צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...

Hats Network
כובעי רשת

                                           בא לכם להתחדש?
   רק אצלנו מבחר כובעי רשת איכותיים במיוחד בשבילכם!
          אנו נשמח להעניק לכם חוויית קנייה חלומית....

כובעי רשת שלנו הם כובעים מותאמים אישית לטיולים, לטיולים בחוץ לארץ וליומיום, בנוסף הדפסה על כובעי רשת.

הקיץ בישראל הוא קיץ חם מאוד. בקיץ בארץ השמש קופחת על העורף ועל הראש, אנחנו מזיעים ואנחנו סובלים מחום. כובעי רשת יכולים לסייע לנו בזמן שאנחנו בחוץ להתמודד עם תופעות מעין אלו. הכובע יגן עלינו מפני השמש והנזקים שלה, אורכי הגל אשר אינם נראים לעיין אך נזקיהם ניכרים. איך עלינו להתגונן מפני השמש החמה והקרינה המגיעה אלינו ואורכי הגל אשר אינם נראים לעיין האדם. כאשר אנחנו יוצאים לטיול בטבע או אפילו הולכים לשחות בים או בברכה כדאי לנו ללבוש כובע להגנת הראש, ואם כבר לובשים כובעי רשת הם הכובעים הטובים ביותר. כובעי רשת הם כובעים שיש להם רשת מאחורה אופציה אוורירית שמגנה ומקררת את העורף והקרקפת שלנו. הגנה על העורף והקרקפת מגנה עלינו מפני קבלת כוויות מהשמש, היא מגנה עלינו מפני זעה וגם מפני חום יתר.
קטלוג כובעים

כובעי רשת לטיולים מאורגנים

כובעי רשת מתאימים מאוד גם לטיולים מאורגנים. בטיולים מאורגנים אנחנו יוצאים לטיול בקבוצה עם מדריך. פעמים רבות בטיולים מאורגנים הולכים שעות רבות באתרים בתוך העיר ומחוצה לה. אנחנו מבלים שעות רבות על הרגלים תחת קרני השמש הלוהטת. כובעי רשת יגנו עלינו מפני קרני השמש, הם יאפשרו לנו ליהנות מהטיול בשלווה ובנחת מבלי לחשוש לבריאות שלנו. בזמן שאנחנו מטיילים בטיול מאורגן בארץ או בחוץ לארץ מומלץ גם להקפיד על שתייה מרובה של מים בכל יום. אם לא נשתה מספיק מים נתייבש ונרגיש לא טוב. לבישה של כובע רשת יעילה גם במניעה של התייבשות. כיפת הכובע לכוון חלקו האחורי עשוי מרשת אוורירית אשר נותן לקרקפת לנשום ומונע זיעה .בנוסף, למניעת זיעה וגרד כובע רשת נכלל בקטגוריה של salogn 4jpgכובע איכותי עם הגנה מרבית ואוורירית עם נלבש כובע רשת ונקפיד לשתות כמות מספקת של מים נהיה בטוחים גם בימים החמים ביותר.
קטלוג כובעים

כובעי רשת – קנייה מומלצת!

לסיכום, ניתן לומר שקנייה של כובעי רשת היא קנייה מומלצת מאוד. כובעים שיש בהם רשת הם כובעים אופנתיים מאוד, שהם גם מאוד תורמים לבטיחות ולבריאות שלנו בתנאי מזג אוויר חמים כמו שרב, חמסין ולחות גבוהה. את כובעים אלו ניתן ללבוש בכל מקום בעולם וליהנות מראש ועורף מוגנים. מומלץ ללבוש את כובעי הרשת במיוחד בארץ ובארצות חמות במיוחד כי הם עוצבו במיוחד לאקלים של חום וחום קיצוני. פעמים רבות, הכובע שאנחנו לובשים בקיץ הוא קן ההגנה החשוב ביותר שלנו כנגד השמש. הכובע הוא האמצעי שלנו להגן על עצמנו ולעסוק באיזה פעילות שאנחנו רוצים.
קטלוג כובעים
 

הדפסה על כובעי רשת

קנייה של כובעי רשת היא קנייה חכמה. כאשר אנחנו קונים כמות גדולה של כובעי רשת אנחנו יכולים להדפיס עליהם פרסומת לחברה שלנו. לדוגמא: עבודות לקוחות - כובעי רשת. אנחנו יכולים למשל להדפיס על הכובעים משפט כמו "עסק כמו שלנו דואג תמיד לאיכות ושירות מותאם אישית". הדפסה על כובעי רשת יכולה להתאים מאוד גם לוועדי עובדים. כל וועד עובדים מחלק מתנות לחברי הוועד. אנחנו יכולים להעניק לכל אחד מחברי הוועד המקצועי שלנו כובע רשת איכותי. המשפט שאנחנו יכולים לכתוב על ידי הדפסה על כובעי רשת יכול להיות משפט קצר אך קולע כמו: "הוועד שלך תמיד אתך" או "הוועד שלך שומר לך על הגב". הדפסה על כובעי רשת יכולה להתאים לכל אחד ואחת מאתנו בעבודה או בחיק המשפחה. אנחנו לא חייבים להדפיס על הכובעים בשביל העבודה שלנו, אנחנו יכולים להדפיס עליהם גם בשביל החברים שלנו, למועדונים ולמסיבות נוער לחוויה בפריט כובעים מודפסים, או בשביל המשפחה שלנו. לסיכום, ניתן לומר שהדפסה על כובעי רשת יכולה להוסיף הרבה צבע ושמחה לחיים המקצועיים ולחיים האישיים שלנו.
קטלוג כובעים
לחץ למיקוד
כובעי רשת זוהרים בקטלוג>>

אמרתם כובע רשת ? בנוסף עוד על המקום 

רוצים גם ליהנות מכובעי רשת במחיר פיצוץ?  

salogn 5
   תזמינו כבר עכשיו כובעים אצלנו כדאי לכם זה משתלם!
salogn 6