שירות

מידע כללי

כובעי רשת זוהרים

כובעי רשת זוהרים הם כובעי מצחייה אווריריים בעלי פוטנציאל רב, לדוגמא: צבע הכובע הוא צבע זוהר אשר מבליט ומחזיר לנו קרן אור זוהרת בחזרה למי שמתבונן בנו מרחוק. הוא מקבל נקודת אור זוהרת בחזרה דבר אשר יכול להזהיר אותנו מפני סכנות רבות כמו לדוגמא: נהג אשר נוהג ברכבו בשעות הלילה החשוכות יוכל לזהות ע"י כך שהעובדים בכביש לובשים כובעים זוהרים, במצבים מסוימים בנוסף עם צבע הזוהר מוסיפים פסים של מחזיר אור. עובדים אשר עבודתם בין היתר לתת שרות לציבור כמו מצילים עובדי ניקיון אשר עובדים בכבישים או ברחובות לדוגמא עובד אשר מטאטא רחובות, או אנשי בזק אשר פותחים כביש, או שרותי בטחון למיניהם, עוד ועוד.... אגב מומלץ לכל נהג אשר נוהג ומחזיק ברכב בנוסף לאפוד זוהר אשר אנו מחויבים בחוק להחזיק ברכבנו, אפשר לשמור ברכב גם כובעי רשת זוהרים למקרה חרום לכלל הנוסעים ברכב.

כובעי רשת זוהרים כהגנה על הראש

בין היתר כהגנת האדם מפני קרני השמש כמות הקרינה המגיעה אלינו מתפלגת למגוון נרחב של אורכי גל אשר אינם נראים לעיין אך נזקיהם ניכרים, לכובע רשת יש מספר יתרונות שהוא מגן על מספר רב של איברים בגוף האדם לדוגמא : המצחייה הנמצאת בחלקו הקדמי של הכובע הוא מגן לנו על העיניים וכל אזור הפנים, כיפת הכובע לכוון חלקו הקדמי עד לחיבור מגן לנו על הקרקפת וגזע המוח,
כיפת הכובע לכוון חלקו האחורי עשוי מרשת הצללה אוורירית אשר מונעת לקרן לחדור מבעד לרשת ונותן לקרקפת לנשום ומונעת זיעה בנוסף למניעת זיעה וגרד כובעי רשת זוהרים נכללים בקטגוריה של כובעים איכותיים עם הגנה מרבית ואוורירית אשר נותן לנו הרגשה נעימה וכלילה מעל הראש כובעי רשת זוהרים הם בעל 5 פנל עבה המונע חדירת קרן אור השמש מבעד לרשת, כובעי רשת זוהרים ניתנים לשימוש יום יומי, לפרסום, להפגנות, לטיולים, לספורטאים, לימי כיף, ימי ספורט בצה"ל,בר מצווה לכותל. כובע קל ונוח ונעים לנשיאה - ניתן לקבל את הכובעים עם הדפסה בהתאמה אישית, בנוסף ניתן לבחור ממגוון של צבעים כתום זוהר, ירוק זוהר, צהוב זוהר.
rast zoar 103rast zoar 11rast zoar 12rast zoar 13rast zoar 14rast zoar 15
יש לכם שאלה אודות מוצר זה?

תיאור

כובעי רשת זוהרים ניתן לקבל בשני סוגי

א. כאשר הכובע כולו בצבע אחד : כתום זוהר, ירוק זוהר, צהוב זוהר,
ב. כאשר כובעי רשת זוהרים מגיעים בשני צבעים לכובע, בחלקו האחורי הרשת ובחלקו הקדמי המצחייה הם בצבע זוהר, ובחלק הקדמי בד ספוג נושם בצבע לבן שזה מקום ההדפסה, ומתכתב רשת באותו הצבע של הכובע שהו זוהר, כובעים אלו הם כובעים איכותיים מאוד.

לחץ למחירון כובעי רשת >>>
מספר קטלוגי של המוצר: