוש לחיילים.  הכובע, הוא כובע אופנתי שניתן להדפיס עליו, כל הדפס אשר רוצים. כמו כן, ניתן לקבל אותו בצבעים שונים.

הדפסה על כובעים

על הכובעים ניתן להדפיס. ההדפסה, היא על פי טעמו האישי של הלקוח, ונעשית על פי בחירתו. ההדפסה יכולה לכלול אנימציה כלשהי, היא יכולה להיות של תוכנית טלוויזיה אהובה, של להקה אהובה ועוד. דבר בולט שניתן להדפיס עליו הוא סמל של קבוצת ספורט אהודה. היות והכובעים ניתנים בצבעים שונים, אפשר לקבל את הסמל יחד עם הצבע של המועדון. לדוגמה, אוהד הפועל תל אביב, יוכל לקנות כובע בצבע אדום, יחד עם סמל המועדון באמצע.

כובע כהגנה מפני השמש

כובעי מצחייה מכותנה מוברשת יעילים מאוד בהגנה מפני השמש. הכובע יחד עם המצחייה, בחלקו הקדמי, נותן הגנה מרבית מפני השמש. ההגנה אשר הכובע נותן, יכולה לסייע לנו מאוד בזמן טיולים, ישיבה בחוף הים וימי ספורט אשר נערכים בימי הקיץ החמים. הגנה זו, יחד עם ההדפסה יכולים לתת ללקוח כובע טוב, אשר יספק לנו הנאה מרבית ויעילות בהגנה מפני השמש.

כובע למפעלים

כובע זה יכול להיות שימושי מאוד עבור עובדים במפעלים. המפעל יכול להעניק לעובדיו, כובעי מצחייה יחד עם סמל המפעל וצבע מתאים. לדוגמה, הנהלת פריגת יכולה להעניק לעובדיה, כובעים יחד עם סמל המפעל אשר ישמשו אותם במהלך עבודתם במפעל. הכובעים יחד עם הסמל, יכולים להגביר את תחושת ההזדהות של העובדים עם המפעל, ולחזק את הזיקה כלפיו שתימשך גם לאחר פרישתם מהמפעל.
יש לכם שאלה אודות מוצר זה?

מספר קטלוגי של המוצר: 00003