שירות

מידע כללי

כובע פליז+ חםצוואר

כובע פליז+ חם צוואר
כובע פליז, הוא כובע אשר עשוי מבד פליז. הכובע נמצא בשימוש בעיקר בחורף, ועוזר לשמור על טמפרטורת הגוף. לכובע כפי שמופיע בקטלוג זה, יש חוטים שדרכם ניתן להתאים את מידת הכובע לגודל הראש. הכובע יכול לסייע לאנשים שונים, אשר צריכים לחמם את ראשם בימים קרים. הכובע יכול לעזור לאנשים אשר מטיילים בימי חורף קרים, ועובדים בשדות בימי החורף.

יתרונות הכובע

לכובע פליז יש מספר יתרונות שבגללם כדאי ללבוש אותו. הוא כובע מחמם מאוד, ועוזר לשמור על חום הגוף כשקר. הכובע קל ללבישה ונשיאה. ניתן לכבס את הכובע,  ולהשתמש בו פעמים רבות. הכובע מתאים למזג אוויר קר מאוד, כשנוסעים למקום קר כמו איסלנד או קנדה, כדאי ללבוש אותו. כמו כן, גם לחיילים משוחררים אשר נוסעים לטייל ברחבי העולם לאחר הצבא, ויכולים להיתקל במזג אוויר קר, הכובע יכול להתאים.

כובע עונתי

כובע פליז מיועד לתקופת החורף. הוא כובע מחמם מאוד. לכובע פליז יכולים להיות שימושים  רבים בימי החורף. הוא יכול לסייע לאנשים אשר עובדים בחורף, וכן לחיילים אשר ישנם באוהלים בעונה הקרה. הכובע שומר על חום הגוף בימי הסתיו והחורף הקרים. כמו כן, הוא מבודד את הגוף מהקור, ושומר עלינו מלחלות במחלות המאפיינות את החורף כמו שפעת.

כדאיות הקנייה של הכובע

כדאי מאוד לרכוש את הכובע. עם כובע זה, נוכל ליהנות מהנופים והחוויות של הטיול שלנו, גם כשקר, גם בגשם וגם בשלג. הכובע מאפשר לנו לשהות שעות רבות בחוץ, גם בטמפרטורות נמוכות, בלי שנסבול מקור. כובע זה מגן עלינו, ועל הבריאות שלנו. לצד יתרונותיו של הכובע ניתן לכלול את האסתטיות שלו, ונוחות המגע שלו על הראש. לכובע מצורף צעיף מפליז שמגביר את ההגנה מפני הקור. את הכובע ניתן לכבס, וללבוש מספר רב של פעמים.
יש לכם שאלה אודות מוצר זה?

מספר קטלוגי של המוצר: 00007