שירות

מידע כללי

כובע רחב שוליים דו צדדי

כובע רחב שוליים דו צדדי – כובע שיספק לך 100 אחוז הגנה מפני השמש...

בארץ שלנו השמש חזקה כל השנה. לא משנה אם אנחנו נמצאים בחורף או באביב לאורך כל השנה קרני השמש בארץ ישראל חזקות מאוד. השמש אמנם מהווה מקור חשוב לחיים, לחום ולאור אך היא מסוכנת מאוד. חשיפה מרובה מדי לקרני השמש עלולה לגרום למכת חום, סרטן העור וכוויות בכל הגוף. כאשר אנחנו נמצאים שעות ארוכות מחוץ לבית ובחיק הטבע השמש מסכנת אותנו כפליים. בשביל לשמור על עצמנו מפני השמש כדאי לנו ללבוש כובע רחב שוליים דו צדדי. כובע רחב שוליים דו צדדי ישמור על הראש שלנו והעורף מפני קרני השמש החזקות. כובע זה הוא לא רק בטיחותי אלא גם מאוד אופנתי ומגניב.

כובע רחב שוליים דו צדדי – למה חשוב לכבוש כובע כל השנה?

כובע רחב שוליים דו צדדי הוא כובע שמתאים לכול עונות השנה. חשוב ללבוש כל יום מימות השנה כובע כמו כובע רחב שוליים דו צדדי כי כובע זה יסייע לנו לשמור על עור הפנים והקרקפת שלנו מפני השמש. לכובע זה יתרונות רבים. כובע זה מתאים מאוד לילדי בית ספר ולבני נוער. כאשר הילדים שלנו יוצאים לטיול שנתי עם בית הספר או לטיול עם תנועת הנוער בה הם חברים הם יכולים ליהנות מהגנה של 100 אחוז מפני השמש – כל שעליהם לעשות זה ללבוש את הכובע רחב השוליים. כובע זה הוא גם כובע שמאוד נוח להדפיס עליו סלוגנים או סיסמאות כמו למשל "הטיול שלנו הוא טיול מצוין, 2014 היינו כאן!" ועוד שלל משפטים מלכדים ומגבשים שיגבשו את הילדים שלנו והחברים שלהם.

כובע רחב שוליים דו צדדי – כובע מושלם לטיולים מאורגנים...

כובע רחב שוליים דו צדדי הוא כובע מושלם לטיולים מאורגנים. כאשר אנחנו יוצאים לטיול מאורגן בחוץ לארץ לפעמים קשה לנו לזהות את כל חברי הקבוצה. אם כל חברי הקבוצה שלנו ילבשו את הכובע עם הדפסה עליו של שם הקבוצה וחברת הטיולים לא נלך לאיבוד וכולם ייהנו מכובע אופנתי שישמור עליהם מפני השמש וסכנותיה.
go zgi 1go zgi 3go zgi 2
יש לכם שאלה אודות מוצר זה?

תיאור

כובע רחב שוליים דו צדדי עשוי דיאולן כותנה המורכב מ 35% פוליאסטר ו65% כותנה. הוראות כביסה: יש לכבס בצורה עדינה, ידנית ב- 30 מעלות, ללא חומר הלבנה. כובע רחב שוליים דו צדדי לנשים גברים ילדים ונוער מגיע בשלוש מידות: מידה 54/56/58 . כובעים אלו איכותיים מאוד מעוצבים בקווים עדינים. הכובעים אופנתיים מאוד וניתן לקנות אותם במגוון צבעים וגוונים כאשר הם בשילוב של שני צבעים כל צד צבע אחד: כחול/לבן, שחור/אדום, לבן/בז', אפור, סגול/סגול בהיר, תכלת/רוייאל, אדום/ורוד, וגם ירוק/כתום. כובע רחב שוליים דו צדדי אלו הם בגד או לבוש מושלם שניתן להשתמש בכובע בפעילויות רבות כגון, עבודה ופעילות יומיומית, פרסום, הפגנות, טיולים, פעולות ספורט, ימי כיף וימי גיבוש בצה"ל. הכובע הוא איכותי נוח וקל לנשיאה. ניתן להשתמש בו פעמים רבות לכל עונות השנה,
מספר קטלוגי של המוצר: