שירות

מידע כללי

כובע רחב שוליים

כובע רחב שוליים
כובע רחב שוליים, הוא כובע בעל שוליים רחבים. הוא בעל צורה עגולה, ומידות שונות בהתאם לגודל הראש. על כובע רחב שוליים, ניתן להדפיס סמלים. הדפסה על כובעים, הינה תחום רחב שלו שימושים רבים. ניתן להעניק במתנה כובע רחב שוליים עם הדפס ליום הולדת, ליום המשפחה, ובאירועים משפחתיים, כמו חתונות ובר מצוות.

כובע עונתי

כובע רחב שוליים, יכול לעזור לנו מאוד בעיקר בימי הקיץ החמים. הכובע הוא כובע יפה, בעל מראה אופנתי ויעיל בהגנה מפני השמש. לדוגמה, חקלאים אשר עובדים בשדות בימי הקיץ החמים, יכולים להיעזר בכובע רחב שוליים במהלך יום עבודתם. כובע זה יגן עליהם מפני השמש, יספוג את הזיעה שלהם, ויקל עליהם את העבודה, במהלך השעות הרבות שהם נמצאים בשדות.

כובע רחב שוליים הוא כובע נוח, שניתן לקנות אותו בגדלים ומידות רבים, כמו גם בצבעים שונים ומגוונים. ניתן לבחור את מראה הכובע, על פי הטעם האישי. ילדים רבים ירצו כובע רחב שוליים, שיוצר הזדהות עם תוכנית טלוויזיה או קבוצת כדורגל שהם אוהבים. חיילים יאהבו כובע, שצבעו כצבע המדים שלהם יחד עם הסמל של צה"ל. ניתן להשיג כובעים רחבי שוליים אשר בתוך הכובע מצוי כיס, שבו ניתן לשים דברים כגון ארנק ופלאפון.

כדאיות הקנייה של הכובעים

את הכובע כדאי לקנות מכמה סיבות. דרך קניית הכובע, ניתן להשיג דבר אשר מקל את ההתמודדות עם ימי הקיץ החמים, יחד עם השגת מראה אופנתי ומשכנע. לדוגמה, ילדים אשר יוצאים יחד עם בית ספרם לטיול השנתי, יכולים דרך קניית הכובע ליהנות יותר מההליכות במהלך הטיול ללא פגיעה מהשמש, ולהרשים את חברם בכובע האופנתי שאותו הם לובשים. כמו כן, אנשים אשר משתזפים על חוף הים, יכולים ליהנות מהישיבה בים מבלי להישרף, ומבלי לחטוף מכת שמש.
יש לכם שאלה אודות מוצר זה?

מספר קטלוגי של המוצר: 00006