שירות

מידע כללי

כובע רחב שוליים - ג'יי אר

כובע רחב שוליים ג'יי אר
כובע רחב שוליים ג'יי אר, הוא כובע בצבע ירקרק. הכובע הוא כובע יפה ואופנתי מאוד, בעל שוליים רחבים. לכובע יש שוליים נוחים, וקל ללבוש אותו.  קל ללבוש אותו, וניתן להשתמש בו פעמים רבות לאחר שמכבסים אותו. זהו כובע בעל סגנון "אמריקאי" שמקובל מאוד ללבישה במדינות כמו טקסס ואריזונה בארה"ב. אנשים שאוהבים טיולים בטבע וצבע ירקרק, יאהבו את הכובע.

כובע כמו במערב הפרוע

לכובע יש מראה של כובע בוקרים במערב הפרוע, של המאה ה-19 בארה"ב. זהו כובע רחב שוליים, שמתאים לאזורים מדבריים. הכובע נוח ויעיל בהגנה מפני השמש, ואמור לספק לנו בילוי מרשים במדבר. אנשים אשר אוהבים לרכב על סוסים, יכולים ללבוש את הכובע בעת הרכיבה על הסוס כדי ליצור לעצמם מראה של קאובוי אמריקאי. לכובע יש מראה היסטורי ונוסטלגי, שדרכו ניתן ללמוד על תרבות ותקופה שחלפו מן העולם.

כובע לטיולים בטבע

הכובע מתאים מאוד לטיולים בטבע. המראה האופנתי, יחד עם הצבע הירקרק, כצבעו של הטבע, עושים את הכובע מתאים לטיולים בשטח. הכובע הוא במראהו הוא "כובע ציידים", זאת על אף שאין תעשיית ציד נרחבת בישראל. יחד עם זאת, מראהו המאפיין ציידים, מאפיין אותו ככובע המתאים לטיולים בתנאי שטח פראיים כמו מדבר יהודה או רמת הגולן. זהו כובע יפה ומרשים, אשר ניתן להשתמש בו פעמים רבות, ולבצע איתו טיולים רבים.

כובע לאירועים

הכובע מתאים לאירועים שונים. מלבד היותו מתאים לטיולים בטבע, כפי שנכתב בפסקה הקודמת, ניתן לעשות בו שימושים נוספים. אירוע אחד, אשר הכובע מתאים אליו, הוא עריכת פיקניק בטבע. הכובע מתאים לבילוי משפחתי זה, וניתן לקנות אותו במידות שונות אשר יתאימו הן לאבא והן לילדים. אירוע נוסף, אליו הכובע יכול להתאים הוא מסיבות על חוף הים. בארה"ב מקובל מאוד לעשות מסיבות כאלו יחד עם כובע כזה, שנותן אווירה מהנה למסיבה.
יש לכם שאלה אודות מוצר זה?

מספר קטלוגי של המוצר: 00010