צור קשר

שירות

deal-small-business-strip-183

למה אצלנו

נסיון: וותק של למעלה מ-30
שנה בתחום הדפסת החולצות.

איכות: שימוש בצבעים וחומרים
ברמה גבוהה.

מחיר: ללא מתחרים!

מידע כללי

 • הדפסה על חולצות
  03-05-2014
  הדפסה על חולצות לחתונה הערב הגדול בחיינו הגיע ואנחנו מתחתנים הנצחת האירוע שלכם בחולצות מתחתנים? בואו...
 • הדפסה על חולצות
  12-04-2014
  הדפסה על חולצות פתח תקווה אם אתם רוצים להדפיס על חולצות בפתח תקווה אנו נשמח להעניק לכם שירות מעולה ומהיר....
 • הדפסה על חולצות
  20-03-2014
  הדפסה על חולצות דריי פיט     בא לכם להתחדש כפי שלא התחדשתם מעולם? רק אצלנו מבחר חולצות שאתם יכולים...
 • הדפסה על חולצות
  05-03-2014
  הדפסה על חולצות לגני ילדים חולצות רבותי חולצות! רק אצלנו בבר אילן הלבשה רק היום הדפסה איכותית על חולצות לגני...
 • הדפסה על חולצות
  26-02-2014
  הדפסה על חולצות לעסקים הדפסה על חולצות לעסקים – חולצות לכנסים עולם העסקים הוא עולם עשיר מאוד ותחרותי. כאשר...

תיקים


בר-אילן הלבשה מציגים מגוון תיקים, פתרונות שיווק קריאטיבים לעסקים גדולים וקטנים.

ניתן למצוא בין מוצרינו:

·         תיק מנהלים

·         תיק מפקד

·         תיק גב פשוט

·         תיק גב אורתופדי

·         תיק גב מעוצב

·         תיק לטיולים

·         תיק לבתי ספר

·         תיק לגני ילדים

·         תיק לקייטנות

·         צידנית לפלנד .

לפרטים נוספים מומלץ לעיין בקטלוג מוצרי תיקים שלנו

.

על מוצר התיקים - ואיך עובד הפרסום כאשר נדפיס אותו

הדפסה על תיקים


הדפסה על תיקים היא מדור נכבד בכל חנות במכבדת את עצמה. כיום, כאשר מבחר הצבעים והסגנונות רבים כל כך אין חנות שלא מעוניינת לגוון ולתת את המבחר הרב ביותר ללקוחותיה. כחלק ממדיניות זו החליטו חנויות רבות לשלב הדפסה על תיקים בין שלל הגימיקים שהן מייצרות. ההדפסים על התיקים הופכים אותם לצבעוניים יותר, יפים יותר ומעל הכול מבוקשים יותר. מאז שחברות התיקים הוסיפו לתיקים שלהן הדפסים המכירות זינקו ועלו מעל לכל תחזית. תוספת ההדפסים הפכה את סצנת התיקים לעדכנית ומודרנית הרבה יותר. סוגי התיקים הם רבים וקשה לבחור ביניהם ועל כן כדאי לסקור את כלל התיקים כדי להבין מי נגד מי ובאיזה תיק אפשר לבחור.

הדפסה על תיקים-כל סוגי התיקים שעליהם ניתן להדפיס

תיק מנהלים

תיק זה מבוקש במיוחד בתחום של הדפסה על תיקים. תיק זה יכול להינתן במתנה לכל מסיים תואר במשפטים, מנהל עסקים וכל תחום שלו מתאם תיק מנהלים. תיק זה נחשב יוקרתי ומרשים, אשר יכול לשמש לנשיאת מסמכים ולקבלת מראה מלוטש של איש עסקים מקצועי.

תיק מפקד

כל מי שעבר בצבא יודע כי כל מפקד זקוק לתיק ראוי לשמו. יש לו את מחברות הפיקוד, המחסניות, המשקפות, המצפנים ושאר הציוד שהוא צריך כדי לפקד כראוי על כל חייליו. מתנה ראויה למפקד מסור היא תיק כזה שישמש אותו בצורה הטובה ביותר. כאשר נכנסים לתחום של הדפסה על תיקים כל מפקד ישמח לקבל תיק עם כתובות מכל סוג, אשר יבהירו לכל מי שמעיף עליו מבט כי הוא מפקד מהזן הטוב ביותר. תיקי מפקד מעניקים למפקדים את תחושת הכבוד המגיעה להם ומפרידים בינם לבין החיילים הפשוטים הנמצאים תחת פיקודם.

תיק גב פשוט

תיק גב זה הוא התיק הקלאסי ביותר שיש. תיק זה משמש את כלל האנשים המשתמשים בתיקים לכל צורך שהוא. בין אם מדובר על נשיאת ספרים, אחסון או הצהרה אופנתית, תיק גב יכול להיות היכולת שלך להביע לעולם את מה שאתה מעוניין להגיד. ומה טוב יותר לכך מאשר תיק עם הדפס מיוחד משלך?

תיק גב אורתופדי

תיק אורתופדי מומלץ על ידי כלל האורתופדים בארץ ובעולם. תיק זה מספק תמיכה לשרירי הגב, מקל על העומס ומחלק אותו בצורה הנכונה בגב. רוב התיקים האורתופדיים שניתן למצוא בשוק הם בעלי מראה משעמם שאינו מושך את העין. אדם צעיר הקונה תיק מעוניין שהוא יהיה צבעוני, יפה וססגוני. כדי לשלב בין נוחות ובריאות הוא יכול פשוט ללכת לעשות הדפסה על תיקים אורתופדיים בכל בית דפוס ולשפר את מראה התיק לבלי היכר.

תיק גב מעוצב

תיק זה הוא התיק היפה ביותר באופן טבעי. תיק זה קיבל עיצוב משלו, כאשר הצבעים שלו זועקים למרחוק. את סוג התיקים הזה ניתן לשדרג על ידי כיתוב המותאם לבעל התיק עצמו. הכיתוב יכול לקחת את התיק מדרגה אחת כלפי מעלה ולתת את המגע העיצובי שכל בעל תיק רוצה לתת לתיק האישי שלו.

צידנית לפלנד

צידנית מסוג זה היא צידנית פרקטית ויעילה לתנאי שטח. צידנית זו נחשבת קטנה אך יעילה, ומסוגלת להכניס בתוכה ציוד קירור המתאים במיוחד לפעילויות וטיולים. כל צידנית כזו יכולה לבוא עם הקדשה או כיתוב. צידנית זו נמצאת בכל חנויות הדפוס תחת הקטגוריה הדפסה על תיקים, אף שמבחינות מסוימות היא אינה נחשבת לתיק.

החיפוש אחר חברה שמבצעת הדפסה על תיקים הוא ארוך, אך אפשר לחסוך את הטרחה. חברת "בר-אילן הלבשה" מבצעת את כלל עבודות הדפוס הנצרכות לכל לקוח, ולאו דווקא על תיקים. החברה מתמחה בכל תחומי הדפוס האפשריים, ממוצרי פרסום ועד פריטי הלבשה מכל הסוגים והגוונים. כדי להבין עד כמה החברה מצליחה ומתאימה לכל סוגי הלקוחות מומלץ להיכנס לאתר האינטרנט של החברה ולראות את משפחת לקוחותיה. בחברת "בר-אילן הלבשה" כל לקוח מרגיש כאילו הוא הלקוח היחיד של החברה. היחס האישי והחם, צוות העובדים המסור, יכולות הדפוס המיוחדות ושנות הניסיון הרבות מושכות אל החברה את הלקוחות בקשרים של אהבה וכבוד.