שירות

מידע כללי

כובע ליגיונר עם הגנת העורף

כובע ליגיונר עם הגנת העורף

כובע ליגיונר הוא כובע המגן על האדם מפני קרני השמש, הוא מגן מפני כמות קרינה שנזקיה ניכרים. לכובע ליגיונר יש מבנה שבו הוא מגן על מספר רב של איברים בגוף האדם. המצחייה הנמצאת בחלקו הקדמי של הכובע מגנה על העיניים ואיזור הפנים, כיפת הכובע מגנה על הקרקפת ומערכות גזע המוח, תוספת הבד בחלקו האחורי של הכובע מגנה לנו על האוזניים והעורף. בכובע ישנה רצועת כיווץ אחורית שאיתה ניתן, להתאים את הכובע לגודל הראש. הבד קליל, אוורירי ונושם, מנדף זיעה וחוסם 98% מקרני השמש המזיקים לעור.

כובע ליגיונר עונתי

כובע ליגיונר הוא כובע איכותי במיוחד, הוא כובע שמתאים בעיקר לימי הקיץ. הוא עשוי בתפור בצורה מסיבית, היתרונות של הכובע כפי שהוצגו בפסקה הקודמת, יכולים להקל עלינו בימי הקיץ החמים.  ההגנה שהכובע מספק מפני נזקי קרני השמש ומפני זיעה, יכולה לשמש אותנו בפעילויות ובצורה נוחה שאנו עושים בימי הקיץ. אנשים אשר נאלצים לעבוד בעבודה פיזית, בימים החמים, בטרם צאתם ליום העבודה יכולים להשתמש בכובע כדי להקל על סבלם. הכובע מגן מאוד מפני השמש, ומומלץ מאוד להשתמש בו בפעילויות שעושים בקיץ, כמו עבודות גינון, חקלאים אשר עובדים בשדות, ועוד חברות ובעלי מקצוע אשר בעמלם הם חשופים לקרני השמש.

כובע ליגיונר לטיול שנתי

כובע ליגיונר, יכול להיות שימושי מאוד לטיולים שנתיים של בית הספר. תלמידים אשר יוצאים לטיול השנתי, נאלצים לטייל ולהסתובב שעות רבות בשמש החמה, בימי הקיץ החמים. ההגנה שהכובע נותן, מפני זיעה ומפני קרני השמש, יכולה לעזור לתלמידים לעבור את השעות הללו בקלות רבה יותר. כל זה יעשה לתלמידים טיול נעים ונוח יותר, עם פחות סכנה לקבל מכת שמש. הכובע גם אופנתי והתלמידים יוכלו להראות לחבריהם את מראהו המצודד של הכובע.

כובע ליגיונר לים

כובע ליגיונר, מתאים מאוד גם לבילוי בים. במהלך הבילוי בים, נחשף אדם מאוד לקרני השמש. ההגנה שהכובע מספק מפני קרני השמש, יכולה להועיל מאוד לעזור להעביר את הבילוי בים מבלי להיפגע מקרני השמש. לבישת הכובע, יחד עם קרם הגנה ושתייה מרובה של מים, יכולה לעזור לנו בעת שאנו מבלים בים בימי הקיץ החמים.
יש לכם שאלה אודות מוצר זה?

תיאור

כובע ליגיונר הוא כובע איכותי ומסיבי מכל הבחינות. לכובע זה יש שני סוגים , יש סוג שעשוי מהרכב בד של 100% כותנה והסוג השני הוא . הרכב בד פוליאסטר שהוא 35 אחוז פוליאסטר ו-70 אחוז כותנה. ניתן להתאים את הכובע שאנחנו קונים לצרכים שלנו ולקנות אותו בכל צבע שנרצה לפי הצורך, מומלץ בצבעים בהירים בכדי להמנע מיתר חום, הכובע מגיע במגוון צבעים, צהוב זוהר, כתום זוהר, כחול ניבי, כחול רויאל, שחור, בז', וחקי,
מספר קטלוגי של המוצר: 00004