שירות

מידע כללי

כובע דריי פיט

כובע דריי פיט כובע מבד שנושם...

כובע דריי פיט הוא הוא כובע מבד נושם. כובע זה הוא הכובע האידאלי למי שעושה ספורט ונמאס לו מכובעים שלא סופגים את הזיעה שלו. כובע דריי פיט יספוג את הזיעה שלנו ויעניק לנו תחושה טובה יותר במהלך הפעילות הספורטיבית שלנו כמו למשל בשחייה או ברכיבה על אופניים. אחרי שנתאמן פעם אחת עם כובע זה לראשנו לא נוכל לחזור ולהתאמן בלעדיו. חוויית האימון עם כובע שהוא דריי פיט היא נהדרת, נעימה וזורמת. כובע זה יסייע לנו להתאמן בצורה טובה יותר, יעילה יותר ואיכותית יותר.

כובע דריי פיט – כובע במיוחד להליכה בערב...

כובע דריי פיט הוא כובע שמתאים ונועד במיוחד להליכה בערב. כאשר אנחנו הולכים הליכה ספורטיבית בערב יכול להיות לנו קר בגלל השעה המאוחרת יחסית, במהלך ההליכה אנחנו מזיעים ואז אנחנו יכולים להתקרר בגלל ההבדל הקיצוני בין החום והקור. כובע דריי פיט ימנע מאתנו להתקרר כי הוא ישמור בשבילנו על טמפרטורת גף תקינה. כובע זה יאפשר לנו ליהנות מהספורט שאנחנו עושים ולשמור על הבריאות שלנו אל מול המזג האוויר ההפכפך.

כובע דריי פיט – כובע מושלם לגבר ולאישה....

כובע דריי פיט הוא כובע מושלם לגבר ולאישה. כובע זה מחמיא לצורת הראש הנשית והגברית. זהו לא רק כובע איכותי אלא הוא גם אופנתי מאוד. בחירה בכובע זה תאפשר לנו לעסוק בספורט ובאותו זמן להיראות מעולה ומטופחים. כובע זה מתאים למי שאוהב ספורט ואוהב להשקיע הרבה מאוד מחשבה במראה החיצוני שלו. ניתן ללבוש את הכובע הזה בטיולים ובאימוני כושר שונים בחוץ או בתוך חדר כושר.cova rast 1cova rast 2cova rast 3cova rast 4cova rast 5
יש לכם שאלה אודות מוצר זה?

תיאור

כובע דריי פיט הוא כובע שנעים מאוד ללבוש אותו. לכובע זה שימושים רבים. הרכב הכובע הוא 100 אחוז פוליסטיאר. זהו כובע שמתאים במיוחד להליכה בערב, לשחיות בבריכה או לנסיעה על אופניים. הבד של הכובע הוא בד נושם. ניתן לרכוש את הכובע במגוון רחב מאוד של צבעים: ירוק זית, לבן, שחור, אדום, כחול נייבי,   סגול, תכלת, כתום, צהוב ועוד... . כובע זה הוא כובע איכותי ומומלץ מאוד.
מספר קטלוגי של המוצר: