שירות

מידע כללי

כובע להדפסה

כובע להדפסה
כובע הדפסה הוא כובע, אשר ניתן להדפיס עליו. ההדפס הוא בהתאם לטעמו האישי, של הלקוח. ההדפס יכול לסמל דברים שונים. ניתן  להדפיס על הכובע דימוי של להקה שאוהבים, של הבית ספר או של היחידה בה משרתים. ניתן לקבל את הכובע ואת ההדפסה, בצבעים שונים, וליצור התאמה בין צבע הכובע וצבע ההדפסה. כובע בעל הדפסה, הוא כובע נוח, שמגן מפני השמש, יוצר תחושת הזדהות עם הסמל שמופיע על הכובע, וחשוב מכל הוא כובע יפה ואופנתי.

הדפסה על כובעים

תחום ההדפסה על הכובעים נהיה פופולארי יותר בשנים האחרונות. ניתן לקנות כובע, וליצור עליו הדפס. ההדפס יכול להיות של להקה שאוהבים, הבית ספר, העסק בו עובדים והיחידה בה משרתים. הדפסת סמל על הכובע יכול לגרום להגברת תחושת ההזדהות של העובדים/חיילים עם יחידתם/העסק בו הם משרתים/עובדים. כמו כן, זהו כלי מצוין שיכול לגרום לקירוב בין החיילים ביחידה, או בין העובדים בעסק. מה שיכול להגביר את תחושת הלכידות.

כובע לטיול שנתי

אירוע נוסף, שאליו מתאים מאוד, הכובע בעל ההדפסה, הוא הטיול השנתי בבית הספר. בתי ספר שיוצאים לטיול שנתי, יכולים לתת לתלמידיהם כובעים מודפסים עם סמל בית הספר, או עם שם המקום והתאריך שבהם נעשה הטיול. כובע זה יצור זיכרון חיובי, עבור התלמידים שיכולים לשמור את הכובע לעוד שנים רבות לאחר מכן. התלמידים יוכלו ללכת עם הכובע במהלך שעות הטיול והוא ייתן להם הגנה מפני השמש.

כובע כמוצר שיווק

כובע עם הדפסה יכול להיות כלי מצוין לעסק, לשווק את עצמו. ניתן לשווק את העסק דרך הכובע. ניתן לתת את הכובע עם ההדפס של סמל החברה לעובדים שאיתו הם יהלכו ברחוב בזמנם הפנוי, וכך יחשפו את הציבור לעסק, ויקנו את מוצריו. דרך נוספת, היא מכירה לציבור ברחוב, בחנויות הכובעים, כובעים עם הדפס של העסק. מהלכים אלו יגרמו להגברת פרסומו של העסק והצלחתו הכלכלית.
יש לכם שאלה אודות מוצר זה?

מספר קטלוגי של המוצר: 00001