צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...

שיטות להדפסה על חולצות

מדבקות מול שיטות מתקדמות

הדפסים על חולצות הוא כבר לא תחום חדש. זהו תחום המוכר לכולם עוד מהיותנו ילדים קטנים, שכל הדפסה על חולצה ריגשה אותנו מאוד. בשנות ה-80 ותחילת שנות ה-90 תהליך ייצור דומה ופופולרי היה של טלאים מבד, שהיו מגהצים על הבגד בכדי לסתום חורים בחולצות ומכנסיים. השיטות הישנות השתמשו במדבקות, ובאמצעות חום גבוה של תנור או מגהץ חיברו את המדבקה על הבגד.כל זאת זה היה ממש באופנה, עד הכביסה הראשונה שעבר הבגד, והכל התפרק ונהייה מרוח.

הדפסת מדבקות

ההמלצה הגורפת על ידי כל איש מקצוע העוסק בתחום הדפסים על חולצות, תהיה לא להתקרב למדבקות. אבל יש אנשים שעושים חולצות לאירוע חד פעמי, ובמקרה הזה יצא להם משתלם יותר לקנות הדפסים על ידי מדבקות. בשביל לעשות הדפסה של מדבקה צריך להשתמש בבד טריקו אשר עשוי כותנה או פוליאסטר. בד הטריקו צריך להיות עם סיבים צמודים מאוד בכדי לקבל אחידות של המדבקה על הבגד. השיטות העושות שימוש במדבקות, מביאות בדרך כלל לתוצאות של התקלפות ההדפס, לאחר זמן קצר של שימוש, שגורם להן לאבד מערכן ויופיין.

חידושים והמצאות

הדפסים על חולצות השתכללו מאוד, ושינו צורתם למקצועית יותר המבטיחה איכות בגד והדפסה שניתנים ללבישה רב פעמית. השיטות החדשות והמתקדמות עושות שימוש בטכנולוגיה דיגיטאלית. מדפסת מיוחדת מקבלת הוראות הדפסה ממחשב, ומוציאה דף מיוחד עם ההדפס המבוקש. אומנם שיטה זו היא לא הזולה ביותר אך היא האיכותית ביותר, מאחר והיא מטמיעה את ההדפסה בצורה חד משמעית על הבד ללא קילופים.

שיטת הדפסים איכותית נוספת - על חולצות משי

הדפסים על חולצות משי יעשו בצורה שונה. חולצות המשי, יתרונם הגדול הוא שהן מאפשרות הדפסה של כמות גדולה של חולצות, אשר מחירם יחסית נמוך. את ההדפסה עושים על ידי גלופה העשויה מרשתות של חוטים, אשר גדלי הרווחים בהם משתנה. דרך החוטים הדיו יוצא לחולצה ומטמיע את ההדפס עליה. גם הדפסה זו נחשבת לאיכותית בהרבה מהדפס מדבקה פשוט. הדפסה על בד משי, או הדפסה דיגיטאלית מאפשרת מגוון רחב של עיצובים, דגמים גדלים ומידות מכל טוב, לעומת שיטת הדפסת המדבקות.