שירות

מידע כללי

כובע מצחייה מהודר

כובע מצחייה מהודר
כובע מצחייה מהודר, הוא כובע אופנתי אשר נושא מצחייה מקדימה ונחשב לאחד הכובעים הפופולרים ביותר. את הכובע ניתן לקבל, בגדלים וצבעים שונים, לדוגמה צבע ירוק כמו בקטלוג. ניתן להתאים אותו על פי טעם, ואהבה אישית. יש כאלה אשר ירצו להוסיף לכובע, לוגו או סמל אנימציה אשר דרכם יוכלו להביע את אהבתם ללהקה או תכנית טלוויזיה המועדפים עליהם במיוחד.

מידות הכובע

את הכובע ניתן לקבל בגדלים ומידות שונות. כובע מצחייה, נושא בחלקו האחורי סקוטש אשר איתו ניתן להתאים את הכובע לגודל הראש. המידות השונות מיועדות לאנשים השונים אשר להם הכובע יכול להתאים. החל מילדים ובני נוער, אשר ירצו ללכת עם כובע מצחייה כדי ליצור לעצמם מראה מגניב ואופנתי או אנשים מבוגרים, אשר אוהבים כובעים ורוצים ללכת עם הכובע.

יתרונות הכובע

לכובע מצחייה יש יתרונות רבים.  הכובע יפה, ויכול לתרום לתחושתו של האדם לגבי מראהו כאשר הוא נושא אותו. הכובע יכול ליצור תחושת הזדהות עם קבוצה או רעיון. מלבד הלוגואים לתוכניות טלוויזיה אשר הוזכרו קודם, כובע מצחייה בצבע ירוק הוא צבעה של קבוצת הכדורגל מכבי חיפה. לאוהד מכבי חיפה אשר הולך יחד עם הכובע, יכול הכובע להעצים את תחושת ההזדהות שלו יחד עם הקבוצה. ניתן ללכת למשחקים יחד עם הכובע הירוק, בתוספת הסמל של הקבוצה באמצע, מה שיכול להוסיף כבוד ביציע הקבוצה. גם אוהדי קבוצות אחרות יכולים לרכוש כובע עם הצבע של הקבוצה וללבוש אותו במשחקים.

הדפסה על כובעים

על כובע מצחייה בצבע ירוק ניתן להדפיס מגוון רחב של דימויים. הדפסה על כובעים היא תהליך בו מדפיסים על הכובע את הדימוי הרצוי. מומלץ לפנות לחברת הדפסה שתייעץ לנו, איך לעצב את ההדפסה של הכובע. כובע זה, עם הדפס עליו, הוא כובע אופנתי מאוד, שכל אחד ייהנה ללבוש.
יש לכם שאלה אודות מוצר זה?

מספר קטלוגי של המוצר: 00005