שירות

מידע כללי

כובע מגבעת

כובע מגבעת מודפס – במיוחד בשבילך!

הקיץ הגיע ואתו הגיעה קולקציית כובעים מדליקה. כובע מגבעת מודפס הוא כובע בצורת מגבעת שניתן להדפיס עליו הדפסים מגניבים ויפים. כובע זה מתאים במיוחד בשבילך! הוא מתאים לכל אישה שרוצה להיראות מעולה ואופנתי. את הכובע ניתן להתאים לתלבושת שלנו. אפשר ללבוש אותו עם שמלה, עם חצאית וחולצה וגם עם מכנס וחולצה. את הכובע אנחנו יכולים ללבוש לכל מקום מיציאה עם החברות לקניות ועד חופשה משפחתית באילת. הכובע גם יפה וגם מגן עלינו מפני השמש.

כובע מגבעת מודפס – למסיבות במועדונים ובחוף הים...

כובע מגבעת מודפס מתאים מאוד למסיבות במועדונים ובחוף הים. כאשר אנחנו יוצאות למסיבה במועדון ואנחנו רוצות להיראות מעולה אנחנו יכולות ללבוש את הכובע ומיד להיות במרכז העניינים. הכובע מתאים מאוד לאווירה של מסיבות רווקות וגם ליציאה עם החבר או החברות לפאב בשביל לשתות כיס בירה. כובע זה יעניק לנו הופעה בלתי נשכחת ומפתיעה שתגרום לנו לגנוב את ההצגה ולקבל את כל תשומת הלב שרק חלמנו עליה.

כובע מגבעת מודפס – כובע אלגנטי לאירועים מיוחדים וטיולים

כובע מגבעת מודפס הוא כובע שאנחנו יכולים להדפיס עליו כל הדפס שאנחנו רוצים מהדפס בדוגמת זברה ועד הדפס של עיניים. הכובע הוא כובע מאוד אלגנטי ומאוד נוח. ניתן ללבוש אותו לאירועים מיוחדים כמו חתונות, בריתות וגם בבת המצווה. אנחנו יכולים ללבוש את הכובע לטיולים בחיק הטבע או לטיול בחוץ לארץ בעיר כמו רומא או פריז. אם אנחנו רוצים מראה איכותי, עדכני ורענן שיגרום לנו להיראות צעירים כדאי לנו ללבוש אותו.
cova migbat 1cova migbat 2cova migbat 3cova migbat 4cova migbat 5cova migbat 6cova migbat 7
יש לכם שאלה אודות מוצר זה?

תיאור

כובע מגבעת מודפס מגיע במגוון צבעים. הוא מגיע בצבע ירוק, כחול, לבן, אפור, שחור, כתום, ורוד, תכלת, ירוק בהיר, צהוב ועוד... . על הכובע אנחנו יכולים להדפיס איזה הדפס שאנחנו רוצים בהתאמה אישית ובעיצוב אישי. אנחנו יכולים להדפיס עליו ציורים של חתולים, של נקודות קטנות, של לבבות, של פסים, של משולשים, של ציור של שפתיים, של צורת ספירלה ושל כל דבר שמוצא חן בעינינו. את הכובע ניתן ללבוש בכל מקום לאורך כל השנה.
מספר קטלוגי של המוצר: