שירות

מידע כללי

כובע הברש איכותי אבזם ברזל

כובע הברש איכותי אבזם ברזל
כובע מצחייה מכותנה מוברשת, בעל 5 פנלים מתאים להדפסה, במקביל ניתן לקבל אותו עם 6 פנלים. הכובע מיועד גם לרקמה. הכובע איכותי, הוא מונע חדירת קרני אור, הוא מתאים לשימוש יום יומי, לפרסום, למפעלים, לספורטאים, לימי כיף ולימי גיבוש של יחידות. לכובע יש יתרונות רבים, ניתן להדפיס עליו, ניתן לעבוד איתו בשמש וניתן לשבת איתו בים. זהו כובע אופנתי ומרשים.

הדפסה על כובעים

על הכובע ניתן להדפיס מגוון רחב של הדפסים. ניתן לבחור בו הדפס על פי בחירה אישית, של איזושהי אנימציה, תכנית טלוויזיה או להקה אהובה. חברה אשר עוסקת בפרסום, יכולה לתת לעובדיה את הכובע יחד עם הדפס של סמל החברה או המוצר שאותו היא מפרסמת. ספורטאים יכולים לקבל הדפס יחד, עם הסמל של הקבוצה בה הם משחקים. דוגמה בולטת נוספת, היא חיילים אשר מקבלים הדפס יחד עם הסמל של היחידה בה הם משרתים.

כובע למפעלים

כובע זה מתאים מאוד לעבודה במפעלים. במפעלים רבים מקובל לתת לעובדים כובע בעל צורה זו. דוגמה בולטת, היא מפעלים למיצים, כמו פריגת ופרימור. העובדים נוהגים ללבוש כובע הברש, שעליו מודפס סמל החברה/מפעל, יחד עם תלבושת של עובדי המפעל. השילוב שבין הכובע והמפעל, מחזק בקרב העובדים את תחושת השייכות שלהם למפעל, ואת הקשר אליו.

כובע לימי כיף

כובע זה יכול לשמש מאוד בעת ימי כיף. תלמידים אשר מקבלים מבית ספרם יום כיף של בילוי בספורטק, יוכלו ללבוש את הכובע במהלך היום. כובע זה יגן על התלמידים מפני השמש, ויגביר את תחושת ההנאה שלהם. זהו כובע מגניב, אשר יכול לגרום לתלמידים גאווה רבה בלבושו. גם חיילים, בעת ימי גיבוש וחופשות, יכולים ללבוש כובע מסוג זה. זהו כובע מגבש שמגביר את תחושת השייכות.
יש לכם שאלה אודות מוצר זה?

מספר קטלוגי של המוצר: